Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 177,13 m² - numer 5A

Oferta archiwalna

Konstancin-Jeziorna, ul. WczasowaInwestycja: Groen KonstancinDeweloper: Ghelamco GP 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Konstancin S.K.A.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Groen Konstancin lub inne propozycje w Konstancinie-Jeziornie

Groen Konstancin

8 zdjęć

Groen Konstancin

Najbliższe inwestycje

 • Kabacka Przystań Gardens 2
  od: 8 435 zł/m2

  Kabacka Przystań Gardens 2

  JDM Deweloper Sp. z o.o.

  Dom Józefosław, piaseczyński
  ul. Działkowa 93
  0.3 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 94 m2
  • Domów: 20
  • Pokoje: 4
Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
4 pokoje
Metraż:
177,13 m²
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Udogodnienia
teren ogrodzony, boisko, videodomofon
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Groen Konstancin

Transport

Ogród Botaniczny 01 - 350 m

W sąsiedztwie osiedla znajdują się Carrefour BIO, Biedronka, Auchan i stylowe Centrum Handlowe Stara Papiernia. Aktywni i dbający o formę mogą skorzystać z oferty pobliskich klubów fitness. Okoliczna oferta edukacyjna również jest bogata. W odległości kilkuset metrów znajduje się kilka przedszkoli oraz prestiżowa American School of Warsaw, a 2 km od osiedla Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 przy ul. Bielawskiej i Zespół Szkolny nr 3 z Przedszkolem nr 223 przy ul. Przyczółkowej 27. Dla aktywnych w sąsiedztwie inwestycji są tereny rekreacyjne w Powsinie i trasy pieszo-rowerowe w Lesie Kabackim. W kilka minut spacerem można stąd ulicą Wczasową dojść do powsińskiego Parku Kultury, w którym znajdują się boiska do siatkówki, korty tenisowe, kręgielnia, nowoczesny plac zabaw, park linowy, a także nowo otwarty odkryty basen oraz sauna.

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Opis oferty

Groen Konstancin logo

Nowy 4-pokojowy dom bliźniak na sprzedaż o powierzchni 177,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Groen Konstancin w Konstancinie-Jeziornie, ul. Wczasowa

Inwestycja jest realizowana przez Ghelamco GP 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Konstancin S.K.A.

Cała inwestycja składa się z 48 nowych domów.

Inwestycja Groen Konstancin została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Nowy dom bliźniak o oznaczeniu 5A stoi na działce o powierzchni 310.79 m², składa się z 2 kondygnacji, bez poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm. Dom ma garaż 1 stanowiskowy.

W domu bliźniaku numer 5A znajdują się się 4 pokoje.

Do domu przynależy ogródek.

Dla przyszłych mieszkańców Ghelamco GP 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Konstancin S.K.A. przewidział dodatkowe miejsca postojowe naziemne.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweOgródek

Groen to wyjątkowe osiedle domów w Konstancinie-Jeziornie, usytuowane przy Ogrodzie Botanicznym PAN i Parku Kultury w Powsinie. Nowoczesna i uporządkowana architektura, otoczenie uzdrowiska i rezerwatu przyrody – Lasu Kabackiego, a także bliskość Warszawy to niewątpliwe atuty tej prestiżowej i pełnej zieleni lokalizacji.

Osiedle realizowane przez firmę Ghelamco będą tworzyły budynki jednorodzinne, głównie o charakterze zabudowy bliźniaczej. Pierwszy etap obejmuje 48 lokali o powierzchni 172 – 196 m2 z ogrodami od 187 do nawet 474 m2 . Zaplanowana architektura domów odznacza się dbałością o detal, ponadczasową elegancją, wysoką klasą zastosowanych materiałów oraz nowoczesnym designem. Do dyspozycji mieszkańców będzie wspólny terenem rekreacyjny ze stawem, pomostem i zielonym boiskiem .

Dom znajduje się w inwestycji Groen Konstancin, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 36 podobnych nowych domów.

Data publikacji: 14.08.2020
Data aktualizacji: 14.01.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: