Osiedle Wilga VII

Oferta archiwalna

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, ul. Rechniewskiego/Nowaka-Jeziorańskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Wilga VII

3 zdjęcia

Osiedle Wilga VII
Osiedle Wilga VII
Osiedle Wilga VII

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 211 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 32000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle “WILGA VII” realizowane w ramach wspólnego przedsięwzięcia ze Spółdzielnią Mieszkaniową “Gocław-Lotnisko” zlokalizowane u zbiegu ulic Rechniewskiego i Nowaka-Jeziorańskiego na Gocławiu. Odległość od Centrum 7 km,  obok pętli autobusów: 111, 117, 123, 147, 151, 411, 507, 509, E-5, N22 i N72, obok planowanej  w niedalekiej przyszłości linii tramwajowej i metra.

Kameralny, całodobowo strzeżony kompleks będzie posiadał:

- 211 mieszkań 1, 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach 35 – 101 m2, z balkonami, loggiami lub tarasami (również ogródkami), zaprojektowanych z dużą dbałością o komfort i wygodę przyszłych mieszkańców, z możliwością dokonania własnej aranżacji według indywidualnych potrzeb;

- własny zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci w części wewnętrznej;

- lokale usługowe w parterze i dwupoziomowy garaż wielostanowiskowy;

W bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowe “Promenada”, a w pobliżu:

- markety: Biedronka, Champion, Lidl, Marc Pol, Tesco, REAL, Leroy Merlin, targowisko “Bazar Gocław” oraz liczne sklepy wielobranżowe i punkty usługowe;

- 17 placówek bankowych, liczne bankomaty, 3 urzędy pocztowe;

- 4 przychodnie lekarskie, 9 aptek;

- 14 przedszkoli, 6 szkół podstawowych, 6 gimnazjów, 5 szkół średnich i 2 szkoły wyższe;

- sieć ścieżek rowerowych, sztuczne lodowisko, ośrodek sportu i rekreacji “Wodnik”, ośrodek wioślarstwa i żeglarstwa, kino Cinema City, restauracje i bary.

Zakończenie budowy - maj 2011 r.

70 % mieszakań w obecnej ofercie kwalifikuje się do programu “RODZINA NA SWOIM”

Kredytu na specjalnych warunkach dla klientów ED Invest S.A. udzielą Państwu – DEUTSCHE BANK, Alior Bank, Bank Ochrony Środowiska. Nasi doradcy finansowi zaproponują Państwu najkorzystniejsze rozwiązania również w programie rządowym “Rodzina na swoim”.

Inwestycja Osiedle Wilga VII znajduje się w Śródmieściu Południowym, ul. Rechniewskiego/Nowaka-Jeziorańskiego została zrealizowana przez ED invest S.A.

Inwestycja Osiedle Wilga VII została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 211 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wilga VII nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ED invest S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Wilga VII?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Wilga VII mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Osiedle Wilga VII znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Centrum.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Wilga VII znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wilga VII znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealne Studium Medycyny Sportu w odległości 100 m, Heros Centrum Szkoleniowe w odległości 100 m, Atut Lider Ksztalcenia Policealna Szkoła Zawodowa w Warszawie w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Wilga VII jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LuxMed w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Wilga VII składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 180 m znajduje się Wars, w odległości 230 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wilga VII w odległości 130 m znajduje się Crossfit MGW, w odległości 150 m znajduje się Pure Jatomi, w odległości 350 m znajduje się Zdrofit.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Śródmieściu Południowym

Oferty w Śródmieściu Południowym

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: