Wolne Miasto (etap V)

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezECO Classic Sp. z o.o.

Ceny od: 6 862 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wolne Miasto (etap V) dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
F 70
3
60,07 m²
3
446 098 zł7 426 zł/m²
F 54
3
69,32 m²
1
475 674 zł6 862 zł/m²

Opis Inwestycji

Inwestycja Wolne Miasto jest zlokalizowana przy ul. Cedrowej w dzielnicy Gdańsk-Ujeścisko, jedynie 5 km od centrum Gdańska.Oferujemy szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 41 do 74 m2. W ofercie znajdują się kameralne kawalerki, kompaktowe dwupokojowe mieszkania oraz wygodne i funkcjonalne mieszkania trzy i czteropokojowe.Nasze mieszkania charakteryzują się wysokim standardem wykonania, dbałością o szczegóły i funkcjonalnymi rozkładami. Każde z mieszkań posiada balkon lub loggie, natomiast mieszkania na parterze zielone ogródki. Wszystkie mieszkania mają wysokość 270 cm.Inwestycja położona jest na terenie dawnego sadu. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby zachować jak największą ilość istniejących drzew. Cały teren osiedla został zagospodarowany w taki sposób, żeby stworzyć jak największą ilość terenów zielonych i rekreacyjnych, a ruch kołowy został przeniesiony na obrzeża.Nasi mieszkańcy mogą korzystać z kilku placów zabaw dla dzieci oraz boiska zlokalizowanych na terenie osiedla. Dodatkowo w pobliżu znajduje się siłownia plenerowa oraz uroczy staw z zagospodarowanym dookoła terenem zielonym.Lokale usługowe zlokalizowane na parterze wzdłuż głównej alei inwestycji zapewniają mieszkańcom dostęp do usług takich jak salon kosmetyczny, sklep spożywczy, gabinet dietetyczny, biuro rachunkowe, przychodnia lekarska, przedszkole.

Inwestycja Wolne Miasto (etap V) znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Cedrowa 31 (4.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera ECO Classic Sp. z o.o..

Inwestycja Wolne Miasto (etap V) została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Wolne Miasto (etap V) pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 60 do 69 metrów kwadratowych w cenie od 6 862 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 60 do 69 m2 w cenie od 446 098 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ECO Classic Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Miejsce w garażu 24 000 zł brutto (VAT 8%)..
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, boisko, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 60 do 69 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 446 098 do 475 674 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 862 do 7 426 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wolne Miasto (etap V)

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wolne Miasto (etap V) znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Srebrna Kotwica w odległości 60 m, Przedszkole Publiczne Mądry Miś Ujeścisko w Gdańsku w odległości 440 m, Niepubliczny Integracyjny Punkt Przedszkolny "Mali Przyjaciele" w odległości 570 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wolne Miasto (etap V) w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.09.2018

Data aktualizacji: 14.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie