Biedronki

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEuroVilla Nieruchomości Sp. z o. o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wille Wilanów(2.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Bruzdowa (10.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 400/m2
  Wille Wilanów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 7
  Powierzchnia: 94 - 155 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
 • Hampton Residence Wilanów(2.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Hlonda (9 km od centrum Warszawy)
  Hampton Residence Wilanów
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 250 - 258 m2
  Liczba pokoi: 5 - 7
  Green House Development
 • Syta 62(2.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Syta 62 (10.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 327/m2
  Syta 62
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 208 - 245 m2
  Liczba pokoi: 5
  En Casa Premium Real Estate

Opis Inwestycji

Nowy Dom o współczesnej architekturze i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, położony w bardzo dobrej lokalizacji w Starym Wilanowie w atrakcyjnej cenie.Nabycie z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci 2% PCC.UMOWA DEVELOPERSKAPrzewidywany termin zakończenia inwestycji IV kwartał 2019 r.NOWY- NOWOCZESNY DOM W WILANOWIE w bardzo dobrej lokalizaCjiNEW MODERN HOUSE FOR SALE IN WILANOWNABYCIE Z RYNKU PIERWOTNEGO KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC PRZY NABYCIU TEJ NIERUCHOMOŚCIEurovilla Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować PaństwuNowy dom-segment w stanie tzw. developerskim o współczesnej architekturze w Wilanowie w tzw. stanie deweloperskim położony w dobrej lokalizacji w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.Dom---------------------Dom o bardzo funkcjonalnym rozkładzie i współczesnej architekturze, zaprojektowany z duża dbałością o jakość i klasę materiałów użytych do budowy. Wysokość pomieszczeń 3,2m , duże panoramiczne okna,winda hydrauliczna z poziomu garażu na parter.Dom posiada cechy domu energooszczędnego.Rozkład pomieszczeń---------------------------PARTER-salon z jadalnią (42,07m2),-kuchnia (13,06m2) otwarta na salon,-hol wejściowy (9,74m2),-wc (2,93m2), schody (1,9m2),-wiatrołap ( 4,35m2),-schowek (1,43m2).PIĘTRO- sypialnia (23m2) z łazienką (9m2)- garderobą (7m2),- sypialnia (21m2),-przedpokój (10m2),-klatka schodowa (7m2),-łazienka z wc (10,75m2).PODDASZE MIESZKALNE- pralnia/kotłownia (15m2),-schody (4,5m2),-sypialnia (18m2),-sypialnia ( 19,5m2),-łazienka (7m2),-poddasze (15m2).PIWNICA- 95 m2 dwa wygodne miejsca parkingowe, pomieszczenie gospodarcze .

Inwestycja Biedronki znajduje się na Wilanowie Niskim, ul. Biedronki (8 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi EuroVilla Nieruchomości Sp. z o. o.

Inwestycja Biedronki jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów w tym 3 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Biedronki pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 241 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 3 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Biedronki

W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura miejska,sklepy, przedszkola, szkoły w tym międzynarodowe (Willy-Brandt School,The Britisch School, International American School, International European School), do kompleksu parkowego usytuowanego przy Pałacu w Wilanowie 1,5 km, Centrum Handlowego Sadyba Best Mail 2 km.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

W odległości 500 metrów od inwestycji Biedronki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kosiarzy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Biedronki znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Maple Tree Montessori International Preschool w odległości 150m, Przedszkole Prywatne im. Jasia i Małgosi w odległości 250m, Akademia Wspomagania Rozwoju BOBO GROMADKA w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się Wilanowskie Centrum Integracji Sensorycznej - rehabilitacja i sensoryka Warszawa, w odległości 550 m znajduje się Medipress Publishing sp. z o.o., w odległości 550 m znajduje się DIET-WAY Centrum Odchudzania i Porad Żywieniowych.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Beauty Extra - Kursy stylizacji paznokci, w odległości 350 m znajduje się Krzysztoszek Andrzej. Tapicerstwo meblowe, w odległości 400 m znajduje się Biedronka. Piekarnia cukiernicza.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Jardin Architektura Krajobrazu, w odległości 600 m znajduje się Zielona Pomarańcza. Pracownia urody i wizerunku, w odległości 900 m znajduje się Ogrody Gwiazd.

Data publikacji: 25.01.2017

Data aktualizacji: 18.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie