Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 46,1 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Forpoz Sp. z o.o. Sp. K.

Cena: 315 779 zł

Rata kredytu wynosi 1417 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
46 m²
Pokoje
2
Piętro
1

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A/M11
Ceny mieszkań: 315 779 zł6 848 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:46 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Dmowskiego 107, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta.

Opis oferty

Dmowskiego 107

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 46 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Dmowskiego 107 przy ulicy na Górczynie, ul. Dmowskiego 107 (3.3 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Forpoz Sp. z o.o. Sp. K..

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 190 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 4 o powierzchni od 31 do 51 m², w budynkach jest od 5 do 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Dmowskiego 107 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A/M11 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Forpoz Sp. z o.o. Sp. K. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 315 779 zł (6 848 zł/m²).

Kupując mieszkania w inwestycjach forpoz sp. z o. o. sp. k. otrzymują państwo gwarancję udanego zakupu. świetna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja, najwyższej jakości wykończenia, ciekawy projekt budynku oraz ustawne pomieszczenia to doskonałe połączenie, które zapewni komfort, bezpieczeństwo oraz wieloletnie, wygodne użytkowanie przyszłym właścicielom naszych mieszkań.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Dmowskiego 107, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobne nowe mieszkanie.

Lokalizacja inwestycji Dmowskiego 107

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 450 metrów od inwestycji Dmowskiego 107 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Krauthofera (1:KRAU92).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Dmowskiego 107 znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 8 w odległości 350m, Szkoła Podstawowa nr 10 w odległości 400m, STONOGA. KLUB AKTYWNEGO MALUCHA. ŻŁOBEK, OPIEKA NAD DZIEĆMI w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się POD NIEDŹWIEDZIEM. S.J. APTEKA. GÓRCZYŃSKA, w odległości 600 m znajduje się MAGICZNA. APTEKA, w odległości 700 m znajduje się POD JEMIOŁĄ SP.J. APTEKA. LEKI RECEPTUROWE.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. CHRYSTUSA SŁUGI, w odległości 850 m znajduje się Klub Osiedlowy "Krąg", w odległości 850 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚWIĘTEGO KRZYŻA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Poznańskie Stowarzyszenie Aikido Nishio, w odległości 600 m znajduje się STSPORT SP. Z O.O., w odległości 600 m znajduje się ZDROWY STYL. MAŁECKA M..

Data publikacji: 14.03.2018

Data aktualizacji: 16.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie