Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 134,3 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ferryman Development Sp. z o.o.

Rezerwacja
Powierzchnia
134 m²
Pokoje
4
Piętra
1

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:20A
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:134 m², w tym 408 m² to powierzchnia użytkowa
Powierzchnia działki:informacja u dewelopera.
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 44 m², taras o powierzchni 18 m², ogródek o powierzchni 207 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:3 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Osiedle Pruszkowska, w której dostępnych jest jeszcze 14 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 134 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Pruszkowska przy ulicy w Raszynie, ul. Pruszkowska 65 (0.8 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Ferryman Development Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 99 nowych domów w tym 15 domów typu bliźniak. Inwestycja Osiedle Pruszkowska jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr 20A nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 1 stanowiskowy. W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest Otwarta, 3 łazienki, lokal posiada Balkon o powierzchni 44 m², Taras o powierzchni 18 m², Ogródek o powierzchni 207 m². Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ferryman Development Sp. z o.o. przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Osiedle PruszkowskaOdnajdź harmonię w jednym z 99 domów w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej.Osiedle Pruszkowska to inspirująca przestrzeń, w której nowoczesność i ergonomia łączy się z pięknem otaczającej przyrody. Bliskość Warszawy zapewnia wszelkie udogodnienia i zalety życia w mieście przy jednoczesnej możliwości wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku.Własne miejsce na świeżym powietrzu to niezwykle ważna część domu. Niespieszne śniadania na tarasie, spotkania z przyjaciółmi przy grillu, rodzinna zabawa czy relaks na leżaku w otoczeniu zieleni to tylko niektóre pomysły na wykorzystanie blisko 350 m2 ogrodu. To prywatny kawałek natury na wyciągnięcie ręki.I etap Inwestycji już w sprzedażyW pierwszym etapie budowy dostępne są segmenty w zabudowie bliźniaczej:• Typ ANowocześnie zaprojektowany budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 134,25 m.kw. wraz z garażem. Elegancka bryła, zaprojektowana w klasycznym stylu, cieszy oko, a dodatkowo zapewnia niskie koszty eksploatacji. Typ A wyróżnia przeszklona ściana usytuowana w salonie, na tyle budynku, która łączy dom z tarasem i ogrodem.• Typ BBudynek o powierzchni użytkowej 134,90 m.kw. to dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej. Umieszczona na parterze otwarta strefa dzienna, łącząca salon, jadalnię i kuchnię, zapewnia domownikom przestrzeń do wspólnego spędzania czasu i komfortowego wypoczynku. Duże przeszklenie efektywnie doświetlają wnętrza światłem naturalnym i otwierają pomieszczenia na zieleń otaczającego dom ogrodu.Aktualnie w inwestycji Osiedle Pruszkowska pozostało na sprzedaż 18 nowych domów jednorodzinnych o powierzchniach od 134 do 135 metrów kwadratowych.

Dom znajduje się w inwestycji Osiedle Pruszkowska, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 14 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Pruszkowska

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie, WKD, a w Pruszkowie i Piastowie – linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Powiat znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z miast: Pruszków i Piastów – strefowymi liniami autobusowymi.

W odległości 950 metrów od inwestycji Osiedle Pruszkowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny MŁYN 02 (RASZYN).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pruszkowska znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Tańca, Taniec | Di Somma Dance Studio w odległości 850m, Przedszkole Niepubliczne "GWIAZDECZKA" w odległości 1050m, Przedszkole Nr 17 w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Centrum Medyczne A&P Baranowscy, w odległości 500 m znajduje się AMED Biuro Techniczno - Handlowe, w odległości 550 m znajduje się Gabinet lekarski neurochirurgiczny i ortopedyczny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1700 m znajduje się Pływalnia Gminnego Ośrodka Sportu.

Data publikacji: 09.11.2018

Data aktualizacji: 12.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie