Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Lake Village - Etap III

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Czerwonych Maków, oferowane bezpośrednio przez

Dynamic Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Nowa Wola, ul. Czerwonych Maków 8/2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lake Village - Etap IIILake Village - Etap III

36 zdjęć

Lake Village - Etap III
Lake Village - Etap III
Lake Village - Etap III
Lake Village - Etap III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Opis inwestycji

Niepowtarzalny kompleks willowy o podwyższonym standardzie w otoczeniu zieleni i prywatnego jeziora który nadaje temu miejscu niesamowite wrażenie luksusu i wyjątkowego charakteru.

Inwestycja Lake Village - Etap III znajduje się w Nowej Woli, ul. Czerwonych Maków 8/2 (1.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez Dynamic Development Sp. z o.o.

Inwestycja Lake Village - Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Lake Village - Etap III nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dynamic Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nowoczesnego domu gdzie można odetchnąć pełną piersią i odczuć rozkosz spokoju. Inwestycja położona w Nowej Woli, cichej i bezpiecznej okolicy Warszawy idealnie skomunikowana z centrum stolicy oraz okolicznymi miastami takimi jak Piaseczno, Lesznowola, Magdalenka, Józefosław czy Nowa Iwiczna

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lake Village - Etap III?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lake Village - Etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2139 metrów od inwestycji Lake Village - Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Jeziorki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lake Village - Etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lake Village - Etap III znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Dziecka - Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w odległości 856 m, przedszkole w odległości 864 m, Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Truskawkowo w odległości 944 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lake Village - Etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 877 m znajduje się Wisienka, w odległości 990 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lake Village - Etap III w odległości 734 m znajduje się basen, w odległości 897 m znajduje się boisko / kort, w odległości 952 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 15.09.2020
Data aktualizacji: 14.01.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023