Przystań

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Guderskiego 26B, oferowane bezpośrednio przez Ekolan S.A.

Gdańsk, Chełm I Gdańsk Południe, Guderskiego 26B

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Przystań

6 zdjęć

Przystań
Przystań
Przystań
Przystań

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Sielskie otoczenie da się połączyć z miejską architekturą. Projektanci Przystani nadali tym szeregowym domom całkowicie współczesny charakter. Prostą formę wkomponowali w spokojne naturalne otoczenie. Dzięki wielkim oknom można się nim cieszyć o każdej porze. Do dyspozycji rodziny jest dwustumetrowa przestrzeń. Na dole duża kuchnia ze spiżarnią i jadalnią oraz salon z kominkiem. Na górze sypialnie z wyjściem do ogródka i łazienka. Plus taras z widokiem na jezioro. Prowadząc własną firmę, warto na parterze urządzić gabinet, studio czy pracownię.

Planowane oddanie do użytkowania: grudzień 2014/marzec 2015

Inwestycja Przystań znajduje się w Chełmie i Gdańsku Południe (6.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Ekolan S.A.

Inwestycja Przystań została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Przystań nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ekolan S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przystań?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystań mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Przystań znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Baśniowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przystań znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Lisa Rudosława w odległości 190 m, Publiczne Przedszkole Krzyś w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przystań składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań w odległości 260 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 430 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 09.09.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: