Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEBF Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Park Podolany etap II(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska (5 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 000 brutto/m2
  Osiedle Park Podolany etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 78
  Powierzchnia: 62 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  PWD Deweloper Sp. z o.o.
 • JA_SIELSKA II(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska 9 (4.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 490/m2
  JA_SIELSKA II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 37 - 107 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Pekabex Development
 • Ellada Park(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, ul. Hezjoda (5.4 km od centrum Poznania)
  Ellada Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 40 - 75 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 8 ofert
  Jakon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W tym roku rozpoczęliśmy nową inwestycję przy ul. Jasielskiej – Reduta Nowe Podolany. Klientom poszukującym funkcjonalnych i przestronnych mieszkań możemy zaproponować powierzchnie od 34 do 87m2  w cenie 5320 zł brutto za m2.Na ostatniej kondygnacji usytuowane są mieszkania z niepowtarzalnymi tarasami 40 lub 50 m2.Budynki w niskiej zabudowie charakteryzują się nowoczesną architekturą z przepięknie zaprojektowanymi częściami wspólnymi. Wyposażone są również w windy, pomieszczenia gospodarcze oraz rozległą, podziemną halę garażową. Atrakcyjna lokalizacja naszej inwestycji umożliwia zarówno dogodny dojazd do Centrum, jak i korzystanie z pobliskich terenów spacerowych wokół zabytkowego fortu.Budynek nr 1  – obejmuje pięć kondygnacji wraz z podziemną halą garażową z 38 pomieszczeniami gospodarczymi oraz 50 miejscami postojowymi. Będzie składał się z 67 mieszkań. Mając na uwadze udogodnienia dla mieszkańców w budynku zostanie zamontowana winda.   Budynek nr 2 -  3 piętrowy z mieszkaniami o pow.  od 34 do 72 m2. Wyposażony również w windę oraz podziemną halę garażową z 72 miejscami postojowy oraz 22 pomieszczeniamo gospodarczymi.

Inwestycja Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 znajduje się na Podolanach, ul. Jasielska (4.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera EBF Development.

Inwestycja Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EBF Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Reduta n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Spark Academy - Szkoła Podstawowa w odległości 280 m, Spark Academy - Gimnazjum w odległości 280 m, Prywatne Przedszkole "Magiczna Kraina" w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Chirurgia Poznańska w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 450 m znajduje się Centrum Podolany, w odległości 450 m znajduje się Galeria Podolany.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Reduta Nowe Podolany Budynek nr 2 w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 13.09.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie