Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 59,6 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Firma Wiśniewscy

Cena: 339 777 zł

Rata kredytu wynosi 1525 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
60 m²
Pokoje
3
Piętro
3

Termin oddania

3 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A-115
Ceny mieszkań: 339 777 zł5 700 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:60 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Miła, w której dostępnych jest jeszcze 56 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Miła przy ulicy w Ząbkach, ul. Miła (0.5 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Firma Wiśniewscy.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 150 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 89 o powierzchni od 33 do 82 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Miła jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A-115 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Firma Wiśniewscy przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 339 777 zł (5 700 zł/m²).

Inwestycja mieszkaniowa w Ząbkach przy ul. Miłej to oferta, która może zainteresować każdego. W budynkach znajdują się mieszkania o różnym metrażu i układzie - od 27 do ponad 80 m2. Znajdzie się tu zatem miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli, par czy seniorów. Nowoczesny projekt mieszkań, atrakcyjny układ, wysoki standard wykończenia oraz korzystne warunki współpracy to atuty, które – mamy nadzieję – już wkrótce przyciągną do nas osoby, które marzą o posiadaniu własnego mieszkania w Ząbkach.Mieszkania przy ul. Miłej – doskonała lokalizacja i wysoki standardOtoczenie, w którym się mieszka, jest tak samo ważne jak samo mieszkanie. Dlatego należy wybierać te najbardziej korzystne lokalizacje.Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu przy ul. Miłej? Główne zalety tej okolicy to:dużo zieleni – przyjemne dla oka otoczenie, miejsce idealne do spacerów i spędzania czasu na świeżym powietrzu,dobra komunikacja – łatwy dojazd do pozostałych części miasta i do stolicy, w pobliżu przystanek linii 145,plac zabaw dla dzieci – miejsce, gdzie najmłodsi mogą bezpiecznie i ciekawie spędzać wolny czas i nawiązywać przyjaźnie,bezpieczeństwo – okolica jest cicha i kameralna, a samo osiedle jest zamknięte, dzięki czemu nie ma tu dostępu nikt z zewnątrz.Planowane zakończenie inwestycji to sierpień 2020 roku, jednak już teraz zachęcamy wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkań w Ząbkach do zapoznania się z ofertą lokali. Inwestycja realizowana jest z własnych środków, na gruncie objętym prawem własności, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo, a przyszłym właścicielom mieszkań najkorzystniejsze warunki.Lokale w budynkach przy ul. Miłej są nowocześnie zaprojektowane, powstają z użyciem najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy detal. Dodatkowo budynkach planowane są udogodnienia dla mieszkańców, m.in. garaż podziemny, w którym bezpiecznie i w sprzyjających warunkach można przechowywać swoje samochody.Zachęcamy do przejrzenia oferty mieszkaniowej oraz do rezerwacji lokali.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Miła, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 56 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Miła

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

W odległości 150 metrów od inwestycji Miła znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Powstańców.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Miła znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa w odległości 150m, English Way School w odległości 200m, „Żłobkowe Słoneczko” Prywatna Opieka nad Dziećmi w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Orasoft, w odległości 50 m znajduje się Stomatologia LeczyMed, w odległości 100 m znajduje się Apteka Cosmedica.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 600 m znajduje się Parafia Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach, w odległości 700 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka Zesłania Ducha Świętego, w odległości 1100 m znajduje się Parafia p.w. Świętej Trójcy w Ząbkach.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się FitPlace, w odległości 1400 m znajduje się Fitness Club MAXIMUS , w odległości 1500 m znajduje się Park im. M. Szuberta.

Data publikacji: 28.02.2019

Data aktualizacji: 11.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie