Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 52,5 m² - numer 8
Rezerwacja
Inwestycja:
Iluzjon etap 1Deweloper:
Folwark Deweloper Sp. z o.o.
Inwestycja:
Iluzjon etap 1Deweloper:
Folwark Deweloper Sp. z o.o.Bydgoszcz, ul. Nastrojowa 9
:format(jpg)/offers/offer/13891/main_image/iluzjon-etap-1_0146be.jpg)
7 zdjęć
:format(jpg)/properties/property/plan_image/13891/tmp_884fe8.png)
Termin oddania
Gotowe
Ilość pokoi
3 pokoje
Metraż
52,5 m²
Piętro
2 piętro
Strona świata
północ, południe
Powierzchnie dodatkowe
Loggia
Kuchnia
otwarta kuchnia
Wysokość pomieszczeń
267 cm wysokości
Ilość kondygnacji
1 poziom
Oznaczenie oferty
8
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
- miejsca postojowe naziemne (12 miejsc) : Zewnętrzne: możliwość zakupu więcej niż 1 miejsca postojowego: 22.000,00zł brutto (wymiary 500x250cm) lub 29.000,00zł brutto (wymiary 500x360cm).
- miejsca postojowe podziemne (34 miejsca) : Możliwość zakupu do mieszkań powyżej 50 m2, cena: 43.000,00zł brutto
Komórki lokatorskie
Standard wykończenia
standard deweloperski
Ogrzewanie
miejskie
Realizacja inwestycji
Udogodnienia
Przyroda
Charaktersytyka energetyczna nieruchomości
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
Wysokość czynszu
Warunki rezerwacji
Zabezpieczenie środków
Lokalizacja inwestycji
Przystanek Tramwajowy - 250 m
Przystanek Autobusowy - 270 m
W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:
9 obiektów sportowych, 11 placówek edukacyjnych, 1 plac zabaw
Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.
Inne mieszkania w tej inwestycji
Liczba pokoi
- 1 pokój
- 2 pokoje
- 3 pokoje
- 4 pokoje
- 5 pokoi i więcej
Opis oferty
Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Iluzjon etap 1 w Bydgoszczy, ul. Nastrojowa 9 (3.4 km od centrum Bydgoszczy).
Inwestycja jest realizowana przez Folwark Filmowa Sp. z o.o. Sp. k.
Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 37 nowych mieszkań.
Na sprzedaż pozostaje 9 ofert o powierzchni od 52 do 90 m².
W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.
Inwestycja Iluzjon etap 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.
Nowe mieszkanie o oznaczeniu 8 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 267 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.
Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.
Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, południe.
Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.
Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.
Dla przyszłych mieszkańców Folwark Filmowa Sp. z o.o. Sp. k przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.
Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Opis Inwestycji
Pow. dodatkowe
Trwają prace na planie filmowym...
tymczasem już dziś w naszym iluzjonie, możemy zaprezentować 37 mieszkań do sprzedaży w pierwszym budynku naszej nowej inwestycji.
Zapraszamy do ILUZJONU!
Stworzyliśmy ILUZJON z myślą o Waszych potrzebach ????
Połączyliśmy to, na czym zależy Wam najbardziej, czyli funkcjonalność ????… z tym, o czym niektórzy czasem zapominają, czyli wygląd pasujący do otoczenia ????
Projektując ILUZJON nie chcieliśmy, aby w tak magicznym miejscu pełnym zieleni ????, stanęła inwestycja w intensywnych kolorach ???? Wykorzystaliśmy kolory ziemi ????, przywracając tym samym kontakt z naturą ????
Drewniane wzory sprawiają, że budynek staje się przytulny i ciepły ????
Chcemy, żebyście czuli się jak w domu ????nie tylko w Waszych mieszkaniach... ale w całej inwestycji ❗
Mieszkanie znajduje się w inwestycji Iluzjon etap 1, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.
/vendors/vendor/logo/folwark-deweloper-sp-z-oo_9d8de6.png)
W sprzedaży 13 nieruchomości w 2 inwestycjach
1 nagroda i wyróżnienie
Zrealizował i zakończył sprzedaż w 8 inwestycjach