Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Ofiar Grudnia 1970, oferowane bezpośrednio przez Euro Styl S.A.

Gdańsk, Chełm I Gdańsk Południe, ul. Ofiar Grudnia 1970

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice

8 zdjęć

Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice
Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice
Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice
Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice

Opis Inwestycji

Inwestycja Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice znajduje się w Chełmie i Gdańsku Południe, ul. Ofiar Grudnia 1970 (0.1 km od Gdańska), została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Inwestycja Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Euro Styl S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olimpijska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Horyzoncik Sp.o.o w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Borkowo w odległości 20 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Chemia Słodycze Kosmetyki z Niemiec, w odległości 40 m znajduje się Cukiernia - Piekarnia, w odległości 40 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice w odległości 110 m znajduje się NH Fitness, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Korty tenisowe / Szkoła tenisowa "Stangiel".

Data publikacji: 22.09.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: