Dom na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 95,8 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez Expander Nieruchomości

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Zapytaj o cenę

 • Powierzchnia

  95,8 m2

 • Pokoje

  5

 • Piętra

  3

 • Termin oddania

  4 kw. 2020

 • Zobacz rzut
Oznaczenie: 1.17
Cena (brutto):
Zapytaj o cenę
Liczba kondygnacji: 3 poziomy
Pokoje: 5 pokoi
Powierzchnia: 95,81 m2
Powierzchnia działki: informacja u dewelopera.
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek.
Kuchnia: Otwarta kuchnia.
Łazienki: 3 łazienki.
Wysokość pomieszczeń: 274 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: Informacja u dewelopera.
Inwestycja: dom znajduje się w inwestycji Segmenty ‘Pod Lasem’, w której dostępnych jest jeszcze 39 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 95,8 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Segmenty ‘Pod Lasem’ przy ul. Gajowa w Ząbkach (1,1 km od Warszawy). Sprzedaż prowadzi Expander Nieruchomości.

Cała inwestycja składa się z 40 nowych domów . Inwestycja Segmenty ‘Pod Lasem’ jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom o oznaczeniu 1.17 nie posiada podpiwniczenia, oraz nie ma garażu. W domu znajduje się 5 pokoi, kuchnia jest otwarta, są 3 łazienki, lokal posiada taras, ogródek.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne.

Osiedle mieszczące się w bardzo cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie pozostając w dobrej komunikacji z centrum miasta. Bliskość lasu zapewnia bezpośredni kontakt z naturą i daje możliwości aktywnego wypoczynku.

Dom znajduje się w inwestycji Segmenty ‘Pod Lasem’, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 39 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji Segmenty ‘Pod Lasem’

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz). W odległości 150 metrów od inwestycji Segmenty ‘Pod Lasem’ znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kosynierów.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty ‘Pod Lasem’ znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek „Nygusek” w odległości 450 m, Przedszkole Niepubliczne Zozoland w odległości 900 m, Enedue - świetlica dla dzieci w odległości 900 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m Strońska Mariola, lek. med. Gabinet, w odległości 500 m Bielec Marian, lek. med. Spec. internista. Gabinet lekarski, w odległości 500 m MANUAL-MED.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Magnificent w odległości 600 m, Da Grasso w odległości 700 m, Perfumeria internetowa your-perfume.pl w odległości 700 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fitness Club MAXIMUS  w odległości 1 100 m, FitPlace w odległości 1 100 m, Park im. M. Szuberta w odległości 1 400 m.

Data publikacji: 08 maja 2019 15:11

Data aktualizacji: 09 maja 2019 14:54

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Expander Nieruchomości

Expander Nieruchomości

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Expander Nieruchomości
  +48 22 ...

  Umów spotkanie

  Segmenty ‘Pod Lasem’

  adres biura sprzedaży

  Warszawa

  Wybierz datę

  • środa

   17

   lipca

  • czwartek

   18

   lipca

  • piątek

   19

   lipca

  Zaproponuj inny termin