Osiedle Dąbrówki

4 zdjęcia

Osiedle Dąbrówki

Oddanie

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

Ilość pokoi

3 pokoje

Metraż

Metraż

58,9 m²

Piętro

Piętro

4 piętro

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 250 do 270 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

B3.34

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

ławy fundamentowe beton B30 ściany fundamentowe beton B30 żelbetowe, monolityczne, izolowane przeciwwilgociowo ocieplone styropianem strop nad piwnicą monolityczny żelbetowy ściany kondygnacji mieszkalnych – cegła silikatowa stropy strunobeton konstrukcja dachu częściowo betonowa, częściowo drewniana, kryta papą tynki zewnętrzne i elewacje wykończone na gotowo, ocieplone systemowo

Stolarka okienna

okna PCV o współczynniku przenikalności 1.1

Drzwi zewnętrzne

drzwi wewnętrzne, wejściowe do mieszkań – typu antywłamaniowego

Posadzka

posadzka betonowa zatarta na gładko przygotowana do położenia podłogi

Ściany

tynki gipsowe kategorii III

Instalacje

instalacja elektryczna instalacja elektryczna trójfazowa do kuchenki elektrycznej instalacja telefoniczna instalacja internetowa instalacja TV instalacja domofonowa

Ogrzewanie

instalacje c.o. wyposażona w grzejniki – podłączona do lokalnej kotłowni gazowej

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Udogodnienia

plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda

Przyroda

informacja u dewelopera
Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 310 m

Lokalizacja osiedla u zbiegu ulic Księżnej Dąbrówki i Nad Odrą zapewnia dogodny dostęp do szlaków komunikacyjnych prowadzących zarówno do północnych części Szczecina jak i Polic.

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 58,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Dąbrówki na Stołczynie, ul. Księżnej Dąbrówki (7.6 km od centrum Szczecina).

Inwestycja jest realizowana przez Graz Deweloper.

Cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 210 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 14 ofert o powierzchni od 31 do 59 m².

W budynkach jest od 1 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Osiedle Dąbrówki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B3.34 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 250 do 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Graz Deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Osiedle Dąbrówki to najmłodsze dziecko naszej firmy. Idea osiedla powstała w wyniku głębokiej analizy potrzeb naszych klientów, szczecińskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych i możliwości finansowych potencjalnych klientów. Dzięki takiemu podejściu oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne osiedle energooszczędnych budynków zlokalizowanych w dzielnicy Stołczyn z widokiem na malownicze dorzecze Odry i Jezioro Dąbie.

W pierwszym etapie inwestycji zaplanowaliśmy wzniesienie sześciu budynków mieszkalnych z cichobieżnymi windami hydraulicznymi i garażami w podziemiu budynku. Do każdego z mieszkań przypisana jest indywidualna komórka lokatorska w cenie mieszkania. Dla komfortu mieszkańców wygospodarowaliśmy ponad 150 tymczasowych miejsc parkingowych.

Zagospodarowanie przestrzeni wspólnej wpisane w naturalną rzeźbę terenu pozwoliło na zaprojektowanie dróg wewnętrznych, chodników oraz placu zabaw dla dzieci na dziedzińcu osiedla. Wypoczynek i rekreację zapewni ścieżka sportowa wyposażona w nowoczesne urządzenia. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców teren osiedla wyposażyliśmy w całodobowy monitoring.

W drugim etapie inwestycji zaplanowaliśmy rozbudowę infrastruktury osiedla. Szczególną troską otoczyliśmy naszych najmłodszych mieszkańców. Osiedlowe przedszkole zapewni miejsce dla 60 maluchów. W trosce o komfort mieszkańców zadbaliśmy o wygospodarowanie miejsc pod sklep osiedlowy, piekarnię, przychodnię i lecznicę weterynaryjną. Pełna infrastruktura zaopatrzeniowa i społeczna zapewni sprawną organizację czasu i pozwoli na aktywny wypoczynek mieszkańców.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Dąbrówki, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.

Graz Deweloper logo

W sprzedaży 14 nieruchomości w 1 inwestycjach

3 nagrody i wyróżnienia

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 3 inwestycjach

Data publikacji: 26.10.2017
Data aktualizacji: 12.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Inwestycje w pobliżu na Stołczynie

Oferty na Stołczynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: