Zofijówka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMarrow Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 651 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bydgoska 35(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Bydgoska 35A (0.9 km od centrum Torunia)
  Ceny od: 7 900 brutto/m2
  Bydgoska 35
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 41 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Kudlińscy Developer
 • Apartamenty Mickiewicza(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Mickiewicza 70 (1 km od centrum Torunia)
  Apartamenty Mickiewicza
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 64 m2
  Liczba pokoi: 3
  Marrow Sp. z o.o. Sp. K.
 • Metropolitan(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Podgórna 42 (1 km od centrum Torunia)
  Metropolitan
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 36 - 126 m2
  Liczba pokoi: 1 - 6
  Marrow Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

W jednej z najpiękniejszych dzielnic Torunia, w historycznej zabudowie Bydgoskiego Przedmieścia, odbudowujemy dawną " Zofijówkę".W międzywojennym Toruniu " Zofijówka" była znanym pensjonatem, pełniącym jednocześnie rolę salonu artystycznego w stylu i tradycji Młodej Polski. Miejscem gdzie zbierali się, dyskutowali i nawiązywali kontakty ludzie sztuki.W latach swojej świetności miejsce to tętniło życiem, skupiając najbardziej światłych ludzi kultury, tworząc jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w międzywojennym Toruniu."Miejsce gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością".Odrestaurowana " Zofijówka" to 12 nowoczesnych apartamentów, spełniających wszelkie standardy nowoczesnego budownictwa, a jednocześnie nawiązujących do tradycji architektury międzywojennej.Historyczny duch kamienicy, sąsiedztwo pięknego Parku Miejskiego, dostępność komunikacji, bliska odległość od centrum miasta świadczą o wyjątkowości tego miejsca.Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań w tym 4 lokali typu apartament z antresolą. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne.

Inwestycja Zofijówka znajduje się w Toruniu, ul. Bydgoska 26 (0.7 km od centrum Torunia), jest realizowana przez dewelopera Marrow Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Zofijówka jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań w tym 4 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zofijówka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 56 do 75 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marrow Sp. z o.o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 233 do 350 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Zofijówka

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zofijówka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Zofijówka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ogrod botaniczny.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zofijówka znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole MIejskie nr 4 w odległości 130 m, Przedszkole Prywatne LEŚNY LUDEK JASKUŁOWSKA HANNA w odległości 240 m, Szkoła Podstawowa Nr 13 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zofijówka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Psychiatrycznego w odległości 280 m, Kujawsko-Pomorska Izba Lekarska w odległości 370 m, Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zofijówka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Sklep abc, w odległości 230 m znajduje się Bratek, w odległości 240 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zofijówka w odległości 70 m znajduje się Orlik, w odległości 80 m znajduje się boisko szkolne, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.07.2019

Data aktualizacji: 29.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie