Groen Konstancin

Domy na sprzedaż ul. Wczasowa, oferowane bezpośrednio przez Ghelamco GP 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Konstancin S.K.A.

Konstancin-Jeziorna, ul. Wczasowa
Groen Konstancin

8 zdjęć

Groen Konstancin
Groen Konstancin
Groen Konstancin
Groen Konstancin

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Groen Konstancin dostępnych jest 36 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Promocje

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • boisko

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Opis Inwestycji

Groen Konstancin logo

Groen to wyjątkowe osiedle domów w Konstancinie-Jeziornie, usytuowane przy Ogrodzie Botanicznym PAN i Parku Kultury w Powsinie. Nowoczesna i uporządkowana architektura, otoczenie uzdrowiska i rezerwatu przyrody – Lasu Kabackiego, a także bliskość Warszawy to niewątpliwe atuty tej prestiżowej i pełnej zieleni lokalizacji.

Osiedle realizowane przez firmę Ghelamco będą tworzyły budynki jednorodzinne, głównie o charakterze zabudowy bliźniaczej. Pierwszy etap obejmuje 48 lokali o powierzchni 172 – 196 m2 z ogrodami od 187 do nawet 474 m2 . Zaplanowana architektura domów odznacza się dbałością o detal, ponadczasową elegancją, wysoką klasą zastosowanych materiałów oraz nowoczesnym designem. Do dyspozycji mieszkańców będzie wspólny terenem rekreacyjny ze stawem, pomostem i zielonym boiskiem .

Inwestycja Groen Konstancin znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Wczasowa została zrealizowana przez Ghelamco GP 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Konstancin S.K.A.

Inwestycja Groen Konstancin została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Groen Konstancin w sprzedaży jest 36 nowych domów o powierzchni od 177 do 207 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 177 do 207 m2 (36 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Ghelamco GP 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Konstancin S.K.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 48 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 36 domów bliźniaków.
Powierzchnie domów:
od 177 do 207 m².
Powierzchnie działek:
od 195 do 370 m².
Ceny domów:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W sąsiedztwie osiedla znajdują się Carrefour BIO, Biedronka, Auchan i stylowe Centrum Handlowe Stara Papiernia. Aktywni i dbający o formę mogą skorzystać z oferty pobliskich klubów fitness. Okoliczna oferta edukacyjna również jest bogata. W odległości kilkuset metrów znajduje się kilka przedszkoli oraz prestiżowa American School of Warsaw, a 2 km od osiedla Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 przy ul. Bielawskiej i Zespół Szkolny nr 3 z Przedszkolem nr 223 przy ul. Przyczółkowej 27. Dla aktywnych w sąsiedztwie inwestycji są tereny rekreacyjne w Powsinie i trasy pieszo-rowerowe w Lesie Kabackim. W kilka minut spacerem można stąd ulicą Wczasową dojść do powsińskiego Parku Kultury, w którym znajdują się boiska do siatkówki, korty tenisowe, kręgielnia, nowoczesny plac zabaw, park linowy, a także nowo otwarty odkryty basen oraz sauna.

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Groen Konstancin?

Położenie osiedla między ulicami Wczasową i Warszawską, tuż przy granicy administracyjnej Warszawy, pozwala sprawnie dotrzeć do południowych dzielnic stolicy i ścisłego centrum. Dużym atutem jest fakt, że tylko 10 minut zajmuje dojazd autobusem do najbliższej stacji metra – Kabaty. Aby znaleźć się na lotnisku im. Fryderyka Chopina, potrzeba mniej niż pół godziny podróży autem. Budowany właśnie nowy odcinek Obwodnicy Południowej Warszawy S2, z węzłem oddalonym o 4 km, pozwoli na szybką komunikację w obrębie Warszawy oraz umożliwi sprawny wyjazd z miasta we wszystkich kierunkach.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

W sąsiedztwie osiedla znajdują się Carrefour BIO, Biedronka, Auchan i stylowe Centrum Handlowe Stara Papiernia. Aktywni i dbający o formę mogą skorzystać z oferty pobliskich klubów fitness. Okoliczna oferta edukacyjna również jest bogata. W odległości kilkuset metrów znajduje się kilka przedszkoli oraz prestiżowa American School of Warsaw, a 2 km od osiedla Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 przy ul. Bielawskiej i Zespół Szkolny nr 3 z Przedszkolem nr 223 przy ul. Przyczółkowej 27.

Data publikacji: 14.08.2020
Data aktualizacji: 31.05.2022
Groen Konstancin logo

Biuro Sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Warszawska , Konstancin – Jeziorna (wjazd przy Carrefour ul. Warszawska 171 , Konstancin- Jeziorna)

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: