Apartament na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 56,1 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Green House Development

Powierzchnia
56 m²
Pokoje
3
Piętro
2

Termin oddania

1 kw. 2021

Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Wave Apartments są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A.2.21
Ceny apartamentów:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:56 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Strony świata:widok z okien jest na zachód, południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz.
Konstrukcja budynku
Żelbet
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Wave Apartments, w której dostępne są jeszcze 24 podobne oferty.

Opis oferty

Nowy 3 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 56 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Wave Apartments w Międzyzdrojach przy ul. Gryfa Pomorskiego 70 (44 km od Szczecina). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Green House Development.

Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 393 nowe apartamenty, na sprzedaż pozostaje 177 o powierzchni od 34 do 140 m², w budynkach jest 11 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Wave Apartments jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu A.2.21 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Okna w apartamencie wychodzą na zachód, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Green House Development przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Położony przy plaży w Międzyzdrojach kompleks Wave Apartments kusi swą niebanalną architekturą do wakacyjnego wypoczynku. Projekt inspirowany bałtycką falą zakłada kształt spirali, dzięki której mieszkańcy mają zapewniony widok na morze oraz maksymalne nasłonecznienie przez cały rok. Wyjątkowa inwestycja Wave Apartments obejmuje 5 budynków apartamentowych o niezwykle bogatej infrastrukturze. Położenie w pierwszej linii brzegowej to gwarancja pełnego korzystania z atrakcji tj.: plaża czy strefa morskich sportów wodnych. Na zamkniętym terenie osiedla znajdzie się basen wewnętrzny połączony z podgrzewanym basenem zewnętrznym, pool bar, spa, zewnętrzna strefa relaksu, plac zabaw, boisko do gier, siłownia zew, siłownia wewnętrzna, kids zone i restauracja.Inwestycja w nadmorski apartament to idealne rozwiązanie. W perspektywie czasowej nieruchomości nadmorskie zyskują na wartości. Otwiera się więc szeroki wachlarz możliwości: własny apartament tuż przy plaży lub mieszkanie na wynajem, które przekazujesz w zarządzanie operatorowi, tak by czerpać zyski z najmu.

Apartament znajduje się w inwestycji Wave Apartments, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 24 podobne nowe apartamenty.

Lokalizacja inwestycji Wave Apartments

Międzyzdroje to jedna z popularniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce. Leży na wyspie Wolin w powiecie kamieńskim na Pomorzu Zachodnim i bezpośrednio sąsiaduje z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz z Bałtykiem. Powierzchnia miasta to ok. 4,0 km2, a mieszka tu ok. 5400 osób. Od strony nadmorskiej zabudowa ma charakter historyczno-turystyczny, znajdują się tu główne atrakcje miejscowości. Pozostała część to obszar mieszkalny przeplatany budynkami usługowymi i najważniejszymi instytucjami. W Międzyzdrojach znajdują się dwa zakłady opieki zdrowotne. Dzieci i młodzież mają dostęp do trzech placówek oświatowych. Jest tu ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy z boiskami i kortami tenisowymi. Działa kino, salon gier i planetarium.

Komunikacja

Przez południowo-zachodnią część miasta przechodzi droga krajowa nr 3, która jest częścią europejskiej trasy E65. Biegnie tędy także droga wojewódzka nr 102. Za połączenia komunikacyjne w Międzyzdrojach odpowiadają autobusy PKS i pociągi PKP, które zatrzymują się tu na dwóch stacjach kolejowych. Ofertę transportową wzbogacają trzy firmy oferujące przewozy pasażerskie. Port morski daje miastu połączenie wodne ze Świnoujściem oraz z trzema miejscowościami w Niemczech. Ok. 60 km od Międzyzdrojów znajduje się lotnisko Szczecin-Goleniów.

Data publikacji: 11.06.2018

Data aktualizacji: 14.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie