Wrzosowisko Moorlands

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFinch Lockerbie

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 621 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Naturia(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Grasera (4.1 km od centrum Torunia)
  Osiedle Naturia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 69
  Powierzchnia: 35 - 81 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Budlex Sp. z o.o.
 • Nowe Torpo(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Żwirki i Wigury 55 (1.6 km od centrum Torunia)
  Ceny od: 7 000 brutto/m2
  Nowe Torpo
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 100
  Powierzchnia: 29 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 6
  PRES Grupa Deweloperska
 • Osiedle Zielony Zakątek(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Łukasza Watzenrodego (4.3 km od centrum Torunia)
  Ceny od: 6 150 brutto/m2
  Osiedle Zielony Zakątek
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 40 - 61 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  eXhouse.pl

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Wrzosowisko Moorlands to kameralne i monitorowane osiedle, zlokalizowane w północnej części Torunia, w dzielnicy domków jednorodzinnych – Wrzosy. W pobliżu osiedla znajduje się cała potrzebna infrastruktura miejska szkoły, przedszkola, żłobki a także sklepy, poczta, przychodnia, kościół i punkty gastronomiczne. Miejsce jest dobrze skomunikowane z całym miastem.Na inwestycję składają się 3 wyjątkowe budynki – Klon, Dąb oraz Cedr zaprojektowane z wyraźnym wpływem nowoczesnej brytyjskiej architektury. Każdy z nich posiada nowoczesne windy, podziemne i naziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie oraz klatki schodowe wykończone z dbałością o najmniejsze detale. W ofercie są 83 funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 34 do 126 m2, w tym również dwupoziomowe z antresolami, wyposażone w przestronne balkony i tarasy. Projekt zakłada także stworzenie zamkniętej i przeznaczonej wyłącznie do dyspozycji mieszkańców nowoczesnej przestrzeni fitness z sauną. Najmłodsi będą mogli korzystać z unikalnego placu zabaw.

Inwestycja Wrzosowisko Moorlands znajduje się w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska (3.2 km od centrum Torunia), jest realizowana przez dewelopera Finch Lockerbie.

Inwestycja Wrzosowisko Moorlands jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wrzosowisko Moorlands pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 34 do 126 metrów kwadratowych w cenie od 7 501 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Finch Lockerbie przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (100 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 39 komórek lokatorskich Część miejsc postojowych ma przynależne komórki lokatorskie..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 268 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (39): Część miejsc postojowych ma przynależne komórki lokatorskie..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (100 miejsc): Część miejsc postojowych ma przynależne komórki lokatorskie.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Wrzosowisko Moorlands

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wrzosowisko Moorlands mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Wrzosowisko Moorlands znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lisia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wrzosowisko Moorlands znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Języków Obcych Logan w odległości 190 m, Placówka oświatowa prowadzona przez CISTOR Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne w odległości 280 m, Szkoła Podstowa Nr 9 w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wrzosowisko Moorlands jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital specjalistyczny Matopat w odległości 140 m, Szpital w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wrzosowisko Moorlands składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wrzosowisko Moorlands w odległości 90 m znajduje się boisko, w odległości 120 m znajduje się boisko do kosza, w odległości 390 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 17.12.2018

Data aktualizacji: 07.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie