Fort Forest

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Czesława Niemena

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Fort Forest

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Fort Forest
  Pod wynajem

  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

 • Chwarzno Polanki

  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

 • Sokółka Zielenisz

  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Opis Inwestycji

Inwestycja Fort Forest znajduje się na Chwarznie-Wiczlinie, ul. Czesława Niemena (6.9 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Inwestycyjna Hossa S.A..

Inwestycja Fort Forest została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Fort Forest pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Chwarzno-Wiczlino jest zdecydowanie największą dzielnicą Gdyni pod względem powierzchni: zajmuje aż 27,93 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 7 750 osób. Gęstość zaludnienia jest najniższa w Gdyni – pod koniec 2011 roku wynosiła zaledwie 278 osób na kilometr kwadratowy. W skład dzielnicy wchodzą dwie dawne wsie – Chwarzno i Wiczlino. Do dzisiaj ten obszar zachował wiejski charakter. W ostatnich latach – oprócz domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej – w tej części Gdyni powstały kilkupiętrowe bloki (zwłaszcza w Chwarznie). Zgodnie z przewidywaniami, dzielnica jeszcze długo będzie atrakcyjnym terenem pod nowe nieruchomości. Każdy, kto wybierze mieszkanie na przedmieściu Gdyni, może się czuć jak na spokojnej wsi, a jednocześnie mieć blisko do pracy. Wokół zabudowań są pola uprawne, lasy i łąki. Dzielnica leży na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Komunikacja

Po Chwarznie-Wiczlinie kursują autobusy. Dojazd do centrum miasta zwykle zajmuje dwadzieścia kilka minut. Na przykład z przystanku Chwarzno-Apollina do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP dojedziemy w 23–25 minut. Z przystanku Wiczlino-Skrzyżowanie – w 27 –32 minuty (jeśli po drodze przesiądziemy się do pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fort Forest mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Fort Forest znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gierdziejewskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Forest znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: SOLUTION Szkolenia w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fort Forest składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Delikatesy Justynka, w odległości 230 m znajduje się Sklep "Alek".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Forest w odległości 120 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.05.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: