Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Maciejki, oferowane bezpośrednio przez

Dynamic Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Nowa Wola, ul. Maciejki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2DZespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D

7 zdjęć

Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D
Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D
Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D
Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 275 do 279 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ławy fundamentowe żelbetonowe izolowane przeciwwilgociowo. Stropy gęsto żebrowe wylewane, izolowane termicznie i akustycznie.

Dach

Dach - stropodach odwrócony izolowany termicznie i przeciwwilgociowo.

Elewacja

Elewacja budynku - tynk mineralny oraz drewno.

Stolarka okienna

Stolarka okienna - drewniana, mahoń meranti lub sosna.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do segmentu przeciwwłamaniowe, zamki atestowane Drzwi wejściowe do przedsionka wspólnego drewniane, mahoń meranti, przeszklone.

Posadzka

Podkład betonowy pod posadzki z izolacją.

Ściany

Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych, izolowane poziomo i pionowo wraz z ociepleniem. Ściany wykonane z pustaków ceramicznych o gr. 25cm. dla ścian nośnych i osłonowych między segmentami, natomiast 12cm. dla ścian działowych. Ocieplenie ścian zewnętrznych styropianem o gr. 15cm. oraz wełną mineralną o gr. 12cm. Ściany zewnętrzne izolowane styropianem oraz wełną mineralną. Tynki wewnętrzne gipsowe malowane na biało.

Parapety zewnętrzne

Rynny i parapety z blachy

Instalacje

Instalacja domofonowa. Instalacja alarmowa połączona z elementami inteligentnego domu. Instalacja telefoniczna, instalacja elektryczna (bez osprzętu) trójfazowy wpust do podłączenia kuchni elektrycznej (bez osprzętu). Instalacja RTV oraz Internet. Instalacja wodno-kanalizacyjna w systemie PCV.

Ogrzewanie

Centralne ogrzewanie gazowe. Kaloryfery firmy Cosmo (w łazienkach drabinkowe), termostaty, piec c.o., kondensacyjny.

Wentylacja

Kanały wentylacyjne wewnętrzne, murowane z bloczków ceramicznych, dymowe i wentylacyjne wewnętrzne, systemowe ze stali nierdzewnej. Miejsce na kominek.

Wyposażenie łazienki

W łazienkach ogrzewanie podłogowe wodne.

Wyposażenie kuchni

W kuchni ogrzewanie podłogowe wodne.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Zespół Willowy “Zielona polana” to nowoczesne osiedle o zabudowie willowej w podwyższonym standardzie położone w cichej i bezpiecznej okolicy na terenie Nowej Woli w gminie Lesznowola przy ul Plonowej.

Unikalny charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i niespotykanie funkcjonalna architektura zanurzona w soczystej zieleni, która daje poczucie zamieszkania w wyjątkowym miejscu. Są to ekskluzywne wille o śródziemnomorskiej architekturze w których wyodrębnione zostały dwa lub cztery komfortowe apartamenty z ogromnymi tarasami oraz własnymi ogrodami. Cechą charakterystyczną wszystkich budynków jest nowoczesność. Prosta bryła budynku z dużymi oknami i ogromnymi trasami na dachu. Na parterze znajduje się przestronny , dobrze oświetlony salon z możliwością podłączenia kominka, jadalnia,kuchnia,toaleta i garaż. Pierwsze piętro zajmują dwie łazienki i trzy sypialnie, w tym jedna rodziców połączona z garderobą

i łazienką.

Na powierzchni ok 20 ha. szczęśliwi mieszkańcy będą mieli do dyspozycji:

• Własny park

• Fontanny

• Altany

• Place zabaw

• Kameralne oświetlenie

• Tereny rekreacyjne: boisko , kort tenisowy, jeziora, lokale usługowe, sklepy ,restauracje oraz przedszkole i klub fitness.

Wszystko to idealnie skomunikowane siecią wewnętrznych ciągów pieszo-jezdnych oraz dróg rowerowych. Nad całością będzie czuwać profesjonalna ochrona, wspomagana elektronicznym monitoringiem.

Na terenie inwestycji znajduje się zbiornik wodny (staw) który został przeprojektowany i będzie zagospodarowany jako zielony teren rekreacyjny dla mieszkańców będący oazą spokoju

i odpoczynku. W projekcie modernizacyjnym stawu przewidziano zarybienie co da mieszkańcom możliwość wędkowania, a także bezpośredni kontakt z przyrodą. W okolicy znajdują się kompleksy leśne oraz stadniny koni. Każdy aktywny mieszkaniec ma możliwość uprawiania szeregu sportów jak : jeździectwo, tenis ziemny, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, wędkarstwo, pływanie oraz turystyka piesza i rowerowa.

To co należy podkreślić to doskonała lokalizacja naszej inwestycji która umiejscowiona jest na obrzeżach południowych Ursynowa, blisko węzłów komunikacyjnych (Puławska, Al. Krakowska) w pobliżu kolejka WKD którą dotrzemy w 15 minut do centrum Warszawy ze stacji Warszawa-Jeziorki.

To idealne miejsce do życia dla wszystkich którzy cenią sobie komfort i wygodę mieszkania wśród piękna natury a jednocześnie chcą mieć wszędzie blisko.

Dom pokazowy jest otwarty 7 dni w tygodniu.

Inwestycja Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D znajduje się w Nowej Woli, ul. Maciejki (1.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez Dynamic Development Sp. z o.o.

Inwestycja Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dynamic Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Nowej Woli przy ul. Plonowej.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2239 metrów od inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Jeziorki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Magiczna Kraina w odległości 900 m, przedszkole w odległości 903 m, Akademia Dziecka - Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w odległości 913 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 895 m znajduje się Lewiatan, w odległości 943 m znajduje się Wisienka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D w odległości 836 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 17.04.2018
Data aktualizacji: 31.05.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023