Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 42,5 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Glivia

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Glivia lub inne propozycje w Gliwicach

Powierzchnia
42 m²
Pokoje
2
Piętro
4

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:C.M29
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:42 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Glivia, w której dostępne są jeszcze 2 podobne oferty.

Opis oferty

Glivia

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Glivia przy ulicy w Gliwicach, ul. Daszyńskiego 68 (1.8 km od centrum Gliwic). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Glivia.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 66 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 17 o powierzchni od 45 do 75 m², w budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Glivia jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu C.M29 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Glivia przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Nowoczesna architektura, design i wyczucie stylu, dobra komunikacja i bliskość najważniejszych ośrodków aglomeracji pozwoli na wygodne życie w nowym mieszkaniu deweloperskim spełniającym wszystkie oczekiwania Twoje i Twoich bliskich.Inwestycja zlokalizowana jest w Gliwicach, przy ul. Daszyńskiego, bardzo blisko centrum miasta. Kompleks mieszkaniowy Osiedle Glivia Etap I będzie składał się z 66 łatwych w aranżacji i dobrze doświetlonych lokali mieszkaniowych, zlokalizowanych w dwóch budynkach.Radość i komfort życia w nowym mieszkaniu.Zarządca Osiedla zadba o czystość i wygląd terenu, co pozwoli cieszyć się urokami Osiedla Glivia w Gliwicach. Ogródki są wygrodzone, co zapewnieni poczucie bezpieczeństwa dla mieszkańców lokali na parterze. Do dyspozycji mieszkańców pozostają prywatne miejsca postojowe naziemne oraz hala garażowa.Podwyższony standard wykonania.Osiedle wyróżnia się estetyką wykonania oraz nowoczesną koncepcją i projektem. Mieszkania na piętrach posiadają wykończone balkony i loggie. Do wykończenia budynków użyto trwałych i estetycznych materiałów najwyższej jakości.Bezpieczeństwo i spokój każdego dnia.Mimo lokalizacji blisko centrum miasta, Osiedle znajduje się w spokojnej części Gliwic. Cały teren zostanie ogrodzony, a wjazd na teren Osiedla Glivia będzie możliwy wyłącznie dla mieszkańców. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w domofony, które ograniczą dostęp niepowołanych osób.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Glivia, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 2 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Glivia

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

W odległości 50 metrów od inwestycji Glivia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Gliwice Puszkina.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Glivia znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Niezapominajka" w odległości 450m, SUPER NIANIE Gliwicki KLUB MALUCHA SMYK w odległości 500m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 10 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się Almed Sp. z o.o. NZOZ, w odległości 700 m znajduje się Dolna Wieś. Poradnia NZOZ spółki Med-Poz, w odległości 750 m znajduje się Uni-Med. Wielospecjalistyczna przychodnia lekarska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 700 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 9, w odległości 800 m znajduje się Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, w odległości 850 m znajduje się Kościół Św. Antoniego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1500 m znajduje się LORD4SPORT Salon Sprzętu Fitness.

Data publikacji: 13.12.2017

Data aktualizacji: 10.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie