Nowe Złotno - mieszkania na sprzedaż

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Nowe Złotno zostały już sprzedane
Zobacz inne oferty na Bałutach lub pozostałe inwestycje dewelopera Grupa PROFIT Development

Nowe Złotno

Łódź, Bałuty, ul. Traktorowa

(7 km do centrum)

Lokalizacja inwestycji Nowe Złotno

Pierwszy etap inwestycji to budynek wielorodzinny z pięcioma klatkami schodowymi, zróżnicowany architektonicznie i wysokościowo – od 4 do 6 kondygnacji. W budynku zaprojektowano 131 mieszkania dwu-, trzy- oraz czteropokojowych o metrażach od 40 m² do 80 m², każde wyposażone w balkon, taras lub loggie. W podziemnej części budynku zlokalizowano miejsca parkingowe, ponadto na poszczególnych kondygnacjach znajdują się pomieszczenia z komórkami lokatorskimi. Klienci mogą wybierać spośród różnorodnych rozkładów. Każde mieszkanie wyposażone jest w drzwi wejściowe antywłamaniowe. We wszystkich klatkach znajdą się cichobieżne windy łączące kondygnacje mieszkalne z poziomem garażu.Osiedle powstaje w kwartale ulic: Traktorowej, Rąbieńskiej i K. Cedry, położenie to zapewnia dogodną komunikację z centrum Łodzi, zarówno za pomocą samochodu jak i transportem publicznym. Ogromną zaletą jest fakt, że osiedle powstaje pobliżu istniejących osiedli: Osiedla Reymonta i Osiedla Żeromskiego, co zapewnia przyszłym mieszkańcom budynku dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej istniejącej na tych osiedlach. Nie bez znaczenia jest również to, że w pobliżu znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły, basen, ośrodek sportu oraz dom kultury. Bliskość urokliwego Parku Gen. Andersa, powszechna dostępność okolicznych terenów zielonych (pola, las) oraz dobra komunikacja z Parkiem na Zdrowiu, Ogrodem Botanicznym oraz miejskim ZOO w połączeniu z doskonałą infrastrukturą edukacyjną pobliskiego Teofilowa sprawiają, że lokalizacja Osiedla Nowe Złotno jest idealna dla rodzin z dziećmi.

Inwestycja mieszkaniowa Nowe Złotno znajdująca się na Bałutach przy ul. Traktorowa w odległości 7 kilometrów od ścisłego centrum miasta jest realizowana przez dewelopera Grupa PROFIT Development.

Inwestycja Nowe Złotno została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 131 nowych mieszkań.

Aktualnie w inwestycji Nowe Złotno pozostało na sprzedaż 0 mieszkań

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa PROFIT Development przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku
Liczba budynków Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji Budynek posiada do 6 kondygnacji naziemnych wraz parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych
Liczba mieszkań Cała inwestycja składa się z 131 lokali mieszkaniowych
Wysokość pomieszczeń Informacja u dewelopera
Standard wykończenia Standard deweloperski
Rodzaj własności
Powierzchnie dodatkowe W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak balkon, ogródek
Komórki lokatorskie Nie przewidziano komórek lokatorskich
Miejsca postojowe W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • Miejsca postojowe naziemne
Udogodnienia Informacja u dewelopera
Przyroda Informacja u dewelopera

Standard wykończenia

Ogrzewanie

Informacja u dewelopera

Stolarka okienna

Informacja u dewelopera

Wentylacja

Informacja u dewelopera

Sufity

Informacja u dewelopera

Balkony

Informacja u dewelopera

Dach

Informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

Informacja u dewelopera

Posadzka

Informacja u dewelopera

Elewacja

Informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

Informacja u dewelopera

Konstrukcja budynku

Informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

Informacja u dewelopera

Instalacje

Informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

Informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

Informacja u dewelopera

Ściany

Informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Lokalizacja inwestycji Nowe Złotno

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to największa, a zarazem najsłynniejsza dzielnica Łodzi, która rozpościera się na północ od centrum miasta. Zamieszkuje ją ponad 200 tysięcy osób. Choć przeważają tu blokowiska rozdzielone starymi, przemysłowymi budynkami, to coraz więcej jest domów jednorodzinnych tworzących urokliwe, nowoczesne osiedla. Sporo jest tu terenów zielonych, w tym las Łagiewnicki o powierzchni 1205km2. To także na Bałutach znajduje się znana w Europie galeria handlowa, która powoli staje się kulturalno-rozrywkowym centrum miasta, czyli Manufaktura. W odległości 150 metrów od inwestycji Nowe Złotno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Traktorowa - Traktorowa 18 (1214).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Złotno znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Specjalne Ośrodka Terapeutyczno - Edukacyjnego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w NAVICULA -Centrum w odległości 300 m, Gimnazjum Specjalne Ośrodka Terapeutyczno - Edukacyjnego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Navicula - Centrum w odległości 300 m, Filia Szkoły Podstawowej Specjalnej Ośrodka Terapeutyczno - Edukacyjnego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Navicula - Centrum w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do placówek opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki medyczne tj.: w odległości 150 m Herba. Apteka, w odległości 150 m Mikomed. NZOZ, w odległości 300 m Navicula Centrum. Klinika zaburzeń rozwoju.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pod Papugami w odległości 300 m, Jadłodajnia u Gawła w odległości 300 m, Pizzeria Bartek w odległości 350 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Hetman. Uczniowski klub sportowy w odległości 300 m, Coma 7. Klub tańca sportowego w odległości 900 m, Vera-Sport. Klub sportowy, siłownia, squash w odległości 950 m.

Czytaj więcej

Zapytaj o więcej szczegółów na temat oferty

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży
  • 90-423 Łódź

+48 42 ...

Wiadomości powiązane z Grupa PROFIT Development

Więcej wiadomości