Andersena 30

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Andersena, oferowane bezpośrednio przez Firma Wiśniewscy

wołomiński, Ząbki, ul. Andersena 30

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 111 ofert w najbliższej okolicy!

Andersena 30

2 zdjęcia

Andersena 30

Najbliższe inwestycje

 • Szwoleżerów
  od: 6 300 zł/m2

  Stolmar Suchodolscy Sp. J.

 • Park Leśny Rembertów etap V
  od: 7 550 zł/m2
  Pod wynajem

  Radius Projekt

 • Park Leśny Rembertów Etap III
  od: 7 150 zł/m2

  Radius Projekt

Opis Inwestycji

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nowym etapem który rozpoczęliśmy w Ząbkach przy ulicy ANDERSENA 30. W trzecim etapie oddanych do użytkowania zostanie 162 lokali mieszkalnych o metrażach od 32 do 77 mkw. Na terenie inwestycji powstaną miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Architekturę mieszkań urozmaicają przestronne loggie, balkony i tarasy. Projektując budynek w Ząbkach przy ulicy ANDERSENA 30 zadbaliśmy o to, aby do każdego mieszkania docierało jak najwięcej promieni słonecznych.

Ponadto, budując nasze mieszkania, zadbaliśmy również o rodziny z dziećmi. Specjalnie z myślą o najmłodszych powstanie duży, bezpieczny plac zabaw, dzięki któremu dzieci całe dnie będą mogły bawić się na świeżym powietrzu i pod okiem (a dokładniej oknem) rodziców.

Inwestycja w Ząbkach przy ulicy ANDERSENA 30 cechuje się też doskonałą lokalizacją. Nasze osiedle otaczają tereny zielone. Stąd też blisko jest do Warszawy, a to za sprawą dobrej komunikacją z centrum stolicy. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusów miejskich 145 i 199, przewoźników prywatnych i lokalnej linii miejskiej.

W sąsiedztwie liczne punkty usługowe oraz centra handlowe tj. Kaufland, Biedronka, Centrum M1 oraz IKEA

Istnieje możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz, sam możesz zadecydować ile chcesz mieć pokoi, czy preferujesz oddzielną kuchnię czy aneks kuchenny.

zakończenie inwestycji – 30 czerwca 2019 r.

miejsce parkingowe w garażu podziemnym – 20.000,00 zł

wykończenie deweloperskie / bez podłóg i białego montażu

winda w budynku

3 zł / m2 - czynsz

woda miejska

ogrzewanie – gazowe

forma własności / własność z udziałem w gruncie

możliwość zakupu komórki lokatorskiej

ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI – czerwiec 2019 r.

Inwestycja Andersena 30 znajduje się w Ząbkach, ul. Andersena 30 (0.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Firma Wiśniewscy.

Inwestycja Andersena 30 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 162 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Andersena 30 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 32 do 88 metrów kwadratowych w cenie od 4 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Firma Wiśniewscy przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 162 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Andersena 30 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Andersena 30 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pułaskiego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Andersena 30 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE ZOZOLAND w odległości 290 m, Niepubliczne Przedszkole Mała Akademia Odkrywcy w odległości 330 m, Publiczne Przedszkole "Wyspa Przygód" w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Andersena 30 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Na Powstańców" w odległości 290 m, LeczyMed w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Andersena 30 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Andersena 30 w odległości 280 m znajduje się Body Fan Fitness Club.

Data publikacji: 06.06.2018
Data aktualizacji: 19.09.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: