Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 111,8 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dynamic Development Sp. z o.o.

Powierzchnia
112 m²
Pokoje
4
Piętra
2
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:26/2
Ceny domów:
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:112 m²
Powierzchnia działki:informacja u dewelopera.
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 7 m², ogródek o powierzchni 192 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Lake Village, w której dostępnych jest jeszcze 7 podobnych ofert.

Opis oferty

Lake Village

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 112 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Lake Village przy ulicy w Nowej Woli, ul.Maciejki 8/2 (1.4 km od Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Dynamic Development Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 16 nowych domów. Inwestycja Lake Village została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Nowy dom nr 26/2 nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 1 stanowiskowy. W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest Otwarta, 2 łazienki, lokal posiada Taras o powierzchni 7 m², Ogródek o powierzchni 192 m². Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dynamic Development Sp. z o.o. przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Niepowtarzalny kompleks willowy o podwyższonym standardzie w otoczeniu zieleni i prywatnego jeziora który nadaje temu miejscu niesamowite wrażenie luksusu i wyjątkowegocharakteru.

Dom znajduje się w inwestycji Lake Village, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 7 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji Lake Village

Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nowoczesnego domu gdzie można odetchnąć pełną piersią i odczuć rozkosz spokoju. Inwestycja położona w Nowej Woli, cichej i bezpiecznej okolicy Warszawy idealnie skomunikowana z centrum stolicy oraz okolicznymi miastami takimi jak Piaseczno, Lesznowola, Magdalenka,Józefosław czy Nowa Iwiczna

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

W odległości 900 metrów od inwestycji Lake Village znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny NOWA WOLA 02 (NOWA WOLA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lake Village znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Gminne Przedszkole w Zamieniu w odległości 1450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1650 m znajduje się Apteka.

Data publikacji: 25.05.2018

Data aktualizacji: 09.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie