Dynamika

10 zdjęć

Dynamika

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

44,22 m²

Piętro

4 piętro

Powierzchnie dodatkowe

Balkon, Balkon

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

260 cm wysokości

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

D.30

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (194 miejsca) : W całej inwestycji znajdują się 194 miejsca postojowe naziemne. Zakup obowiązkowy do wybranych mieszkań
  • miejsca postojowe podziemne (187 miejsc) : W całej inwestycji znajduje się 187 miejsc w hali garażowej .Zakup obowiązkowy do wybranych mieszkań

Komórki lokatorskie

dostępne: 304 komórek lokatorskich w całej inwestycji. Zakup obowiązkowy

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Realizacja inwestycji

została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Udogodnienia

plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, rowerownia, wózkarnia

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Charaktersytyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

12 obiektów sportowych, 7 placówek edukacyjnych, 14 placów zabaw, 1 sklep

Inwestycja jest położona w południowej części Gdańska przy ulicy Człuchowskiej. Obszar ten należy do Ujeściska – jednej z najmłodszych dzielnic administracyjnych miasta, zamieszkiwanej przez dynamicznych i aktywnych zawodowo młodych ludzi. W pobliżu osiedla znajduje się szkoła podstawowa – dobry wybór dla rodziców, którym zależy na tym, by dzieci uczyły się blisko domu, w nowoczesnym i dobrze wyposażonym obiekcie. W okolicy znajduje się potrzebna infrastruktura, przedszkole, sklepy, komunikacja miejska. W najbliższej okolicy Dynamiki znajduje się pełna infrastruktura, która pozwala żyć lokalnie, bez konieczności korzystania z auta. Mieszkańcy mają w sąsiedztwie szkołę podstawową, a także kilka przedszkoli i żłobków, do których można dotrzeć wraz z pociechą na rowerze. W pobliżu znajdują się dyskonty spożywcze, małe sklepy osiedlowe, które zaspokoją codzienne potrzeby rodziny. Bliskość terenów zielonych ze zbiornikami retencyjnymi zostanie doceniona przez właścicieli czworonogów oraz biegaczy. Można wybrać się także na wycieczkę rowerową pobliskimi szlakami, czy rodzinny spacer po Parku Oruńskim i Jarze Wilanowskim, dzięki któremu wolne popołudnia są jeszcze przyjemniejsze. Kolejnych atrakcji dostarcza oddalone o około 6 km śródmieście Gdańska. Jego bogata oferta kulturalno-rozrywkowa obejmuje kina, teatry, galerie sztuki, muzea, a także przytulne kawiarnie i restauracje. Zaledwie 4,5 km dzieli Dynamikę od obwodnicy. Dojazd do tras wylotowych z Gdańska trwa nie więcej niż 10 minut – tak dobre połączenie drogowe ułatwia planowanie weekendów za miastem.

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44,2 m² znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji deweloperskiej Dynamika na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Człuchowska (5.1 km od centrum Gdańska).

Inwestycja została zrealizowana przez Euro Styl S.A.

Cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 300 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 87 ofert o powierzchni od 38 do 79 m².

W budynkach jest od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Dynamika jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu D.30 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon, Balkon

DYNAMIKA to osiedle składające się z 7 budynków wielorodzinnych wraz z bogatym terenem rekreacyjnym.

Przemyślany projekt części wspólnych zawiera zestaw atrakcji dostępnych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Należą do niego plac zabaw, skate park, zjeżdżalnia, pająk linowy, ścieżka rekreacyjna oraz elementy małej architektury otulone zielenią. Najmłodsi przekonają się, że prawdziwy świat dostarcza ciekawszych wrażeń niż wirtualna rzeczywistość.

Położenie Dynamiki na działce o tarasowym ukształtowaniu zapewnia walory widokowe. Nachylenie terenu decyduje o wyjątkowym układzie osiedla, którego budynki wznoszą się zgodnie z naturalnym układem krajobrazu. Całość dopełnia starannie dobrana roślinność, zaprojektowana zgodnie z koncepcją miejskiego, wielobarwnego ogrodu. Jego nieodłączną częścią jest ścieżka rekreacyjna prowadząca do terenu parkowego. Ozdobą części wspólnych są ogrody deszczowe – porośnięty roślinnością system retencyjny pozwala w zrównoważony sposób gospodarować wodą. Jednocześnie tworzy nowy, bogaty ekosystem.

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, a Dynamika nadąża za tymi zmianami. Mobilność jest wyznacznikiem nowoczesnego stylu życia, dlatego standardem w inwestycji jest dostęp do różnych środków transportu. Tutaj sport łączy się z ekologią, w dowolnym momencie można przesiąść się na rower, wybrać elektromobilność lub usługę współdzielenia. Właśnie po to na terenie osiedla mieści się infrastruktura do przechowywania, serwisowania, ładowania i wynajmowania sprzętu.

Rower, hulajnoga lub deskorolka to podstawa ekologicznego trybu życia. Mieszkańcy chętnie skorzystają z komunikacji miejskiej lub alternatywnych środników transportu, ponieważ mają łatwy dostęp do wygodnych stojaków rowerowych, stanowisk do ładowania baterii rowerów elektrycznych i hulajnóg, samoobsługowych stacji serwisowania oraz miejsc postojowych dla carsharingu.

Do atutów inwestycji zaliczają się również: bliskość szkoły podstawowej, przedszkoli, żłobków i sklepów, kameralne budynki z wielofunkcjonalną przestrzenią osiedlową sprzyjającą sąsiedzkiej integracji, a także nowoczesny skatepark, zjeżdżalnia, pająk linowy, wielofunkcyjna zabawka pszczoła, altana wypoczynkowa oraz ścieżka rekreacyjna z roślinnością na terenie osiedla.

Terminy oddania:

Budynki C, D - II kwartał 2023

Budynki E, F, G - IV kwartał 2024

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Dynamika, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 41 podobnych nowych mieszkań.

Euro Styl S.A. logo

W sprzedaży 637 nieruchomości w 12 inwestycjach

4 nagrody i wyróżnienia

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 46 inwestycjach

Data publikacji: 08.03.2021
Data aktualizacji: 22.05.2023
Architekci - oferta

Wykończ to mieszkanie

Skorzystaj z programów wykończenia pod klucz. Zyskaj gwarancję ceny i terminu.

zapytaj o ofertę wykończenia

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu na Ujeścisku-Łostowicach

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: