Apartament na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 95,5 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Cena: 658 000 zł - przecena 1%

Zapytaj o rabat

Rata kredytu wynosi 2 954 zł miesięcznie,

 • Powierzchnia

  95,5 m2

 • Pokoje

  4

 • Piętro

  Parter

 • Gotowe
  do zamieszkania
 • Zobacz rzut
Oznaczenie: M16
Cena: stara: 668 000 zł
nowa: 658 000 zł6 890 zł/m²
Zapytaj o rabat
Liczba kondygnacji: 1 poziom
Pokoje: 4 pokoje
Powierzchnia: 95,46 m2
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Kuchnia: informacja u dewelopera.
Łazienki: 2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń: od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro: parter
Strony świata: widok z okien jest na wschód, północ
Miejsca postojowe: dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Komórka lokatorska: dostępne.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz.
Czytaj więcej
Konstrukcja budynku:
TRADYCYJNA
Posadzka:
PANEL, TERAKOTA
Ściany:
CEGŁA
Sufity:
GĘSTOZEBROWE
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu: planowany czynsz będzie w wysokości od 4 do 4 zł/m2 (czyli od 381,8 do 381,8 zł za całość).
Opis płatności: informacja u dewelopera przeniesienie własności " z dnia na dzień" brak jakichkolwiek obciążeń.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: informacja u dewelopera.
Inwestycja: apartament znajduje się w inwestycji Osiedle Nowe Włochy.

Opis oferty

OKAZJA,
LOKAL MIESZKALNY OD DEVELOPERA, po zakończonym okresie najmu. Wykończone "pod klucz", do ew. remontu.
Wcześniej znajdowało się w nim biuro sprzedaży mieszkań, następnie wynajęte zostało na żłobek. Dzięki 2 osobnym wejściom, można lokal podzielić na dwa osobne mieszkania lub wykorzystywać jako jedno duże. Oferta bardzo atrakcyjna dla rodzin, lub pod kątem inwestycyjnym - do czerpania zysków z wynajęcia.

Nowe 4 pokojowe apartament na sprzedaż o powierzchni 95,5 m2 znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji apartamentowej Osiedle Nowe Włochy przy ul. Chrościckiego na Nowych Włochach (8,3 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera EZBUD Development sp. z o.o. sp.k..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 265 nowych apartamentów , na sprzedaż pozostają 2 o powierzchni od 95 do 115 m2, w budynku jest od 1 do 4 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Nowe Włochy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Nowy apartament o oznaczeniu M16 znajduje się na parterze, jest 1-poziomowe, a pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 4 pokoje, są 2 łazienki. Okna w apartamencie wychodzą na wschód, północ. Dla przyszłych mieszkańców deweloper EZBUD Development sp. z o.o. sp.k. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa apartamentu wynosi 658 000 zł (6 890 zł/m2) .

W inwestycji Nowe Włochy znajduje się tylko 2 wolne mieszkania "WYKOŃCZONE POD KLUCZ" Mieszkania te zostały wynajęte, jednak można kupić lokal, który już przynosi zysk! Konstrukcja umowy pozwala na jej zakończenie po 3 miesiącach.

Budynek składa się z 265 lokali. Osiedle posiada miejsca postojowe naziemne oraz garażowe.

Zalety inwestycji:
- Łatwy dojazd do Centrum (nowy tabor Szybkiej Kolei Miejskiej, autobusy - przystanek przy osiedlu: 127, 194, 206; stacja PKP Włochy - Szybka Kolej Miejska w odległości ok. 1 km od osiedla, autobusy przy stacji 106, 178, 189, 191, 716)
- Niska zabudowa,
- Funkcjonalne rozkłady mieszkań
- Przestronne balkony i tarasy
- Plac zabaw dla dzieci na terenie osiedla
- W kuchni siła lub gaz do wyboru
- Niskie koszty użytkowanie mieszkań (4 zł./m2), brak czynszu za miejsce postojowe oraz komórki lokatorskie
- Osiedle zamknięte, ochrona i monitoring

Ciekawa architektura osiedla
Osiedle składa się z kilku budynków (technologia tradycyjna - cegła), połączonych ze sobą i zaprojektowanych w taki sposób, aby wszystkie mieszkania posiadały dostęp do światła słonecznego. Stąd jego ciekawa architektura - w najniższym miejscu ma trzy piętra w najwyższym pięć. Szczególnie atrakcyjne są ostatnie dostępne jeszcze mieszkania od strony południowej i zachodniej posiadające duże tarasy lub balkony.

Funkcjonalne mieszkania dla rodzin z dziećmi i nie tylko…

Polecamy rodzinom trzy-, cztero- i pięciopokojowe, bardzo funkcjonalne mieszkania. Firma posiada również w ofercie mieszkania dwupoziomowe trzy- i czteropokojowe oraz zapewnia wszystkim klientom kompleksową, bezpłatną obsługę kredytową.

Opłaty administracyjne związane z nabyciem oferty

Podatek od czynności cywilnoprawnych

0 zł

Maksymalna taksa notarialna

2 092 zł

Koszty wypisów z aktu notarialnego

200 zł

Założenie księgi wieczystej

60 zł

Wpis własności do księgi wieczystej

200 zł

Wpis hipoteki

200 zł

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowe Włochy

Wielką zaletą osiedla Nowe Włochy jest m.in. jego lokalizacja. To inwestycja dla osób ceniących dogodność zarówno pod względem komunikacyjnym, jak i rekreacyjnym.

W bliskim sąsiedztwie mieszczą się przedszkola, szkoły, biblioteka, tereny zielone (oczka wodne, park), duże place zabaw, kort tenisowy, stadion, a w sąsiadującym Ursusie – kryty basen.

Przeważająca niska zabudowa gminy Włochy, położonej pomiędzy Ochotą a Bemowem oraz kameralne otoczenie domków jednorodzinnych zapewni wszystkim miły wypoczynek.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Włochy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Nowe Włochy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Włochy znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Smyk w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego w odległości 650 m, Szkoła Podstawowa Nr 66 w odległości 700 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m Mielecka Urszula, lek. med. Wizyty domowe, w odległości 450 m Firma Beta s.c., w odległości 450 m Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Truskawa Delikatesy Stolicy w odległości 100 m, Noodle w Pudle w odległości 250 m, Naprawa pralek Jacek Przybysz w odległości 500 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: plac Wolności w odległości 350 m, Stawy Koziorożca w odległości 1 150 m, park Kombatantów w odległości 1 250 m.

Data publikacji: 11 lutego 2019 15:18

Data aktualizacji: 15 maja 2019 15:39

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.

EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.
  +48 22 ...
  +48 22 445 98 28

  Umów spotkanie

  Osiedle Nowe Włochy

  adres biura sprzedaży

  ul. Chrościckiego 87/1 82-414 Warszawa

  Wybierz datę

  • czwartek

   27

   czerwca

  • piątek

   28

   czerwca

  • poniedziałek

   1

   lipca

  Zaproponuj inny termin