Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 146,8 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez GGW Development

Powierzchnia
147 m²
Pokoje
1
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A/A4/0/U5
Ceny lokali użytkowych (netto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:147 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta.

Opis oferty

Hawelańska - lokale użytkowe

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 147 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Hawelańska - lokale użytkowe przy ulicy na Starych Winogradach, ul. Hawelańska (3.8 km od centrum Poznania). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera GGW Development.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków,w których znajdują się łącznie 300lokali użytkowych, zaś 2 z nich obecnie dostępne na sprzedaż.

Obiekty posiadają 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja Hawelańska - lokale użytkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu A/A4/0/U5 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper GGW Development przewidział również: miejsca postojowe podziemnemiejsca postojowe naziemne.

Hawelańska to inwestycja realizowana na poznańskich Winogradach przy ul. Hawelańskiej.Pierwszy etap budowy osiedla przy ul. Hawelańskiej zakończy się w trzecim kwartale 2016 roku. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych ponad 300 mieszkań w trzech budynkach, lokale handlowo-usługowe oraz naziemne i podziemne miejsca postojowe.W pobliżu znajdują się: dyskont, sklepy, przedszkole, szkoły, przystanek autobusowy i pętla tramwajowa.Dla małych mieszkańców osiedla zaplanowano zielony dziedziniec z placem zabaw.Ceny mieszkań zaczynają się już od 5 600 zł/m2 brutto, spełniając kryteria programu MdM.

Lokalizacja inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe

Największym atutem tej inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja w bliskim sąsiedztwie centrum Poznania. O atrakcyjności tej lokalizacji decyduje bliskość tras rowerowych, niedalekie położenie Parku Cytadela, jak również szybki dojazd do ścisłego centrum, także komunikacją miejską. Inwestycję charakteryzują dopracowane układy mieszkań (od kawalerek do mieszkań pięciopokojowych), umożliwiające funkcjonalne zaaranżowanie wnętrz. Każde mieszkanie posiada ogródek lub balkon.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

W odległości 1050 metrów od inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wójtowska (1:WOJT21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZIELONY DOMEK. KUCHARZEWSKA A. w odległości 450m, Przedszkole nr 134 w odległości 600m, Przedszkole nr 37 w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się POD JEMIOŁĄ. APTEKA, w odległości 600 m znajduje się USAREWICZ JADWIGA. APTEKA S.C., w odległości 700 m znajduje się FAMILIA S.C. PRZYCHODNIA ZESPOŁU LEKARZA RODZINNEGO.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1000 m znajduje się DUCK-ART STUDIO, w odległości 1250 m znajduje się Osiedlowy Dom Kultury Bajka, w odległości 1350 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się Wielkopolski Klub Bałtycki, w odległości 1100 m znajduje się Siłownia Body Lab One, w odległości 1200 m znajduje się Hangar Klub Sportowy.

Data publikacji: 28.05.2015

Data aktualizacji: 02.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie