Drzymały 27

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Michała Drzymały, oferowane bezpośrednio przez Ebest

Poznań, Jeżyce, Sołacz, ul. Michała Drzymały 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 50 ofert w najbliższej okolicy!

Drzymały 27

10 zdjęć

Drzymały 27
Drzymały 27
Drzymały 27
Drzymały 27

Najbliższe inwestycje

 • Drzymały
  od: 9 300 zł/m2
  Pod wynajem

  ART-BUD sp. z o. o.

 • Piątkowska 103
  od: 8 250 zł/m2
  Pod wynajem

  Quadro Development

 • Goplana budynek B
  od: 7 941 zł/m2
  Pod wynajem

  Colian Developer

Opis Inwestycji

Zlokalizowana przy Parku Wodziczki kameralna inwestycja to 6 kondygnacji i tylko 15 apartamentów. Budynek zaprojektowana renomowana pracownia Ultra Architects.

Do każdego mieszkania przynależą charakterystyczne narożnikowe tarasy kształtujące strukturę budynku. Unikalną wartością projektu są żywe elewacje, które dzięki starannie dobranym gatunkom roślin, będą zmieniać swój wizualny charakter wraz z porami roku.

Poza wysokim standardem i walorami praktycznymi na uwagę zasługują elewacje budynku o tarasowej strukturze – wykończone blachą trapezową oraz siatką cięto ciągnioną, z integralnie wpisaną w nie zielenią.

Skonsultowany z ornitologami i specjalistami z zakresu ogrodnictwa miejskiego projekt został oparty o rodzime gatunki roślin. Ich różnorodna wysokość - najwyższe, krzewy soliterowe, osiągną od 150 do nawet 250 cm wysokości – sprawi, że budynek stanie się żywą, integralną częścią sołackiego krajobrazu.

Drzymały 27 to wysokiej klasy przestrzeń mieszkalna o zdecydowanie miejskim charakterze, zaprojektowana wśród bujnej zieleni.

Standard oferty:

- mieszkania o wielkości od 49 do 120m2,

- dobrze zaprojektowana przestrzeń mieszkalna z oddzieloną strefą dzienną,

- bardzo dobre parametry akustyczne ścian i stropów, układ mieszkań na kondygnacji zapewnia ograniczenie ilości ścian przylegających do sąsiednich mieszkań,

- wysokość pomieszczeń 2,77 m do 3,0 m,

- wysokie okna (PVC VEKA Softline) idealnie doświetlające wnętrze,

- przesuwny mechanizm otwierania okien tam, gdzie istotnie zwiększa to funkcjonalność wnętrza,

- w części dziennej mieszkania grzejniki kanałowe, w sypialniach grzejniki typu plan

- możliwość podłączenia klimatyzacji,

- FIBARO - inteligentny dom, w standardzie automatyka sterowania i programowania ogrzewania i oświetlenia, z możliwością dalszej rozbudowy systemu,

- podziemna hala garażowa (stanowiska dla 16 samochodów)

- rowerownia,

- kontrola dostępu przez wideodomofony, monitoring otoczenia budynku,

- szerokie - oddzielone od sąsiednich - tarasy, zapewniające kameralny odpoczynek, tarasy wyłożone naturalną deską z modrzewia syberyjskiego, z zachowaniem naturalnego starzenia się drewna,

- w stałych donicach umieszczonych w konstrukcji tarasów nasadzenia wieloletnich bylin i krzewów zaprojektowane jako rodzaj żywej elewacji, rośliny na tarasach nie będą wymagały zabiegów i pielęgnacji ze strony mieszkańców, donice wyposażone będą w nawadnianie i odwadnianie, przewidziany jest profesjonalny serwis ogrodniczy,

- różnorodne nasadzenia krzewów i drzew na terenie przyległym do budynku oparte na rodzimych gatunkach roślin, integralnie scalające nową inwestycję z otoczeniem,

Planowana jest też rewitalizacja bezpośredniego otoczenia budynku: nowy chodnik - przejście z ulicy Drzymały do Urbanowskiej i nowe oświetlenie uliczne.

Inwestycja Drzymały 27 znajduje się na Sołaczu, ul. Michała Drzymały 27 (1.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Ebest.

Inwestycja Drzymały 27 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Drzymały 27 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ebest przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 277 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc).
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Drzymały 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Drzymały 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sochaczewska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Drzymały 27 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkolne Schronisko Młodzieżowe Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Poznaniu w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa Nr 73 z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 320 m, Eureka Szkoła Podstawowa w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Drzymały 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Pełny Koszyk, w odległości 290 m znajduje się Spiżarnia Sołacka, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Drzymały 27 w odległości 210 m znajduje się Siłownia zewnętrzna, w odległości 270 m znajduje się Tory Łucznicze Klubu Sportowego "Leśnik", w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.05.2018
Data aktualizacji: 26.03.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: