Wilanowska Crescent

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFlora Development Bis

Ceny od: 11 187 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wilanowska Crescent dostępnych jest 18 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
2
1
29,94 m²
1
7
1
32,66 m²
2
8
1
35,74 m²
2
3
2
57,88 m²
1
12
2
53,27 m²
3
15
2
52,2 m²
4
16
2
53,27 m²
4
19
2
52,2 m²
5
20
2
53,27 m²
5
23
2
52,2 m²
6
4
4
89,3 m²
1
5
4
87,86 m²
2
10
4
87,86 m²
3
13
4
89,3 m²
3
17
4
89,3 m²
4
18
4
87,86 m²
5
21
4
89,3 m²
5
25
4
89,3 m²
6

Opis Inwestycji

Wilanowska Crescent

Wilanowska Crescent to wyjątkowa inwestycja położona w centrum Mokotowa. Projekt wyróżnia znakomita lokalizacja, tuż przy stacji metra „Wilanowska”, w pobliżu Galerii Mokotów i Biznesowego Mokotowa, jak również obok spokojnych, zachęcających do spacerów uliczek starego Mokotowa: Wita Stwosza, Świeradowskiej, Modrej.Wilanowska Crescent to 25 ekskluzywnych apartamentów, przyciągających tych, którzy cenią sobie świetną lokalizację, funkcjonalność oraz nowoczesną architekturę wpisaną w zielone otoczenie miasta. Mokotów to najpopularniejsza dzielnica Warszawy, która łączy w sobie energię miasta, biznesu, rozrywki ze spokojem i zielenią. Dbałość o detal i wykończenie przestrzeni mieszkalnej gwarantuje wysoki komfort życia.Inwestycja została zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół. Wysoki standard wykończeniowy z użyciem najwyższej klasy materiałów i technologii wyróżniają inwestycje, podobnie jak wszystkie dotychczasowe inwestycje dewelopera.Nowoczesna architektura, piękne, naturalne elewacje i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że Wilanowska Crescent wyróżnia się w mokotowskiej panoramie miasta.Część mieszkalna zaczyna się od pierwszego piętra, natomiast parter został zaprojektowany z myślą o butikach, sklepikach i kawiarniach. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy jasne i przestronne apartamenty o zróżnicowanych metrażach (od 30 do 90 m2), foyer, zieloną przestrzeń rekreacyjną, a także szereg udogodnień, które znacząco wpływają na wysoki standard życia.W budynku zapewniono podziemny garaż, cichobieżne windy renomowanego producenta, energooszczędne oświetlenie, miejsca postojowe dla rowerów, elegancko i pięknie wykończone korytarze oraz monitoring. Wejścia do mieszkań zdobią drewniane portale. Części wspólne wyróżniają się wysoką jakością zastosowanych materiałów wykończeniowych (okładziny z kamieni naturalnych, elementy szklane, forniry).

Inwestycja Wilanowska Crescent znajduje się na Służewie, Aleja Wilanowska (5.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Flora Development Bis.

Inwestycja Wilanowska Crescent jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Wilanowska Crescent pozostało na sprzedaż 18 mieszkań o powierzchniach od 30 do 89 metrów kwadratowych w cenie od 11 187 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 30 do 36 m2 w cenie od 482 034 zł (3 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 52 do 58 m2 w cenie od 703 164 zł (7 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 88 do 89 m2 w cenie od 999 000 zł (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Flora Development Bis przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 256 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 18 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 30 do 89 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 482 034 do 1 129 645 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 187 do 16 100 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Wilanowska Crescent znajduje się 10 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Wilanowska Crescent

Mokotów to najpopularniejsza dzielnica Warszawy, która łączy w sobie energię miasta, biznesu, rozrywki ze spokojem i zielenią. Jej mieszkańcy mogą korzystać z licznych terenów zielonych: Pola Mokotowskiego, Parku Morskie Oko, Jeziorka Czerniakowskiego, Parku Arkadia, Dolinki Służewskiej, Parku Królikarnia. Podróż ze stacji metra Wilanowska do Lasu Kabackiego zajmie 12 minut. Na Mokotowie swoje siedziby mają największe prywatne i publiczne uczelnie.W odległości 800 m od inwestycji znajduje się prywatna Uczelnia Łazarskiego, zaś 1,5 km Uniwersytet Warszawski Wydział Zarządzania. 3 przystanki metra od budynku zlokalizowane są Szkoła Główna Handlowa i Politechnika Warszawska. Do Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego dojedziemy stąd w 8 minut, zaś do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 13 minut. Mokotów to także największa dzielnica biznesowa w Warszawie, oferująca ponad 1,4 mln m² powierzchni biurowej do wynajęcia. Swoje siedziby mają tutaj największe polskie i zagraniczne firmy. Wilanowska Crescent to dogodna lokalizacja również dla pracowników Mokotowa Biznesowego, skąd mają zaledwie 5–10 minut do pracy.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilanowska Crescent mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Wilanowska Crescent znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Metro Wilanowska 08.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanowska Crescent znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 330 w odległości 260 m, Multischool International School Szkoła Podstawowa w odległości 260 m, Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Centrum CBT w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wilanowska Crescent jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Charme Clinique w odległości 250 m, PZU Zdrowie w odległości 280 m, Szpital w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wilanowska Crescent składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Biedronka, w odległości 190 m znajduje się Piekarnia Ratyński S.J., w odległości 230 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanowska Crescent w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Skatepark Wilanowska, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.05.2020

Data aktualizacji: 29.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie