Dom na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 96,5 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Expander Nieruchomości

Powierzchnia
96 m²
Pokoje
5
Piętra
3

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:2.28
Ceny domów (brutto):
Liczba kondygnacji:3 poziomy.
Pokoje:5 pokoi.
Powierzchnia:96 m²
Powierzchnia działki:informacja u dewelopera.
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras, ogródek.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:3 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:274 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Segmenty ‘Pod Lasem’, w której dostępnych jest jeszcze 39 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 96 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Segmenty ‘Pod Lasem’ przy ulicy w Ząbkach, ul. Gajowa (1.1 km od Warszawy). sprzedaż prowadzi Expander Nieruchomości

Cała inwestycja składa się z 40 nowych domówfalse. Inwestycja Segmenty ‘Pod Lasem’ jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr 2.28 nie posiada podpiwniczenia oraz nie ma garażu. W domu znajduje się 5 pokoi, kuchnia jest Otwarta, 3 łazienki, lokal posiada Taras, Ogródek. Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Osiedle mieszczące się w bardzo cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie pozostając w dobrej komunikacji z centrum miasta. Bliskość lasu zapewnia bezpośredni kontakt z naturą i daje możliwości aktywnego wypoczynku.

Dom znajduje się w inwestycji Segmenty ‘Pod Lasem’, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 39 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji Segmenty ‘Pod Lasem’

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

W odległości 150 metrów od inwestycji Segmenty ‘Pod Lasem’ znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kosynierów.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty ‘Pod Lasem’ znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek „Nygusek” w odległości 450m, Przedszkole Niepubliczne Zozoland w odległości 900m, Enedue - świetlica dla dzieci w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Strońska Mariola, lek. med. Gabinet, w odległości 500 m znajduje się Bielec Marian, lek. med. Spec. internista. Gabinet lekarski, w odległości 500 m znajduje się MANUAL-MED.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1000 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka Zesłania Ducha Świętego, w odległości 1000 m znajduje się Parafia Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach, w odległości 1200 m znajduje się Orla Residence.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1100 m znajduje się Fitness Club MAXIMUS , w odległości 1100 m znajduje się FitPlace, w odległości 1400 m znajduje się Park im. M. Szuberta.

Data publikacji: 08.05.2019

Data aktualizacji: 09.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie