Harmonia Kołobrzeg

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Gala Deweloper Sp. z o.o. Sp.k.

kołobrzeski, Kołobrzeg, ul. Kolumba
Ceny od: 6 600 zł brutto/m2
Harmonia Kołobrzeg

9 zdjęć

Harmonia Kołobrzeg
Harmonia Kołobrzeg
Harmonia Kołobrzeg
Harmonia Kołobrzeg

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Harmonia Kołobrzeg dostępnych jest 59 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Promocje

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

Opis Inwestycji

Inwestycję mieszkaniową Harmonia Kołobrzeg zaprojektowaliśmy z dbałością o ochronę środowiska i w zgodzie z naturą. Wykorzystujemy nowe technologie, aby zminimalizować wpływ obiektu na przyrodę.

Przeważającą część powierzchni dachu pokryjemy panelami fotowoltaicznymi zasilającymi budynek energią słoneczną. Korzystanie z zielonej energii odnawialnej wygeneruje przyszłej Wspólnocie Mieszkaniowej znaczne oszczędności.

Dzięki znajdującym się w garażu podziemnym stacjom ładowania samochodów elektrycznych, umożliwimy wygodne korzystanie z ekologicznych aut oraz zmianę z samochodu napędzanego silnikiem spalinowym.

Na terenie osiedla zasadzimy kilkadziesiąt drzew i kilkaset krzewów, a na dachu budynku stworzymy zielony taras widokowy ze strefami relaksu. Wodę opadową wykorzystamy poprzez system retencji wody do podlewania ogrodu ozdobnego i prywatnych ogródków mieszkańców parteru. Jasna architektura budynku odbijająca światło słoneczne oraz wszechobecna zieleń ograniczą niekorzystne nagrzewanie się terenu obiektu.

Architekci zadbali o bardzo dobrą izolację termiczną mieszkań stosując styropian grafitowy oraz wysokiej jakości trzyszybowe okna, co bezpośrednio wpływa na zminimalizowanie strat ciepła. Przy projektowaniu budynku postawiliśmy na infrastrukturę rowerową – na parkingu zewnętrznym znajdziemy stację serwisową, a wszystkie mieszkania będą miały przypisane miejsca postojowe na rower, boksy rowerowe lub komórki lokatorskie.

Harmonia Kołobrzeg to nie tylko ekologia, ale też piękna architektura wykonana z jakościowych materiałów w jasnych, przyjemnych dla oka kolorach. Funkcjonalne mieszkania będą wyposażone w gabarytowe okna oraz bardzo duże balkony/ogrody ze szklanymi balustradami, aby mieszkańcy mogli w pełni cieszyć się nadmorskim klimatem. Osiedle będzie zamknięte, chronione i monitorowane oraz wyposażone w plac zabaw dla najmłodszych lokatorów. Harmonia Kołobrzeg składa się ze 108 mieszkań na 5 kondygnacjach, lokalu usługowego z pompą ciepła i garażu podziemnego.

Inwestycja Harmonia Kołobrzeg znajduje się w Kołobrzegu, ul. Kolumba (2.2 km od centrum Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera Gala Deweloper Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Harmonia Kołobrzeg jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Harmonia Kołobrzeg pozostało na sprzedaż 59 mieszkań o powierzchniach od 25 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 6 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 25 m2 w cenie od 195 000 zł (1 mieszkanie)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 47 m2 w cenie od 260 000 zł (41 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 64 m2 w cenie od 360 000 zł (17 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Gala Deweloper Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 59 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 25 do 64 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 195 000 do 443 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 600 do 7 788 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Harmonia jest zlokalizowana w spokojnej, nowo powstającej dzielnicy mieszkaniowej pod nowym planem zagospodarowania przestrzennego przy ul. Kolumba w Kołobrzegu. W bliskiej odległości znajdziemy wszystkie niezbędne usługi: sklepy, aptekę, przedszkole, żłobek czy szkołę. Obok znajduje się przystanek autobusowy linii 2 i 10. Budynek jest bezpośrednio połączony z rozległą siecią tras rowerowych miasta, dlatego zachęcamy przyszłych mieszkańców do korzystania z roweru jako eko środka transportu. W kilka/kilkanaście minut trasami rowerowymi dostaniemy się do każdego zakątka Kołobrzegu, a dla miłośników kolarstwa przeznaczone są piękne szlaki wzdłuż morza. Przy inwestycji znajduje się miejska stacja rowerowa.

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Jego terytorium wynosi 25,67 km2, a mieszka tu ok. 47 000 osób. To miasto uzdrowiskowe, obfitujące w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajdują się tu trzy rozległe parki, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu ponad 10 szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, ponad 10 przychodni lekarskich i 30 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu galeria handlowa, amfiteatr, dwa kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z 67 miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ ponad 20 linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także dwie linie kolejowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Harmonia Kołobrzeg mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Harmonia Kołobrzeg znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - św. Wojciecha - cmentarz.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Harmonia Kołobrzeg składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Harmonia Kołobrzeg w odległości 180 m znajduje się Orlik, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się RAMS Training House.

Data publikacji: 17.03.2021
Data aktualizacji: 06.05.2021
Gala Deweloper Sp. z o.o. Sp.k. logo

Gala Deweloper Sp. z o.o. Sp.k.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Kołobrzeg
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: