Majowa Park

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEmmerson Lumico Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Boryczów(1.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wielicki, Niepołomice, ul. Oficerska (2.8 km od Krakowa)
  Ceny od: 3 722/m2
  Osiedle Boryczów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 68 - 118 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  WLW Development
 • ParkEko Niepołomice(2.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wielicki, Niepołomice, Niepołomice (2.3 km od Krakowa)
  ParkEko Niepołomice
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 144 m2
  Liczba pokoi: 5
  Invest House S.A.

Opis Inwestycji

"Majowa Park" to nowoczesne, funkcjonalne domy w zabudowie szeregowej powstające w centrum Niepołomic. W skład osiedla wchodzą 3 segmenty budynków, w których wybudowane zostanie łącznie 26 domów. Każdy z nich posiadać będzie ok. 100 m2 powierzchni, 3 kondygnacje (parter, piętro, poddasze), garaż, ogródek i 2 balkony. Domy wykończone zostaną w standardzie deweloperskim.

Inwestycja Majowa Park znajduje się w Niepołomicach, ul. 3 Maja (1 km od Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Majowa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Majowa Park pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 101 metrów kwadratowych w cenie od 460 325 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 26 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
W ramach Inwestycji zrealizowane zostaną niepodpiwniczone trzykondygnacyjne budynki (z poddaszem użytkowym) w zabudowie szeregowej. Obiekty wykonane zostaną w technologii tradycyjnej, murowanej, z monolitycznymi żelbetowymi stropami i klatką schodową oraz drewnianą, pokrytą blachą płaską konstrukcją dachu. Cały kompleks budynków wyposażony zostanie w nowoczesne elementy zwiększające bezpieczeństwo, standard i komfort mieszkańców, między innymi: • automatyczną, zewnętrzną bramę wjazdową otwieraną na pilota, • automatyczną, ocieplaną bramę garażową otwieraną na pilota, • energooszczędną, 3-szybową, drewnianą stolarkę okienną, • nowoczesne wykończenie elewacji zewnętrznej przy zastosowaniu takich materiałów jak kamień, drewno oraz blacha, • daszki szklane nad wejściami i balkonami, • barierki wypełnione szkłem, • drewniane drzwi wejściowe, • wideodomofon, Projekt budynku został wykonany z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących warunków technicznych, przepisów oraz proekologicznych rozwiązań mających na celu ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie wpływu obiektu na środowisko przyrodnicze, zdrowie ludzi i budynki sąsiednie.
Dach
• Dach: konstrukcja drewniana impregnowana preparatem do odporności ogniowej, kryty blachą na rąbek z lukarnami jednospadowymi, • Kominy: z prefabrykowanych kształtek kominowych i wentylacyjnych, • Daszki: konstrukcja ze stali nierdzewnej z wypełnieniem szkłem bezpiecznym.
Stolarka okienna
• Stolarka zewnętrzna: okna rozwieralno-uchylne i drzwi balkonowe rozwieralno-uchylne, jednoramowe, drewniane, malowane, szklone zestawem trzyszybowym o wymaganej izolacyjności akustycznej i termicznej wyposażone w system mikrowentylacji lub nawiewniki w ramie okiennej, • Na poddaszu okna dachowe drewniane i wyłazowe termoizolowane, • Parapety zewnętrzne: blacha stalowa, ocynkowana, powlekana, • Parapety wewnętrzne: aglomarmur,
Drzwi zewnętrzne
• Stolarka drzwiowa wejściowa: drzwi wejściowe do mieszkań, drewniane, • Drzwi między klatką schodową, a garażem: aluminiowe, jednoskrzydłowe, profil ciepły, • Drzwi do ogrodu: stolarka drewniana, • Drzwi wewnętrzne: do indywidualnego montażu
Balkony
Płyty balkonowe: monolityczne żelbetowe, kotwione w wieńcach, gr. 16 cm
Ściany
• Ściany fundamentowe: beton wodoszczelny W-7 B-20/25, stal A-IIIN, • Ściany zewnętrzne konstrukcyjne: bloczki z betonu komórkowego o grubości 24 cm, • Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: bloczki z betonu komórkowego o grubości 20 cm, • Ściany wewnętrzne oddzielające poszczególne mieszkania: cegły wapienno-piaskowe (silikat) gr. 18 cm o podwyższonej izolacji akustycznej, • Ścianki działowe: płytki z betonu komórkowego o grubości 8 cm
Sufity
• Stropy: żelbetowe monolityczne gr. 16 cm, • Wieńce: monolityczne żelbetowe, • Belki: monolityczne, żelbetowe
Instalacje
• Instalacje wewnętrzne sanitarne: rozprowadzone wewnątrz mieszkania z wyjściem normatywnym pod baterie zakończonym zaślepką, bez tzw. „białego montażu", kanalizacja do WC zakończona przy pionie na trójniku • Instalacja gazowa – rozprowadzona wewnątrz budynku do każdego mieszkania, zakończona podłączeniem do kotła, • Instalacje elektryczne (moc zamówiona 14 KW): - instalacje wewnętrzne wykonane podtynkowo wraz z osprzętem elektrycznym - gniazda wtykowe, włączniki, - instalacje niskoprądowe - wideodomofon, instalacja TV-SAT, instalacja telefoniczna, osprzęt gniazdka, instalacja internetowa, w posadzkach instalacje rozprowadzane są w rurach osłonowych, okablowanie światłowodowe, - instalacja trójfazowa do podłączenia kuchenki indukcyjnej - bez wyposażenia i montażu kuchenki, • Indywidualne opomiarowanie mediów: liczniki prądu i gazu na zewnątrz, wodomierz w garażu.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Majowa Park

nwestycja "Majowa Park" realizowana jest w centralnej części Niepołomic, przy ul. 3 Maja (Osiedle Śródmieście). W odległości ok. 300 m. od terenu Inwestycji zlokalizowany jest Rynek Niepołomic, gdzie znajdują się m. in.: Urząd Miasta i Gminy, kościół, placówki pocztowe, banki i bankomaty, sklepy spożywcze, budki z lodami, piekarnie, drogerie, apteki, kwiaciarnie i restauracje. Idealnym miejscem do spacerów i spędzania czasu dla aktywnych oraz rodzin z dziećmi jest pobliski park miejski sąsiadujący z Zamkiem Królewskim oraz plac zabaw. Ze względu na strategiczne umiejscowienie, inwestycja "Majowa Park" przy ul. 3 Maja w Niepołomicach to wspaniałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego z boiskiem do piłki nożnej i koszykówki oraz Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II. Tuż obok zlokalizowany jest również Punkt Przedszkolny z "Klubem Malucha". Zamieszkanie w Niepołomicach to idealne rozwiązanie dla młodych, aktywnych ludzi będące kompromisem pomiędzy życiem w spokojnym miejscu a dostępem do rozrywki, placówek edukacyjnych i rynku pracy dużego miasta (trasa z terenu inwestycji do samego Rynku Głównego w Krakowie to ok. 30 km.). Już niebawem mieszkańcy zyskają jeszcze lepsze połączenie z Krakowem dzięki zaplanowanej na lata 2018-2019 budowie Park & Ride przy ul. Kolejowej na 136 miejsc postojowych. Przystanki "Parkuj i jedź!" to nowoczesne rozwiązania pozwalające na pozostawienie pojazdu w wyznaczonych miejscach i przesiadkę do środków komunikacji zbiorowej prowadzących w kierunku centrów miast lub większych aglomeracji.

Niepołomice to miasto leżące w woj. małopolskim i należące do powiatu wielickiego. Jego powierzchnia wynosi ok. 27 km2, a mieszka tu 10 091 osób. Niepołomice leżą nad Wisłą, która biegnie przez całą ich północną granicę. W kwestii zabudowy widać dość wyraźny podział miasta na część zabytkową i usługową, której najważniejszym punktem jest Zamek Królewski wybudowany przez Kazimierza Wielkiego. Mieszkalna część Niepołomic skupia się we wschodniej części miasta. To właśnie nieruchomości mieszkalne dominują w tutejszej zabudowie. Jednym z największych walorów miasta jest przyroda, a w szczególności leżąca na południowym wschodzie Puszcza Niepołomicka, zajmująca ogółem ponad 11,7 tys. ha. Niepołomice mogą się też pochwalić obserwatorium astronomicznym organizującym nocne pokazy nieba. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi miejscowościami w regionie.

Komunikacja

Przez Niepołomice biegnie droga wojewódzka nr 964 oraz droga krajowa nr 75. Niedaleko południowej granicy miasta przebiega autostrada A4 będąca istotną arterią dla europejskiej komunikacji drogowej. Podstawą transportu publicznego są tu regularnie kursujące lokalne busy oraz autobusy PKS. Docierają tu również krakowskie autobusy miejskie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Majowa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Majowa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Niepołomice P&R.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Majowa Park znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w odległości 80 m, Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży Punkt Przedszkolny "Pliszka" w odległości 120 m, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Majowa Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Rh+ w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Majowa Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Lewiatan, w odległości 340 m znajduje się Plac Targowy, w odległości 340 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Majowa Park w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Parkur.

Data publikacji: 27.04.2018

Data aktualizacji: 04.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie