Uwaga

Ta nieruchomość jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości statystycznych portalu

Apartamenty Płużnicka

5 zdjęć

Apartamenty Płużnicka

Najbliższe inwestycje

 • Duninów Residence
  1 kw. 2024
  Duninów Residence to nasz kolejny prestiżowy projekt mieszkaniowy w sercu bliskiej Białołęki, który zostanie zrealizowany na Henrykowie przy ulicy Duninów. Architektura budynku wyróżni się nowoczesną, płomienną ceglastoczerwoną kolorystyką elewacji. Efektowna bryła budynku utrzymana zostanie w prostym i funkcjonalnym stylu w kształcie „podkowy”. Projektując nowe mieszkania, zadbaliśmy o

  Duninów Residence

  od 9 600 zł/m2
  ul. Duninów , Henryków, Białołęka, Warszawa(10.2 km od centrum)
  TPPI SA
 • Osiedle Ceramiczna
  gotowe
  Zapraszamy na Osiedle Ceramiczna, nowy projekt realizowany przez Dom Development na rzecz Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, obchodzącej w tym roku 100-lecie swojej działalności. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Ceramicznej na warszawskim Tarchominie. Ze względu na swoje położenie osiedle jest idealną propozycją dla młodych rodzin z dziećmi. Pobliskie centrum handlowe Galeria

  Osiedle Ceramiczna

  ul. Ceramiczna 5 , Tarchomin, Białołęka, Warszawa(10.6 km od centrum)
  Dom Development S.A.
 • Myśliborska III etap
  gotowe
  Osiedle przy ul. Myśliborskiej to część nowoczesnego kompleksu budynków wielorodzinnych zlokalizowanych tuż przy brzegu Wisły w bliskiej części dzielnicy Białołęka. Kompleks złożony jest z dziewięciu budynków o zróżnicowanych wysokościach – od czterech do siedmiu kondygnacji naziemnych, z garażami podziemnymi oraz lokalami usługowymi wzdłuż ulicy Myśliborskiej. Obszar w którym powstało osiedle

  Myśliborska III etap

  od 9 500 zł/m2
  ul. Myśliborska , Żerań, Białołęka, Warszawa(8.1 km od centrum)
  Strus Development Sp. z o.o.

Termin oddania

3 kw. 2025

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

27,22 m²

Piętro

2 piętro

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

277 cm wysokości

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

B.2.0.

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne (115 miejsc) : Do każdego mieszkania obowiązkowy jest zakup minimum jednego miejsca w hali, przy czym można kupić więcej. Cena to 29.000,00 zł na poziomie -1 i 33.000,00 zł na kondygnacji 0
 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc) : podwójne miejsce z platformą na kondygnacji 0

Komórki lokatorskie

dostępne (40): wielkość ok 2 m2

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Udogodnienia

plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, patio / dziedziniec

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Charaktersytyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

warunkiem rezerwacji jest zawarcie umowy rezerwacyjnej i uiszczenie kwoty opłaty rezerwacyjnej.

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Tramwajowy - 460 m

Przystanek Autobusowy - 220 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka edukacyjna, 6 obiektów sportowych, 5 placów zabaw, 1 sklep

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 27,2 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Płużnicka na Żeraniu, ul. Płużnicka (9.5 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Front Development.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 92 nowe mieszkania.

Inwestycja jest już wyprzedana.

W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Apartamenty Płużnicka jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B.2.0. znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 277 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców Front Development przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

Klimatyczne apartamenty

Szeroka oferta apartamentów odpowiadająca na indywidualne potrzeby, w palecie metraży od 27 do 87 m2. Poczucie przestrzeni i swobody zapewniają nie tylko imponujące przeszklenia i nietuzinkowe balkony, lecz także wewnętrzna wysokość pomieszczeń, co najmniej 2,7 metra.

Apartamenty Płużnicka to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, powstająca na granicy Żerania i Tarchomina.

Apartamenty Płużnicka to oferta dla osób, które poza spokojną okolicą jaką daje ulica Płuźnicka, cenią także dostęp do wygód miejskiego życia. Kino, klub fitness, fryzjer, apteka, kawiarnie i restauracje, sklepy, oraz cały zakres innych usług i towarzyszących im wydarzeń – to wszystko zapewnia położona w odległości kilkast metrów Galeria Północna.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Płużnicka.

Data publikacji: 24.02.2023
Data aktualizacji: 23.05.2023

Inwestycje w pobliżu na Żeraniu

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: