Groen Konstancin

8 zdjęć

Groen Konstancin
Groen Konstancin
Groen Konstancin
Groen Konstancin

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Groen Konstancin dostępne są 2 oferty

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • boisko

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 48 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 276 do 296 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 2 domy bliźniaki.

Powierzchnie domów:

177 m².

Powierzchnie działek:

od 303 do 304 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

harmonogram: 25/75.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Groen Konstancin logo

Groen to wyjątkowe osiedle domów w Konstancinie-Jeziornie, usytuowane przy Ogrodzie Botanicznym PAN i Parku Kultury w Powsinie. Nowoczesna i uporządkowana architektura, otoczenie uzdrowiska i rezerwatu przyrody – Lasu Kabackiego, a także bliskość Warszawy to niewątpliwe atuty tej prestiżowej i pełnej zieleni lokalizacji.

Osiedle realizowane przez firmę Ghelamco będą tworzyły budynki jednorodzinne, głównie o charakterze zabudowy bliźniaczej. Pierwszy etap obejmuje 48 lokali o powierzchni 172 – 196 m2 z ogrodami od 187 do nawet 474 m2 . Zaplanowana architektura domów odznacza się dbałością o detal, ponadczasową elegancją, wysoką klasą zastosowanych materiałów oraz nowoczesnym designem. Do dyspozycji mieszkańców będzie wspólny terenem rekreacyjny ze stawem, pomostem i zielonym boiskiem .

Inwestycja Groen Konstancin znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Wczasowa jest realizowana przez Ghelamco GP 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Konstancin S.K.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 48 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Groen Konstancin w sprzedaży są 2 nowe domy o powierzchni 177 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Ghelamco GP 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Konstancin S.K.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

W sąsiedztwie osiedla znajdują się Carrefour BIO, Biedronka, Auchan i stylowe Centrum Handlowe Stara Papiernia. Aktywni i dbający o formę mogą skorzystać z oferty pobliskich klubów fitness. Okoliczna oferta edukacyjna również jest bogata. W odległości kilkuset metrów znajduje się kilka przedszkoli oraz prestiżowa American School of Warsaw, a 2 km od osiedla Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 przy ul. Bielawskiej i Zespół Szkolny nr 3 z Przedszkolem nr 223 przy ul. Przyczółkowej 27.

Dla aktywnych w sąsiedztwie inwestycji są tereny rekreacyjne w Powsinie i trasy pieszo-rowerowe w Lesie Kabackim. W kilka minut spacerem można stąd ulicą Wczasową dojść do powsińskiego Parku Kultury, w którym znajdują się boiska do siatkówki, korty tenisowe, kręgielnia, nowoczesny plac zabaw, park linowy, a także nowo otwarty odkryty basen oraz sauna.

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Groen Konstancin?

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Położenie osiedla między ulicami Wczasową i Warszawską, tuż przy granicy administracyjnej Warszawy, pozwala sprawnie dotrzeć do południowych dzielnic stolicy i ścisłego centrum. Dużym atutem jest fakt, że tylko 10 minut zajmuje dojazd autobusem do najbliższej stacji metra – Kabaty. Aby znaleźć się na lotnisku im. Fryderyka Chopina, potrzeba mniej niż pół godziny podróży autem. Budowany właśnie nowy odcinek Obwodnicy Południowej Warszawy S2, z węzłem oddalonym o 4 km, pozwoli na szybką komunikację w obrębie Warszawy oraz umożliwi sprawny wyjazd z miasta we wszystkich kierunkach.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

W sąsiedztwie osiedla znajdują się Carrefour BIO, Biedronka, Auchan i stylowe Centrum Handlowe Stara Papiernia. Aktywni i dbający o formę mogą skorzystać z oferty pobliskich klubów fitness. Okoliczna oferta edukacyjna również jest bogata. W odległości kilkuset metrów znajduje się kilka przedszkoli oraz prestiżowa American School of Warsaw, a 2 km od osiedla Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 przy ul. Bielawskiej i Zespół Szkolny nr 3 z Przedszkolem nr 223 przy ul. Przyczółkowej 27.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Groen Konstancin w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.08.2020
Data aktualizacji: 26.05.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: