Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 80,2 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Golden Lion Development

Cena: 432 170 zł

Rezerwacja
Powierzchnia
80 m²
Pokoje
3
Piętro
parter

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:T4
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:80 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 17 m², ogródek o powierzchni 75 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: dodatkowo płatne.
Komórki lokatorskie:dostępne: dodatkowo płatne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Ogrody nad Jasieniem, w której dostępnych jest jeszcze 18 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 80 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Ogrody nad Jasieniem w Rokiciu przy ul. Św. Franciszka z Asyżu (4.3 km od centrum Łodzi). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Golden Lion Development.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 34 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostają 34 o powierzchni od 51 do 80 m², w budynkach są 3 kondygnacje naziemne. Inwestycja Ogrody nad Jasieniem jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu T4 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Golden Lion Development przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 432 170 zł (5 389 zł/m²).

OGRODY NAD JASIENIEM to inwestycja usytuowana w otoczeniu lasu nad Jasieniem, na lubianym przez łodzian Rokiciu. Składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, w każdym zaprojektowano tylko siedemnaście mieszkań o powierzchniach od 51m do 81m2. Niewątpliwym atutem inwestycji są duże ogródki przydomowe oraz przestrzenne balkony z widokiem na zieleń.Rozległy, wspólny ogród z terenem rekreacyjnym zaprojektowany jest jako miejsce relaksu i spotkań na świeżym powietrzu. Ogrodzony teren inwestycji daje poczucie bezpieczeństwa.Sąsiedztwo niskiej zabudowy, uliczki o małym natężeniu ruchu sprzyjają biegaczom, miłośnikom spacerów i amatorom wycieczek rowerowych. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe, edukacyjne, gastronomiczne oraz zdrowotne. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum Łodzi i dogodnym wyjazdem poza miasto.ATUTY INWESTYCJIwidok na lasduże ogródki i przestronne balkonystrefa relaksu dla mieszkańcówstrefa dla dziecifunkcjonalne, wysokie, dobrze doświetlone mieszkaniamieszkania dostępne w opcji SMARTreprezentacyjne, oryginalnie wykończone klatki schodowe

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Ogrody nad Jasieniem, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 18 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Ogrody nad Jasieniem

położenie wśród zieleni z dostępem do rzeki Jasień w sąsiedztwie niska zabudowa domów jednorodzinnych miejsce dla aktywnych, mało ruchliwe uliczki umożliwiające czynny wypoczynek, kompleks Orlik w pobliżu w niedalekiej odległości ulica Pabianicka i trasa Górna umożliwiające szybki dojazd do centrum miasta i do dróg wylotowych komunikacja miejska w odległości 100 m bliskość centrum handlowego PORT ŁÓDŹ, kameralne sklepy przy ul. Św. Franciszka i w okolicy w pobliżu placówki edukacyjne oraz dwa place zabaw dla dzieci

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

W odległości 150 metrów od inwestycji Ogrody nad Jasieniem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny św. Franciszka (0180).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody nad Jasieniem znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Bim Bam Bom w odległości 500m, Szkoła Podstawowa Nr 138 im. Leopolda Staffa w Łodzi w odległości 650m, Przedszkole Miejskie Nr 21 w Łodzi w odległości 1150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Homeodent. NZOZ, w odległości 900 m znajduje się Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K., w odległości 1250 m znajduje się Alba. Apteka. Andrzejczak K., mgr farm..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1350 m znajduje się par. Wniebowstąpienia Pańskiego, w odległości 1650 m znajduje się par. Najświętszego Imienia Maryi, w odległości 2000 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Łódź - Górna. Filia nr 17.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Boks-Tur. Uczniowski klub sportowy, w odległości 500 m znajduje się Margaret SPA Wellness, w odległości 1450 m znajduje się Kobiecy klub hokejowy.

Data publikacji: 18.12.2018

Data aktualizacji: 22.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie