Osiedle Bojerowa etap II

2 zdjęcia

Osiedle Bojerowa etap II

Oddanie

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

Ilość pokoi

4 pokoje

Metraż

Metraż

123,43 m²

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

2 poziomy

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

4/2

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Udogodnienia

instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 360 m

Powstające u zbiegu ulic Bojerowej i ul. J. Kwaśniewskiej w Kiekrzu - Osiedle Bojerowa, to inwestycja wyróżniająca się wyjątkową lokalizacją. Przedsięwzięcie deweloperskie jest realizowane w odległości 300 m od Jeziora Kierskiego w Poznaniu, w administracyjnych granicach stolicy Wielkopolski. Okolice Jeziora Kierskiego to od lat jeden z najbardziej pożądanych adresów w Poznaniu ze względu na mnogość terenów zielonych, ścieżek spacerowych czy rowerowych, które zapewniają komfort wypoczynku wśród natury. Kiekrz, oprócz niewątpliwych walorów przyrodniczych jest dynamicznie rozwijającą się częścią Poznania, z pełną infrastrukturą edukacyjną oraz handlowo-usługową. Wszelkie życiowe sprawy można rozwiązać na miejscu, bez konieczności udawania się do centrum. W bliskiej okolicy znajdują się sklepy spożywcze, apteka, centrum handlowe czy popularna restauracja sushi. Osiedle Bojerowa to inwestycja dla wszystkich ceniących spokój, kameralność oraz bliskość przyrody ale również dla tych, którzy lubią mieć szerokie możliwości wyboru formy spędzania wolnego czasu.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Inne domy w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowy 4-pokojowy dom bliźniak na sprzedaż o powierzchni 123,4 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Bojerowa etap II na Kiekrzu, ul. Bojerowa/J. Kwaśniewskiej (13.3 km od centrum Poznania).

Inwestycja jest realizowana przez GGW Development.

Cała inwestycja składa się z 20 nowych domów.

Inwestycja Osiedle Bojerowa etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Nowy dom bliźniak o oznaczeniu 4/2 stoi na działce o powierzchni 421 m², składa się z 2 kondygnacji, bez poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm. Dom ma garaż 1 stanowiskowy.

W domu bliźniaku numer 4/2 znajdują się się 4 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców GGW Development przewidział dodatkowe miejsca postojowe naziemne.

Opis Inwestycji

Przedsięwzięcie deweloperskie będzie obejmować budowę 10 domów. W każdym domu znajdują się dwa dwupoziomowe mieszkania - o powierzchni około 122 m2 (wymiar powierzchni po podłodze około 129 m2) i działkach od 309 m2 do 421 m2.

Projekt łączy nowoczesną funkcjonalność z zastosowaniem rozwiązań technologicznych. W parterze zaprojektowano przestrzeń dzienną z jadalnią oraz aneksem kuchennym, pomieszczenie gospodarcze, toaletę i garaż. Na piętrze trzy przestronne sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz łazienkę. Druga kondygnacja z uwagi na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, pozwala na swobodną aranżację pomieszczeń. Ściany można przebudować lub usunąć.

Każde mieszkanie, w ramach inwestycji Osiedle Bojerowa, zostało wyposażone w urządzenia, które istotnie obniżają zużycie energii pierwotnej – pompa ciepła Saunier Duval oraz ogrzewanie podłogowe. Na życzenie klienta, za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamontowania również paneli fotowoltaicznych.

Dom znajduje się w inwestycji Osiedle Bojerowa etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 18 podobnych nowych domów.

Data publikacji: 13.07.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Oferty na Kiekrzu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: