Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jasielska, oferowane bezpośrednio przez EBF Development

Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1016 ofert w najbliższej okolicy!

Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2

7 zdjęć

Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2
Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2
Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2
Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2

Najbliższe inwestycje

 • ST_ART PIĄTKOWO
  od: 7 073 zł/m2
  Pod wynajem

  Nickel Development Sp. z o.o.

 • Zacisze Strzeszyn
  od: 6 800 zł/m2
  Pod wynajem

  ART-BUD sp. z o. o.

 • Trójpole
  od: 7 090 zł/m2

  Masterm Investment

Opis Inwestycji

W tym roku rozpoczęliśmy nową inwestycję przy ul. Jasielskiej – Reduta Nowe Podolany. Klientom poszukującym funkcjonalnych i przestronnych mieszkań możemy zaproponować powierzchnie od 34 do 87m2  w cenie 5320 zł brutto za m2.Na ostatniej kondygnacji usytuowane są mieszkania z niepowtarzalnymi tarasami 40 lub 50 m2.Budynki w niskiej zabudowie charakteryzują się nowoczesną architekturą z przepięknie zaprojektowanymi częściami wspólnymi. Wyposażone są również w windy, pomieszczenia gospodarcze oraz rozległą, podziemną halę garażową. Atrakcyjna lokalizacja naszej inwestycji umożliwia zarówno dogodny dojazd do Centrum, jak i korzystanie z pobliskich terenów spacerowych wokół zabytkowego fortu.Budynek nr 1  – obejmuje pięć kondygnacji wraz z podziemną halą garażową z 38 pomieszczeniami gospodarczymi oraz 50 miejscami postojowymi. Będzie składał się z 67 mieszkań. Mając na uwadze udogodnienia dla mieszkańców w budynku zostanie zamontowana winda.   Budynek nr 2 -  3 piętrowy z mieszkaniami o pow.  od 34 do 72 m2. Wyposażony również w windę oraz podziemną halę garażową z 72 miejscami postojowy oraz 22 pomieszczeniamo gospodarczymi.

Inwestycja Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 znajduje się na Podolanach, ul. Jasielska (4.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez EBF Development.

Inwestycja Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców EBF Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca).
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Reduta n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Spark Academy - Szkoła Podstawowa w odległości 280 m, Spark Academy - Gimnazjum w odległości 280 m, Prywatne Przedszkole "Magiczna Kraina" w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Chirurgia Poznańska w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 450 m znajduje się Centrum Podolany, w odległości 450 m znajduje się Galeria Podolany.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 13.09.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: