Atrium Geo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rolna, oferowane bezpośrednio przez Geo Grupa Deweloperska

Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich, ul. Rolna 17, 17A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 592 oferty w najbliższej okolicy!

Atrium Geo

3 zdjęcia

Atrium Geo
Atrium Geo
Atrium Geo

Najbliższe inwestycje

 • Dobrynów

  Dobrynów

  TDJ Estate

  Mieszkanie Zespół Dzielnic Południowych, Katowice
  ul. Rzepakowa 1a
  5.2 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 26-114 m2
  • Mieszkań: 147
  • Pokoje: 1-5
 • Franciszkańskie Południe etap II

  Franciszkańskie Południe etap II

  TDJ Estate

  Mieszkanie Zespół Dzielnic Zachodnich, Katowice
  ul. Książęca
  5.6 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 32-108 m2
  • Mieszkań: 117
  • Pokoje: 1-4
 • Franciszkańskie Południe

  Franciszkańskie Południe

  TDJ Estate

  Mieszkanie Zespół Dzielnic Zachodnich, Katowice
  ul. Książęca
  5.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 68-109 m2
  • Mieszkań: 15
  • Pokoje: 3-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

„Atrium Geo” to inwestycja zlokalizowana na granicy dwóch katowickich dzielnic Brynów i Ligota, które od lat  cieszą się doskonałą opinią i dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących mieszkania.  Atrium Geo tworzą dwa kameralne czteropiętrowe budynki, w których znajduje się łącznie 120 mieszkań. Inwestycja doskonale komponuje się z niską zabudową sąsiadujących budynków. Kolejnym atutem Atrium Geo jest świetna komunikacja miejska z centrum miasta i aglomeracją śląską oraz bliskość Parku Kościuszki. Pomiędzy budynkami powstał zielony dziedziniec -rodzaj atrium, dostępny wyłącznie dla mieszkańców. Stąd nazwa inwestycji „Atrium Geo” nawiązująca do antycznej tradycji budowy domów z wewnętrzną przestrzenią. Mieszkania na parterze, od strony dziedzińca, posiadają przydomowe ogródki, a część mieszkań na ostatniej kondygnacji, komfortowe tarasy. Wszystkie pozostałe mieszkania są wyposażone w balkony. Aktualnie w ofercie Geo znajdują się mieszkania 2 i 3 pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 43 m2 do 75 m2. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców, w budynkach są windy, obsługujące kondygnacje mieszkalne i podziemny parking.

Inwestycja Atrium Geo znajduje się w Zespole Dzielnic Zachodnich, ul. Rolna 17, 17A (4.3 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Geo Grupa Deweloperska.

Inwestycja Atrium Geo została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atrium Geo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Geo Grupa Deweloperska przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Atrium Geo?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atrium Geo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Atrium Geo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brynów Orkana.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Atrium Geo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Geo znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 51 w odległości 240 m, Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach w odległości 330 m, Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atrium Geo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Stokrotka, w odległości 310 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Geo w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: