Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 65,14 m² - numer SZ/JB/18/13

Oferta archiwalna

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. StaniszewskiegoInwestycja: Sokółka ZieleniszDeweloper: Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Sokółka Zielenisz lub inne propozycje na Chwarznie-Wiczlinie

Sokółka Zielenisz

16 zdjęć

Sokółka Zielenisz

Najbliższe inwestycje

 • Wiczlino-Ogród

  Wiczlino-Ogród

  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

  Mieszkanie Chwarzno-Wiczlino, Gdynia
  ul. Wiczlińska
  8.2 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 62-90 m2
  • Mieszkań: 7
  • Pokoje: 3-4
Termin oddania:
2 kw. 2023
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
65,14 m²
Piętro:
2 piętro
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Ilość kondygnacji:
1 poziom
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

INFRASTRUKTURA NA PIĄTKĘ Sokółka Zielenisz to osiedle przyjazne mieszkańcom. Na jego terenie znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, bezpieczne place zabaw i idealna do jazdy zimą na sankach, oświetlona górka. Dobrze oświetlone ścieżki oraz ciągi piesze dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych stanowią komfort zamieszkiwania na co dzień. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, gabinety lekarskie i delikatesy. 300 metrów od osiedla usytuowana jest pętla autobusowa, z której mieszkańcy szybko i wygodnie dotrą do centrum miasta. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej możliwy jest szybki dojazd do dowolnego miejsca w Trójmieście. MIESZKANIA NA MIARĘ POTRZEB Mieszkania w Sokółce to funkcjonalne przestrzenie mieszkalne. Wszystkie posiadają wnęki lub miejsca na szafy w holach i pokojach. Większość z nich wyposażona jest w dobrze doświetlone kuchnie, a także dodatkowe toalety lub łazienki. Większe mieszkania zaprojektowane zostały z uwzględnieniem powierzchni przeznaczonych na garderoby oraz z wyrażnie zaznaczonym strefowaniem na część dzienną i nocną. Niekonwencjonalne wnętrza z indywidualnymi możliwościami aranżacyjnymi zapewniają 2 poziomowe lofty. ŚWIATŁO I ZIELEŃ Mieszkania w Sokółce dysponują przestronnymi tarasami i balkonami, a na parterze ogródkami. Ponadnormatywne przeszklenia znakomicie doświetlają wnętrza. Zieleń dziedzińców, malowniczo ukształtowany teren, a także bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawiają, że mieszkanie w Sokółce to czysta przyjemność. BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW Place zabaw i ciągi komunikacyjne oraz podziemne hale garażowe objęte są monitoringiem. Mieszkańcy Sokółki mogą więc być spokojni o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.

Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Udogodnienia
ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, morze
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Sokółka Zielenisz

Transport

Bryla - 130 m

Sklepy

Misiek - 100 m

Edukacja

Przedszkole nr 58 - 330 m

Sport

Boisko - 170 m

CHWARZNO-WICZLINO Chwarzno-Wiczlino jest największą dzielnicą Gdyni pod względem powierzchni: zajmuje powyżej 25 kilometrów kwadratowych. Mieszka tu około 12 000 osób. Gęstość zaludnienia pod koniec 2018 roku wynosiła 465 osób na kilometr kwadratowy. W ostatnich latach – oprócz domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej – w tej części Gdyni powstają także kilkupiętrowe bloki. Na terenie Chwarzna-Wiczlina sukcesywnie realizowane są nowe rozwiązania drogowe, tereny rekreacyjne, placówki edukacyjne oraz lokale usługowo-handlowe. Obecnie Chwarzno-Wiczlino jest najchętniej wybieranym miejscem do zamieszkania na terenie Gdyni. Około 50% powierzchni dzielnicy stanowi Trójmiejski Park Krajobrazowy. Komunikacja Po Chwarznie-Wiczlinie kursują autobusy: dzienne (5 linii), nocny oraz wewnątrzdzielnicowy. Dojazd do centrum miasta zwykle zajmuje dwadzieścia kilka minut. Na przykład z przystanku Chwarzno Sokółka do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP dojedziemy w około 30 minut. W ok. 15 minut dotrzemy z przystanku Filipkowskiego przy osiedlu Wiczlino-Ogród do przystanku Pomorskiej Kolei Miejskiej (PKM), skąd można z łatwością dostać się do Gdyni Głównej, Gdańska Wrzeszcza czy lotniska w Gdańsku Rębiechowie. Planowane nowe inwestycje drogowe oraz usprawnienia w komunikacji miejskiej przyczynią się do rosnącej dostępności komunikacyjnej dzielnicy. Dojazd do śródmieścia Gdyni zmodernizowaną ulicą Chwarznieńską znacząco przyśpieszy planowana obwodnica Witomina, a realizacja Trasy Kaszubskiej wraz z nowymi węzłami komunikacyjnymi oznacza jeszcze lepsze połączenie Chwarzna-Wiczlina z dzielnicami Gdańska i Sopotem. Edukacja W Chwarznie-Wiczlinie funkcjonuje wiele placówek edukacyjnych. Z myślą o dzieciach i młodzieży przygotowana została infrastruktura obejmująca żłobki, przedszkola oraz szkoły. Nowo otwarte przy ul. Wiczlińskiej Liceum Ogólnokształcące nr XVII, jako jedyne w Polsce będące w gronie Microsoft Showcase School! Ponadto placówka dysponuje biblioteką, czytelnią oraz kompleksem boisk sportowych, a w drugim etapie rozbudowy inwestycji ma powstać kryta pływalnia, Sklepy i usługi W dzielnicy istnieje wiele lokali handlowych, usługowych, gastronomicznych, placówek zdrowia, obiektów sportowych i jednostek oświaty. Powstanie kolejnych inwestycji, w tym m.in. ośrodka kulturalnego z mediateką, odpowiadających na potrzeby mieszkańców jest wpisane w plany rozwoju dzielnicy.

Chwarzno-Wiczlino jest zdecydowanie największą dzielnicą Gdyni pod względem powierzchni: zajmuje aż 27,93 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 7 750 osób. Gęstość zaludnienia jest najniższa w Gdyni – pod koniec 2011 roku wynosiła zaledwie 278 osób na kilometr kwadratowy. W skład dzielnicy wchodzą dwie dawne wsie – Chwarzno i Wiczlino. Do dzisiaj ten obszar zachował wiejski charakter. W ostatnich latach – oprócz domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej – w tej części Gdyni powstały kilkupiętrowe bloki (zwłaszcza w Chwarznie). Zgodnie z przewidywaniami, dzielnica jeszcze długo będzie atrakcyjnym terenem pod nowe nieruchomości. Każdy, kto wybierze mieszkanie na przedmieściu Gdyni, może się czuć jak na spokojnej wsi, a jednocześnie mieć blisko do pracy. Wokół zabudowań są pola uprawne, lasy i łąki. Dzielnica leży na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 65,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Sokółka Zielenisz na Chwarznie-Wiczlinie, ul. Staniszewskiego (6.9 km od centrum Gdyni).

Inwestycja jest realizowana przez Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 550 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 40 ofert o powierzchni od 42 do 94 m².

W budynkach jest od 3 do 4 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Sokółka Zielenisz jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu SZ/JB/18/13 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Opis Inwestycji

SOKÓŁKA ZIELENISZ

Sokółka Zielenisz to osiedle, które rozbudowuje się w samym centrum dzielnicy Chwarzno-Wiczlino, zajmując malowniczy teren nad zielonym jarem. Ta wyjątkowa przestrzeń jest otoczona parkową zielenią, a sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprzyja spacerom czy uprawianiu sportów. Sokółka Zielenisz jest oddalona od centrum Gdyni około 7 km. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana (7 linii autobusowych) i leży niedaleko obwodnicy Trójmiasta.

KAMERALNA ZABUDOWA

Na osiedlu przeważa niska zabudowa ze spadzistymi dachami. Budynki są często wyniesione ponad teren uliczek. Przyjazna mała architektura i bogata zieleń tworzą kameralny charakter Sokółki. To także zielone dziedzińce z placami zabaw dla dzieci, starannie dopracowane detale i przyjazna architektura.

TEREN REKREACYJNY – ZILEONA DOLINA

Zielona Dolina to częściowo zadrzewiony duży teren rekreacyjny wyposażony w różne sprzęty i zabawki. Są tam skwery wypoczynkowe, place zabaw przeznaczone dla różnych grup wiekowych, linarium, tyrolka oraz strefa fitness.

MIESZKANIA

Mieszkania w Sokółce Zielenisz to przestronne powierzchnie o funkcjonalnych układach, dysponujące ponadnormatywnymi przeszkleniami zapewniającymi bardzo dobre nasłonecznienie i eksponującymi malownicze widoki na okolicę. Mieszkania posiadają tarasy, balkony lub ogródki. W ofercie można znaleźć lofty - dwupoziomowe lokale z antresolą.

BOGATA INFRASTRUKTURA

Większość osiedlowych sklepów i usług a także przedszkola, przychodnia, boiska i komisariat policji skupione są przy wjeździe na teren Sokółki. Planowana rozbudowa osiedla zakłada powstanie nowych lokali handlowo-usługowych u zbiegu ulic Staniszewskiego i Zaruskiego. Zostaną tam wybudowane cztery budynki z reprezentacyjną dominantą.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Sokółka Zielenisz, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 23 podobne nowe mieszkania.

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. logo

W sprzedaży 152 nieruchomości w 5 inwestycjach

5 nagród i wyróżnień

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 20 inwestycjach

Data publikacji: 19.03.2021
Data aktualizacji: 26.01.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: