Górnicza 4

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez GLS Development

Ceny od: 5 200 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Górnicza 4 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
4
71,3 m²
Parter
370 604 zł5 200 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Górniczej 4 usytuowana jest na Bałutach, na osiedlu Marysin tuż obok malowniczego parku im. Szarych Szeregów. Otoczenie to nowa zabudowa wielorodzinna oraz domki jednorodzinne, w sąsiedztwie znajduje się stadion rugby gdzie możecie Państwo rodzinnie spędzić weekendowe popołudnia ciesząc się zawodami sportowymi. Inwestycję zaprojektowano z myślą o osobach, które cenią sobie kameralny budynek (tylko 10 mieszkań) oraz bliskość terenów zielonych zachęcających do aktywnego wypoczynku. Inwestycja z uwagi na dogodne położenie blisko ul. Marysińskiej jest bardzo dobrze połączona komunikacyjnie z centrum miasta oraz innymi dzielnicami Łodzi

Inwestycja Górnicza 4 znajduje się na Bałutach-Dołach, ul. Górnicza 4 (4.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera GLS Development .

Inwestycja Górnicza 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań w tym 6 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Górnicza 4 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 71 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 71 m2 w cenie od 370 604 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GLS Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca): (w cenie 15 000 zł brutto sztuka) + garaże pojedyncze: 8 (w cenie 40 000 zł brutto sztuka).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: 71 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 370 604 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 200 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Górnicza 4

Edukacja W najbliższej okolicy znajduje się wiele państwowych i prywatnych placówek edukacyjnych, m.in.: Przedszkole Miejskie nr 49, Przedszkole Miejskie nr 77, Prywatne Przedszkole „ Kornelówka”, Szkoła Podstawowa nr 153, Szkoła Podstawowa nr 30, Prywatna Szkoła Podstawowa „ Kornelówka”, Gimnazjum nr 18, Liceum Ogólnokształcące nr XXIV Opieka medyczna Dostęp do opieki medycznej zapewniają pobliskie przychodnie rejonowe: nr 9, nr 7, NZOZ TaoMed gabinety lekarskie, Salve Przychodnia, Centralny Szpital Dziecięcy przy ul. Spornej Sklepy i usługi W okolicy znajduje się osiedlowy ryneczek, otwarty od wczesnych godzin porannych oraz liczne sklepiki i markety tj.: Stokrotka, małe Tesco, Żabka, market Leclerc Sport i rekreacja Klub Sportowy Budowlani Łódź, Energy Fitness Club, Rytm Fitness Club Tereny zielone Park im. Szarych Szeregów, Park Ocalałych, Zieleniec przy ul. Wojska Polskiego, bardzo dogodny i szybki dojazd rowerem bądź kilkunastominutowy spacer do Arturówka gdzie znajdziecie Państwo publiczną plażę, nowoczesny park linowy oraz liczne ścieżki spacerowe i rowerowe Komunikacja miejska Autobusy 85B, 81, 87,57

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

W odległości 200 metrów od inwestycji Górnicza 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Marysińska (stadion) (0567).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Górnicza 4 znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XXIV Liceum Ogólnokształcące w odległości 350m, Punkt przedszkolny przyjazny dzieciom i rodzicom Flexik w odległości 400m, Przedszkole Miejskie Nr 160 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Paracelsus. Apteka, w odległości 550 m znajduje się TaoMed. NZOZ. Gabinety lekarskie i rehabilitacja, w odległości 650 m znajduje się Przychodnia Rejonowa nr 7 ZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 700 m znajduje się par. św. Michała Archanioła, w odległości 750 m znajduje się par. Opatrzności Bożej, w odległości 950 m znajduje się par. Dobrego Pasterza.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Jaszczur. Klub sportowy, w odległości 450 m znajduje się Sportmedic Grzewoj, w odległości 550 m znajduje się Żaki. Uczniowski klub sportowy.

Data publikacji: 13.08.2018

Data aktualizacji: 06.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie