Apartament na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 83,5 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Echo Investment S.A.

Rezerwacja
Powierzchnia
84 m²
Pokoje
4
Piętro
2

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Grota 111 jest 17 apartamentów które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:46
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:84 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 257 do 264 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Strony świata:widok z okien jest na zachód, południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Grota 111, w której dostępne są jeszcze 3 podobne oferty.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 84 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Grota 111 przy ulicy na Wojszycach, ul. Grota Roweckiego 111 (5.6 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Echo Investment S.A..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 53 nowy apartament, na sprzedaż pozostaje 17 o powierzchni od 44 do 84 m², w budynku są 3 kondygnacje naziemne. Inwestycja Grota 111 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu 46 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 257 do 264 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 4 pokoje, jest 1 łazienka. Okna w apartamencie wychodzą na zachód, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Echo Investment S.A. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Kompleks mieszkaniowy Grota 111 obejmuje 3 etapy inwestycji.Ostatni etap inwestycji jest w trakcie realizacji. W ofercie znajdują się tu 53 mieszkania 1-3 pokojowe o powierzchni od 27 do 86 m2. Istnieje możliwość zmiany układu mieszkania i dostosowania go do swoich potrzeb. Lokale, które znajdują się na parterze, posiadają ogródki, natomiast mieszkania na wyższych piętrach mają przestronne balkony. Dowiedz się więcej na: grota111.pl

Apartament znajduje się w inwestycji Grota 111, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe apartamenty.

Lokalizacja inwestycji Grota 111

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Grota 111 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 29 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa Nr 23 w odległości 1350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Ołtaszyńska. Apteka, w odległości 1000 m znajduje się Absynt. Apteka, w odległości 1800 m znajduje się Wysokogórska sp.j. Apteka. Mak, Karpińscy.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 600 m znajduje się Wniebowzięcia NMP, w odległości 1000 m znajduje się Najświętszego Zbawiciela.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się Tenis Partner 2 Sp. z o.o., w odległości 1350 m znajduje się RC. Klub sportowy.

Data publikacji: 08.03.2019

Data aktualizacji: 30.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie