Wolne Miasto (etap IV)

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Cedrowa, oferowane bezpośrednio przez ECO Classic Sp. z o.o.

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Cedrowa 39

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 696 ofert w najbliższej okolicy!

Wolne Miasto (etap IV)

3 zdjęcia

Wolne Miasto (etap IV)
Wolne Miasto (etap IV)
Wolne Miasto (etap IV)

Najbliższe inwestycje

 • Wolne Miasto (etap VI)
  od: 8 165 zł/m2

  Wolne Miasto (etap VI)

  ECO Classic Sp. z o.o.

  Mieszkanie Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk
  ul. Cedrowa
  4.2 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 36-76 m2
  • Mieszkań: 13
  • Pokoje: 2-4
 • Wiśniowa Aleja

  Wiśniowa Aleja

  Robyg

  Mieszkanie Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk
  ul. Czereśniowa
  4.8 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 27-85 m2
  • Mieszkań: 80
  • Pokoje: 1-4
 • Zagaje

  Zagaje

  Pomorskie Domy

  Mieszkanie Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk
  ul. Warszawska
  4.3 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 41-61 m2
  • Mieszkań: 4
  • Pokoje: 2-3

Opis Inwestycji

IV etap Wolnego Miasta z pozwoleniem na użytkowanie

W październiku 2018 roku firma ECO-Classic zakończyła budowę IV etap swojej gdańskiej inwestycji- Wolne Miasto. Budowane przy ulicy Cedrowej osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących nowego mieszkania.

Firma planowała przekazywanie mieszkań maksymalnie do maja 2019, ale dzięki uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie w październiku br. odbiory sprzedanych lokali zaczną się już w listopadzie.

W nowym budynku, w chwili oddania, dostępnych było już tylko kilkanaście mieszkań.

Mieszkania z widokiem na panoramę Gdańska

Stylistyka czwartego budynku jest spójną kontynuacją założeń architektonicznych całego osiedla. Zrealizowany na planie litery U, tworzy z jednej strony ramy alei głównej osiedla, z drugiej – otwiera się na mieszkańców i ich gości zielonym, wewnętrznym dziedzińcem. Zagospodarowane zielenią i formami malej architektury patio, pozbawione parkujących na min samochodów dodaje mu klasy i uroku, których niejednokrotnie brakuje nowym inwestycjom. Wyróżnikiem IV etapu jest jego atrakcyjne usytuowanie. Z uwagi na specyfikę działki i zachowanie naturalnej, bogatej rzeźby terenu znajduje się on na wzniesieniu. Dzięki temu jest to także najwyżej usytuowany budynek osiedla, z którego większości mieszkań roztaczają się widoki na panoramę Gdańska.

Wygodnie dla rodzin

Budynek znajduje się pod adresem Cedrowa 39. Jest w nim 195 mieszkań 1-3 pokojowych o powierzchniach od 36 m2 do 74 m2. Zgodnie ze standardami ECO-Classic wszystkie lokale mają balkony, loggie lub, w przypadku mieszkań na parterze, nawet około 60-metrowe ogródki z widokiem na pełne zieleni dziedzińce i tereny rekreacyjne.

- Mieszkania z ogródkami cieszą się od samego początku ogromną popularnością wśród naszych klientów. Co ważne, ogródki nie są przypisane wyłączenie do dużych, 3 lub 4-pokojowych, lokali. W Wolnym Mieście mamy również mieszkania 2-pokojowe, około 40m2, z podobnej wielości lub nawet większymi prywatnymi przestrzeniami- mówi Zuzanna Należyta, Dyrektor ds. Handlowych w ECO-Classic.

W IV etapie dostępnych jest jeszcze około 15 mieszkań. Są to głównie lokale 3-pokojowe, pomyślane z myślą o potrzebujących swobody rodzinach z dziećmi.

- Większe metraże pozwalają na funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni. Wydzielenie strefy prywatnej, z sypialniami rodziców i dzieci, oraz wspólnej, dziennej, pełniącej w zależności od potrzeb rolę salonu, jadalni czy bawialni- mówi Zuzanna Należyta. -Takie układy cieszą się zainteresowaniem osób z dziećmi w wieku szkolnym i dorastających, ale także rodzin, w których rodzeństwo dzieli spora różnica wieku.

Ceny mieszkań dostępnych w IV etapie wynoszą od 5950 zł. Do mieszkania można dokupić również miejsce postojowe na parkingu zewnętrznym oraz komórkę lokatorską.

Wolność nie jedno ma imię

- Wolność, jaka daje wygoda życia na osiedlu ma wiele twarzy- wyjaśnia Zuzanna Należyta.- Wolne Miasto jest miejscem bezpiecznym- wolnym od ruchu samochodowego, który został poprowadzony po obrzeżach oraz wolnym od barier architektonicznych, dzięki czemu łatwo przemieszczać się po nim zarówno rodzicom z małymi dziećmi i wózkami, osobom starszym i niepełnosprawnym.

Duża ilość zieleni i przestrzeni rekreacyjnych pozwalają elastycznie dobrać formę aktywności do potrzeb i zainteresowań. Na terenie Wolnego Miasta są liczne aleje spacerowe, zielone dziedzińce, na których latem można ćwiczyć jogę oraz wielofunkcyjne boisko i plenerowa siłownia. Deweloper również stara się pozyskać sieciowy fitness club, który dopełniły rekreacyjną ofertę komercyjną inwestycji.

Obecnie w Wolnym Mieście znajduje się m.in. sieciowy sklep spożywczy, przychodnia, żłobek oraz przedszkole „Srebrna Kotwica” usług kosmetycznych, księgowych, dietetyka czy aranżacji wystroju okien. Niebawem zostanie otwarta również przytulna kawiarnia.

Inwestycja Wolne Miasto (etap IV) znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Cedrowa 39 (4.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez ECO Classic Sp. z o.o.

Inwestycja Wolne Miasto (etap IV) została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 195 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wolne Miasto (etap IV) nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ECO Classic Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Piwnica 3.000,00 m2 brutto (VAT 8%).

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 195 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Piwnica 3.000,00 m2 brutto (VAT 8%)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Miejsce w garażu 30.000 zł (od C1 do C37 - wymiary 5x2,5m) (VAT 8%).
 • miejsca postojowe naziemne: Miejsce zewnętrzne od 9.000,00 zł brutto (VAT 23%).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wolne Miasto (etap IV)?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wolne Miasto (etap IV) znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wolne Miasto (etap IV) znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Srebrna Kotwica w odległości 40 m, Przedszkole Publiczne Mądry Miś Ujeścisko w Gdańsku w odległości 430 m, Niepubliczny Integracyjny Punkt Przedszkolny "Mali Przyjaciele" w odległości 550 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wolne Miasto (etap IV) w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.05.2017
Data aktualizacji: 03.09.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: