Górnicza 4

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGLS Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 143 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • K3(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły, ul. Kowalska 3 (4 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 700/m2
  K3
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 43 - 72 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.
 • Osiedle Jarzębinowe- Etap VI(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły, ul. Okopowa 11 (4.1 km od centrum Łodzi)
  Osiedle Jarzębinowe- Etap VI
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 51 - 92 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Echo Investment S.A.
 • Młynarska 33(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły, ul. Młynarska 33 (3.2 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 150/m2
  Młynarska 33
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 71 - 80 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  GLS Development

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Górniczej 4 usytuowana jest na Bałutach, na osiedlu Marysin tuż obok malowniczego parku im. Szarych Szeregów. Otoczenie to nowa zabudowa wielorodzinna oraz domki jednorodzinne, w sąsiedztwie znajduje się stadion rugby gdzie możecie Państwo rodzinnie spędzić weekendowe popołudnia ciesząc się zawodami sportowymi. Inwestycję zaprojektowano z myślą o osobach, które cenią sobie kameralny budynek (tylko 10 mieszkań) oraz bliskość terenów zielonych zachęcających do aktywnego wypoczynku. Inwestycja z uwagi na dogodne położenie blisko ul. Marysińskiej jest bardzo dobrze połączona komunikacyjnie z centrum miasta oraz innymi dzielnicami Łodzi

Inwestycja Górnicza 4 znajduje się na Bałutach-Dołach, ul. Górnicza 4 (4.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera GLS Development .

Inwestycja Górnicza 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań w tym 6 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Górnicza 4 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 71 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GLS Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca): (w cenie 15 000 zł brutto sztuka) + garaże pojedyncze: 8 (w cenie 40 000 zł brutto sztuka).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Górnicza 4

Edukacja W najbliższej okolicy znajduje się wiele państwowych i prywatnych placówek edukacyjnych, m.in.: Przedszkole Miejskie nr 49, Przedszkole Miejskie nr 77, Prywatne Przedszkole „ Kornelówka”, Szkoła Podstawowa nr 153, Szkoła Podstawowa nr 30, Prywatna Szkoła Podstawowa „ Kornelówka”, Gimnazjum nr 18, Liceum Ogólnokształcące nr XXIV Opieka medyczna Dostęp do opieki medycznej zapewniają pobliskie przychodnie rejonowe: nr 9, nr 7, NZOZ TaoMed gabinety lekarskie, Salve Przychodnia, Centralny Szpital Dziecięcy przy ul. Spornej Sklepy i usługi W okolicy znajduje się osiedlowy ryneczek, otwarty od wczesnych godzin porannych oraz liczne sklepiki i markety tj.: Stokrotka, małe Tesco, Żabka, market Leclerc Sport i rekreacja Klub Sportowy Budowlani Łódź, Energy Fitness Club, Rytm Fitness Club Tereny zielone Park im. Szarych Szeregów, Park Ocalałych, Zieleniec przy ul. Wojska Polskiego, bardzo dogodny i szybki dojazd rowerem bądź kilkunastominutowy spacer do Arturówka gdzie znajdziecie Państwo publiczną plażę, nowoczesny park linowy oraz liczne ścieżki spacerowe i rowerowe Komunikacja miejska Autobusy 85B, 81, 87,57

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

W odległości 200 metrów od inwestycji Górnicza 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Marysińska (stadion) (0567).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Górnicza 4 znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XXIV Liceum Ogólnokształcące w odległości 350m, Punkt przedszkolny przyjazny dzieciom i rodzicom Flexik w odległości 400m, Przedszkole Miejskie Nr 160 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Paracelsus. Apteka, w odległości 550 m znajduje się TaoMed. NZOZ. Gabinety lekarskie i rehabilitacja, w odległości 650 m znajduje się Przychodnia Rejonowa nr 7 ZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Döner Kebab, w odległości 250 m znajduje się Kasza i Grzyby, w odległości 300 m znajduje się Pub Corona.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Jaszczur. Klub sportowy, w odległości 450 m znajduje się Sportmedic Grzewoj, w odległości 550 m znajduje się Żaki. Uczniowski klub sportowy.

Data publikacji: 13.08.2018

Data aktualizacji: 23.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie