Zespół willowy Zielona Polana - etap I D i E

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDynamic Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 128 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lake Village - Etap II(0.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Nowa Wola, ul. Czerwonych Maków 8/2 (1.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 100/m2
  Lake Village - Etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 18
  Powierzchnia: 112 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dynamic Development Sp. z o.o.
 • Lake Village - Etap III(0.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Nowa Wola, ul. Czerwonych Maków 8/2 (1.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 368 brutto/m2
  Lake Village - Etap III
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 12
  Powierzchnia: 112 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dynamic Development Sp. z o.o.
 • Zespół willowy Zielona Polana - etap 3A i 3B(0.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Nowa Wola, ul. Maciejki (1.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 549/m2
  Zespół willowy Zielona Polana - etap 3A i 3B
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 97 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dynamic Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Zespół Willowy “Zielona polana” to nowoczesne osiedle o zabudowie willowej w podwyższonym standardzie położone w cichej i bezpiecznej okolicy na terenie Nowej Woli w gminie Lesznowola przy ul Plonowej.Unikalny charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i niespotykanie funkcjonalna architektura zanurzona w soczystej zieleni, która daje poczucie zamieszkania w wyjątkowym miejscu. Są to ekskluzywne wille o śródziemnomorskiej architekturze w których wyodrębnione zostały dwa lub cztery komfortowe apartamenty z ogromnymi tarasami oraz własnymi ogrodami. Cechą charakterystyczną wszystkich budynków jest nowoczesność. Prosta bryła budynku z dużymi oknami. Na parterze znajduje się przestronny , dobrze oświetlony salon z możliwością podłączenia kominka, jadalnia,kuchnia,toaleta i garaż. Pierwsze piętro zajmują dwie łazienki i trzy sypialnie, w tym jedna rodziców połączona z garderobąi łazienką.Na powierzchni ok 20 ha. szczęśliwi mieszkańcy będą mieli do dyspozycji:• Własny park•Grill•Ognisko• Altany• Place zabaw• Kameralne oświetlenie• Tereny rekreacyjne: boisko, jeziora, siłownie zewnętrznąWszystko to idealnie skomunikowane siecią wewnętrznych ciągów pieszo-jezdnych oraz dróg rowerowych. Nad całością będzie czuwać profesjonalna ochrona, wspomagana elektronicznym monitoringiem.Na terenie inwestycji znajduje się zbiornik wodny (staw) który został przeprojektowany i zagospodarowany jako zielony teren rekreacyjny dla mieszkańców będący oazą spokojui odpoczynku. W projekcie modernizacyjnym stawu przewidziano zarybienie co da mieszkańcom możliwość wędkowania, a także bezpośredni kontakt z przyrodą. W okolicy znajdują się kompleksy leśne oraz stadniny koni. Każdy aktywny mieszkaniec ma możliwość uprawiania szeregu sportów jak : jeździectwo, tenis ziemny, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, wędkarstwo, pływanie oraz turystyka piesza i rowerowa.To co należy podkreślić to doskonała lokalizacja naszej inwestycji która umiejscowiona jest na obrzeżach południowych Ursynowa, blisko węzłów komunikacyjnych (Puławska, Al. Krakowska) w pobliżu kolejka WKD którą dotrzemy w 15 minut do centrum Warszawy ze stacji Warszawa-Jeziorki.To idealne miejsce do życia dla wszystkich którzy cenią sobie komfort i wygodę mieszkania wśród piękna natury a jednocześnie chcą mieć wszędzie blisko.Dom pokazowy jest otwarty 7 dni w tygodniu.

Inwestycja Zespół willowy Zielona Polana - etap I D i E znajduje się w Nowej Woli, ul. Plonowa (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dynamic Development Sp. z o.o..

Inwestycja Zespół willowy Zielona Polana - etap I D i E została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych domów w tym 9 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap I D i E pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 84 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dynamic Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 68 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Ławy fundamentowe żelbetonowe izolowane przeciwwilgociowo. Stropy gęsto żebrowe wylewane, izolowane termicznie i akustycznie.
Dach
Dach - stropodach odwrócony izolowany termicznie i przeciwwilgociowo.
Elewacja
Elewacja budynku - tynk mineralny oraz drewno.
Stolarka okienna
Stolarka okienna - drewniana, mahoń meranti lub sosna.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do segmentu przeciwwłamaniowe, zamki atestowane Drzwi wejściowe do przedsionka wspólnego drewniane, mahoń meranti, przeszklone.
Posadzka
Podkład betonowy pod posadzki z izolacją.
Ściany
Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych, izolowane poziomo i pionowo wraz z ociepleniem. Ściany wykonane z pustaków ceramicznych o gr. 25cm. dla ścian nośnych i osłonowych między segmentami, natomiast 12cm. dla ścian działowych. Ocieplenie ścian zewnętrznych styropianem o gr. 15cm. oraz wełną mineralną o gr. 12cm. Ściany zewnętrzne izolowane styropianem oraz wełną mineralną. Tynki wewnętrzne gipsowe malowane na biało.
Parapety zewnętrzne
Rynny i parapety z blachy
Instalacje
Instalacja domofonowa. Instalacja alarmowa połączona z elementami inteligentnego domu. Instalacja telefoniczna, instalacja elektryczna (bez osprzętu) trójfazowy wpust do podłączenia kuchni elektrycznej (bez osprzętu). Instalacja RTV oraz Internet. Instalacja wodno-kanalizacyjna w systemie PCV.
Ogrzewanie
Centralne ogrzewanie gazowe. Kaloryfery firmy Cosmo (w łazienkach drabinkowe), termostaty, piec c.o., kondensacyjny.
Wentylacja
Kanały wentylacyjne wewnętrzne, murowane z bloczków ceramicznych, dymowe i wentylacyjne wewnętrzne, systemowe ze stali nierdzewnej. Miejsce na kominek.
Wyposażenie łazienki
W łazienkach ogrzewanie podłogowe wodne.
Wyposażenie kuchni
W kuchni ogrzewanie podłogowe wodne.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap I D i E

Inwestycja zlokalizowana jest w Nowej Woli przy ul. Plonowej.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Data publikacji: 24.04.2018

Data aktualizacji: 06.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie