Osiedle Miłe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Świętokrzyska, oferowane bezpośrednio przez Ekolan S.A.

Gdańsk, Chełm I Gdańsk Południe, ul. Świętokrzyska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 893 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Miłe

8 zdjęć

Osiedle Miłe
Osiedle Miłe
Osiedle Miłe
Osiedle Miłe

Najbliższe inwestycje

 • Waterlane Vintage
  od: 14 391 zł/m2

  Waterlane Vintage

  Waterlane Vintage

  Mieszkanie Śródmieście, Gdańsk
  ul. Wałowa 17
  0.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 23-51 m2
  • Mieszkań: 10
  • Pokoje: 1-3
 • Bastion Wałowa
  od: 10 393 zł/m2

  Bastion Wałowa

  Develia

  Mieszkanie Śródmieście, Gdańsk
  ul. Wałowa
  0.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 28-31 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 1
 • Osiedle Perspektywa

  Osiedle Perspektywa

  Euro Styl S.A.

  Mieszkanie Siedlce, Gdańsk
  ul. Powstańców Warszawskich
  1 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 31-100 m2
  • Mieszkań: 90
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

Osiedle Miłe to kompleks domów i budynków wielorodzinnych, które swoją prostą i czystą formą wkomponowują się w naturalny zielony krajobraz Łostowic.Architektura – Osiedle Miłe Mieszkania to dziesięć 3-piętrowych budynków wielorodzinnych (1- i 2-klatkowych). Ich duże witrynowe okna dostarczą wnętrzu dużą ilość światła i zapewnią piękny widok na jezioro.Bezpieczeństwo i wygoda – Osiedle Miłe Mieszkania będzie w całości ogrodzone. Parkingi usytuowane poza centralną częścią osiedla zwiększą komfort i bezpieczeństwo mieszkańców i ich rodzin.Zieleń – otoczenie osiedla zostanie zagospodarowane z zachowaniem naturalnego krajobrazu charakterystycznego dla terenów położonych nad jeziorem. Do aranżacji osiedlowej zieleni zostaną wykorzystane m.in. trawy ozdobne, wierzby, brzozy i jabłonie.Komunikacja – Osiedle Miłe położone jest na gdańskich Łostowicach, przy ulicy Świętokrzyskiej. Z Osiedla Miłego do centrum Gdańska jest 6,5 km, a odległość do Obwodnicy Trójmiasta wynosi 1,5 km. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.Infrastruktura – w promieniu 2 km do dyspozycji mieszkańców są osiedlowe sklepy spożywcze, salony fryzjerskie i kosmetyczne, a także banki i poczta. Ponadto w pobliżu osiedla znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum oraz szkoła językowa, przedszkole, przychodnia lekarska i kościół.Tereny rekreacyjne – otoczenie Osiedla Miłego z dwoma jeziorami i łąkami stanowi atrakcyjne miejsce do spacerów i spędzania wolnego czasu.

Termin realizacji:  budynek 42 – IV kw. 2011 r.                            budynek 51 – II kw. 2012 r.

Inwestycja Osiedle Miłe znajduje się w Chełmie i Gdańsku Południe, ul. Świętokrzyska została zrealizowana przez Ekolan S.A.

Inwestycja Osiedle Miłe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 200 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Miłe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ekolan S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 200 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Miłe?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Miłe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Osiedle Miłe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hucisko.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Miłe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Miłe znajduje się się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Roczna Szkoła Policealna PROGRES w odległości 60 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego PROGRES w odległości 60 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Gdańsku w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Miłe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital im. Mikołaja Kopernika w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Miłe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Pasaż Królewski, w odległości 230 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Miłe w odległości 340 m znajduje się CityFit.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: