Alchemik74

11 zdjęć

Alchemik74

Oddanie

Termin oddania

4 kw. 2024

Ilość pokoi

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

Metraż

69,73 m²

Piętro

Piętro

2 piętro

Strona świata

Strona świata

wschód, zachód

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 256 do 281 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

M9

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

MPEC

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Udogodnienia

teren ogrodzony, klimatyzacja, winda, rowerownia

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Tramwajowy - 190 m

Przystanek Autobusowy - 170 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

16 kawiarni i restauracji, 9 obiektów sportowych, 3 place zabaw, 12 placówek edukacyjnych, 1 sklep

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69,7 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Alchemik74 na Podgórzu, ul. Kalwaryjska 74 (2.9 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Grupa Arkada.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 13 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 13 ofert o powierzchni od 25 do 148 m².

W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Alchemik74 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M9 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 256 do 281 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, zachód.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Arkada przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Kameralny budynek

13 mieszkań w inwestycji

Tereny zielone

5 parków w okolicy

Pow. dodatkowe

Balkon

Stare Podgórze to miejsce pełne niezwykłej atmosfery rozsławione na wieki przez mistrza Jana Twardowskiego i jego szkołę magów. Nad tą wyjątkową dzielnicą od zawsze unosił się duch tajemniczości. Dziś ta malownicza część Krakowa swoją dawną magię, opartą na zaklęciach i miksturach, wzbogaca o nową – niezwykłą atmosferę rozwijającej się

i coraz modniejszej dzielnicy naszego pięknego miasta. Tu właśnie powstaje ALCHEMIK, miejsce, z którym możesz związać swoją przyszłość.

Projektowany budynek będzie składał się z dwóch części zróżnicowanych pod katem wysokości, połączonych ze sobą garażem podziemnym oraz parterem z częścią usługową. Frontowa bryła budynku zaplanowana została pod lokale użytkowe oraz jeden apartament mieszkalny z widokowym tarasem na ostatnim piętrze. Druga, niższa bryła budynku wkomponowana subtelnie w część dziedzińca tworzyć będzie niższą, czterokondygnacyjną partię budynku. Przeznaczona zostanie pod 12 lokali mieszkalnych

o zróżnicowanym metrażu od 25 m2 do 148 m2. Budynek wyposażono w dwie niezależne klatki schodowe, cichobieżne windy oraz garaż podziemny. Wejście do budynku oraz wjazd do garażu będzie odbywał się z ulicy Kalwaryjskiej.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Alchemik74, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 7 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 28.11.2022
Data aktualizacji: 07.03.2023

Inwestycje w pobliżu na Podgórzu

Oferty na Podgórzu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: