Dom na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 108,5 m²

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Gravis Developer Sp. z o.o.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Osiedle KOLOROWE lub inne propozycje w Komornikach

Powierzchnia
108 m²
Pokoje
5
Piętra
2

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:6
Liczba kondygnacji:2 poziomy w tym poddasze.
Pokoje:5 pokoi.
Powierzchnia:108 m²
Powierzchnia działki:dom stoi na działce o powierzchni 323 m².
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 5 m², ogródek o powierzchni 322 m².
Kuchnia:zamknięta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Osiedle KOLOROWE, w której dostępnych jest jeszcze 6 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 108 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle KOLOROWE w Komornikach przy ul. Pasieki (1.8 km od Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Gravis Developer Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 12 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak. Inwestycja Osiedle KOLOROWE jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr 6 znajduje się na działce o powierzchni 323 m², nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 2 stanowiskowy. W domu znajduje się 5 pokoi, kuchnia jest Zamknięta, 2 łazienki, lokal posiada Balkon o powierzchni 5 m², Ogródek o powierzchni 322 m². Dla przyszłych mieszkańców deweloper Gravis Developer Sp. z o.o. przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Osiedle Kolorowe to kompleks domków jednorodzinnych powstający w podpoznańskich Komornikach na ul. Kolorowej.Docelowo powstanie 12 domów, które zaskoczą nie tylko funkcjonalnością układu pomieszczeń, czy też pięknymi dużymi ogrodami, ale także lokalizacją.Gmina Komorniki stale się rozwija, powstają nowe budynki użyteczności publicznej, zabudowywane są skwery zielone w taki sposób, aby mieszkańcom gminy żyło się lepiej, wygodniej.Nasza firma zdecydowała się być tego częścią tego rozwoju, dlatego oferujemy Państwu nowo powstające osiedle. Poniżej przedstawiamy Rzuty dwóch rodzaji budynków, kóre posiadamy w ofercie pod nazwą OSIEDLE KOLOROWE, w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących dostępności konkretnego budynku zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.

Dom znajduje się w inwestycji Osiedle KOLOROWE, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji Osiedle KOLOROWE

Wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Komorniki, na południe od Poznania. Miejscowość jest siedzibą gminy Komorniki i zamieszkuje ją ponad 5 tys. osób. Pierwsze wzmianki o Komornikach pochodzą z bulli papieża Innocentego II z roku 1136, zaś lokacja nastąpiła między 1286-1297. Aż do XIX wieku ziemie na terenie miejscowości należały do biskupów poznańskich. Najciekawszym zabytkiem jest neobarokowy kościół pw. św. Andrzeja Apostoła (istniejący od XII wieku, ostatnia przebudowa w 1912) z bogatą polichromią (w trakcie renowacji) wykonaną przez artystów poznańskich (pocz. XX wieku) oraz zabytkowymi organami. W kościele pw. św. Andrzeja Apostoła odbywa się część koncertów Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej - Komorniki. W Komornikach znajdują się m. in. siedziby firm: Hörmann, Arko, Viessmann, Fabryka Mebli Biurowych MARO, Novol, Eurocash. Komorniki są ważnym węzłem komunikacyjnym, na północ od wsi znajduje się węzeł autostrady A2 Poznań-Komorniki (d. Komorniki), zaś przez samą miejscowość przebiega droga krajowa nr 5 Świecie - Lubawka. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa poznańskiego.

Data publikacji: 24.05.2019

Data aktualizacji: 22.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie