Ogrody Włochy

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez EZBUD Development sp. z o.o. sp.k.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 lokal użytkowy w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Next Ursus (798 m dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi Next Ursus znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien 16 (9,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Nexity Polska Sp. z o.o.. Inwestycja Next Ursus jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 14 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni 63 m2. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Posag 7 Panien 16 (9,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Next Ursus
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba lokali użytkowych: 1
 • Powierzchnia: 63 m2
Nexity Polska Sp. z o.o.
Lokale użyt. spełniające kryteria

Ursa Smart City (956 m dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi Ursa Smart City znajduje się na Szamotach, ul. Hennela (8,9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Unidevelopment S.A.. Inwestycja Ursa Smart City została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 87 do 92 m2. Budynek posiada do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Hennela (8,9 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 600 zł netto/m2

Inwestycja polecana

Ursa Smart City
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba lokali użytkowych: 2
 • Powierzchnia: 87 - 92 m2
Unidevelopment S.A.
Lokale użyt. spełniające kryteria

Centro Ursus (992 m dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi Centro Ursus znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien (9,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A.. Inwestycja Centro Ursus jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 95 do 131 m2. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Posag 7 Panien (9,4 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 9 000 zł netto/m2

Inwestycja polecana

Centro Ursus
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba lokali użytkowych: 2
 • Powierzchnia: 95 - 131 m2
ATAL S.A.
Lokale użyt. spełniające kryteria

DNI OTWARTE W KAŻDA SOBOTĘ, od gdz. 10-16.00. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ MIESZKAŃ !

To najbardziej oczekiwana oferta sprzedaży mieszkań już wybudowanych, gdzie całe ryzyko związane z realizacją, zostało przeniesione na Inwestora. Klient może wybierać spośród 150 mieszkań, zarówno małych jak i średniej wielkości, 1,2 i 3 pokojowych.

OGRODY WŁOCHY to:
- zdrowa technologia (cegła),
- funkcjonalne układy mieszkań,
- dobrze doświetlone pomieszczenia,
- balkony i tarasy oraz przyjazna dla mieszkańców przestrzeń wspólna.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wspólnie z naszym partnerem handlowym GRAST&MTB przygotowaliśmy ofertę dodatkową, wykończenia mieszkań pod klucz. Dzięki czemu można będzie skorzystać z 3 pakietów wykończenia wnętrza, usług ekipy remontowej, dokonać zakupu produktów w atrakcyjnych cenach oraz zaprojektować mieszkanie " pod klucz" z projektantem.

Klienci z dnia na dzień, bez żmudnego oczekiwania i kosztów, po wyodrębnieniu samodzielności lokali, będą mogli stać się właścicielami wymarzonego "M" poprzez notarialne przeniesienie własności.

Inwestycja OGRODY WŁOCHY, położona jest przy ul. Chrościckiego 87 w Warszawie Nowe Włochy. Ta cicha i kameralna lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale i blisko Centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się tereny zielone oraz piękne parki i stawy.

Na osiedlu zastosowano rozwiązania sprzyjające oszczędzaniu energii. Przyszli mieszkańcy będą mogli także skorzystać ze specjalnie opracowanego standardu wykończenia mieszkań, na który składają się elementy przyjazne dla zdrowia i bezpieczne dla środowiska.

Inwestycja Ogrody Włochy znajduje się na Nowych Włochach, ul. Chrościckiego 87 (8,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera EZBUD Development sp. z o.o. sp.k..

Inwestycja Ogrody Włochy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Włochy pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych.

Deweloper EZBUD Development sp. z o.o. sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, tv kablowa, winda, własna kotłownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Włochy

Niekwestionowanym atutem nowej Inwestycji jest lokalizacja i położenie wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych, a w tym: rozbudowana infrastruktura dzielnicy ( szkoły, przedszkola, sklepy) oraz bardzo dobra komunikacja z Centrum miasta (ok.20 min. do Centrum, np. szybką koleją miejską SKM lub autobusem ), przystanek przy osiedlu - w zasięgu wzroku.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa. W odległości 100 metrów od inwestycji Ogrody Włochy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Nowe Włochy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Włochy znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Smyk w odległości 400 m, Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego w odległości 800 m, Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 850 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m Firma Beta s.c., w odległości 550 m Mielecka Urszula, lek. med. Wizyty domowe, w odległości 550 m ANALOGIA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Truskawa Delikatesy Stolicy w odległości 250 m, Noodle w Pudle w odległości 350 m, Naprawa pralek Jacek Przybysz w odległości 700 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: plac Wolności w odległości 500 m, Oxygen Fitness & Wellness Club w odległości 1 300 m, Stawy Koziorożca w odległości 1 350 m.

Data publikacji: 22 września 2015 16:47

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:19

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet