Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 53,9 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Elwoz Sp. z o.o.

Powierzchnia
54 m²
Pokoje
3
Piętro
1

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A2.31
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:54 m²
Realizacja nieruchomościoddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,standard deweloperski podwyższony.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Kazimierz, w której dostępnych jest jeszcze 6 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 54 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Kazimierz w Chełmie i Gdańsku Południe przy ul. Starogardzka (5.6 km od centrum Gdańska). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Elwoz Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 160 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 10 o powierzchni od 30 do 54 m², w budynkach jest od 2 do 3 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Kazimierz jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A2.31 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Elwoz Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

W nowym etapie realizacji Osiedla Kazimierz oferowane są mieszkania 2 i 3 pokojowe o metrażu od 30 do 53m2, w budynkach A1 i A2 z balkonami lub przydomowym ogródkiem.Mieszkania w budynku A1 już znalazły swoich właścicieli - inwestorzy odbierają swoje mieszkania. Rozpoczynamy kolejny etap - Sprzedaż w Budynkach C1, D1, E1 i F3 - zakończenie budowy wrzesień 2020.Budynek A2, którego budowa zakończy się we wrześniu 2019 ma jeszcze kilka wolnych mieszkań 3 pokojowych.Osiedle Kazimierz to kameralna inwestycja realizowana w dzielnicy Gdańsk Maćkowy i jest pierwszym osiedlem od strony Traktu św. Wojciecha. Składa się z 10 budynków - 2 i 3 kondygnacyjnych. Do każdego z mieszkań przypisana będzie komórka lokatorska oraz w zależności od mieszkania: ogródek lub balkon.Duża ilość terenów wspólnych – idealnych dla międzysąsiedzkiej integracji czy rodzinnego spędzania czasu. Przestrzeń między budynkami wypełniona drzewami, ławeczkami, klombami z pięknymi kwiatami i optymalna ilość miejsc parkingowych. To tylko nieliczne zalety tej inwestycji.Inwestorem oraz generalnym wykonawcą Osiedla Kazimierz jest firma budowlana Elwoz.Działamy na rynku nieprzerwanie od ponad 40 lat realizując z roku na rok bardziej prestiżowe, zaawansowane technologicznie i logistycznie inwestycje. Jakość naszej pracy każdego dnia doceniają dziesiątki tysięcy osób: pracujących, uczących się, wypoczywających i mieszkających w inwestycjach przez nas realizowanych.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Kazimierz, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kazimierz

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Kazimierz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Maćkowy Mleczarnia.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kazimierz znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 24 w odległości 1150m, Ognisko Przedszkolne Kolorowy Domek w odległości 1500m, Żłobek i przedszkole 'ZielonoMi' w odległości 1500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1250 m znajduje się Apteka Bałtycka, w odległości 2150 m znajduje się Sanitas Apteka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 950 m znajduje się Ośrodek Sportów Konnych Lipce, w odległości 2150 m znajduje się City Fitness Gdańsk Południe.

Data publikacji: 20.11.2018

Data aktualizacji: 25.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie