Apartamenty Radnych 9

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDWP Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 137 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Apartamenty "Radnych 9" to inwestycja zlokalizowana w centrum Pruszkowa.W nowoczesnym budynku mieszkalnym zostało zaprojektowanych pięć kondygnacji mieszkalnych, na których znajdują się apartamenty o powierzchni od 26 do 101 m2 oraz dwie kondygnacje garażowe, na których miejsce postojowe znajdzie 30 pojazdów.Mieszkania mają doskonale zaprojektowane układy przestrzenne, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Są wyposażone we wszelkie media: internet, instalację TV, wideofony oraz klimatyzację mechaniczną.Bezpieczeństwo transakcji:Wiemy jak ważna w biznesie jest pewność i bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji. To właśnie chcemy zagwarantować naszym klientom. Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania były jasne, rzetelne i transparentne dla wszystkich.Zapewniając Państwa, że naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie i bezpieczeństwo klientów informujemy, że Apartamenty "Radnych 9" to inwestycja finansowana i budowana zgodnie z nową ustawą deweloperską Dz. U. z 2011 r. Nr 232, poz. 1377.Standard wykończenia:Apartamenty "Radnych 9" w Pruszkowie to przykład nowoczesnych możliwości architektonicznych, zastosowania najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych, doskonałej jakości materiałów i wykonania. Składają się na to m.in. drewniane okna, gipsowe tynki, winda i mechaniczna wentylacja.

Inwestycja Apartamenty Radnych 9 znajduje się w Pruszkowie, ul. Radnych 9 (4.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera DWP Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Radnych 9 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Radnych 9 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper DWP Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)

W inwestycji znajdują się 23 komórki lokatorskie Komórki wydzielane na życzenie klienta o dowolnej wielkości. Sprzedawane z osobną księgą wieczystą. Cena 2500zł/m2..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc): Miejsca postojowe w garażu podziemnym o powierzchni 12,5m2. Posiadają osobną księgę wieczystą.. Cena: 25000 zł.
  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc): Miejsca postojowe w garażu naziemnym o powierzchni 12,5m2. Posiadają osobną księgę wieczystą.. Cena: 25000 zł.
Udogodnienia: usługi w budynku, pomieszczenie rekreacyjne, TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, własna kotłownia, plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Radnych 9

Pruszków jest największym miastem powiatowym leżącym w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Dzięki rozbudowanej ofercie skierowanej do mieszkańców jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Wśród najważniejszych walorów tej lokalizacji można wymienić: - bezpośredni wjazd na autostradę A2, co zapewnia sprawną komunikację samochodową, - alternatywą dla komunikacji samochodowej jest dobrze rozwinięty transport kolejowy (PKP, SKM, WKD), - pełną ofertę edukacyjną dla dzieci i młodzieży w każdym wieku, - bliskość ośrodków sportowych i rekreacyjnych: Miejska Pływalnia Kapry, Miejski Ośrodek Sportu, - liczne tereny zielone w okolicach Pruszkowa. Miasto Pruszków daje mieszkańcom pełne możliwości pod względem zawodowym, edukacyjnym oraz wypoczynkowym. Bezpośrednie sąsiedztwo: Ulica Radnych to niewielka uliczka mająca swój początek przy głównej arterii Pruszkowa – Alei Wojska Polskiego, a zakończona wejściem do Parku im. Tadeusza Kościuszki. W tej części ulicy Radnych ruch samochodowy ograniczony jest do minimum, co znacząco podnosi bezpieczeństwo mieszkańców i jednocześnie redukuje hałas. W pobliżu znajdują się: plac zabaw dla dzieci, wielofunkcyjne boisko sportowe oraz placówki oświatowe, zdrowia i administracji publicznej. W niedalekiej odległości jest również stacja SKM i prz ystanek PKS, co zapewnia doskonałe i szybkie połączenie ze stolicą - tylko 20 min do centrum! Tak perfekcyjnie wybrana lokalizacja łączy w sobie pełną możliwość korzystania z infrastruktury miejskiej z doskonałymi warunkami do odpoczynku i rekreacji w niedalekim Parku Potulickich.

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Radnych 9 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Apartamenty Radnych 9 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kościuszki 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Radnych 9 znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 3 w odległości 110 m, NIEPUBLICZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY "SŁONECZNA KRAINA III" w odległości 220 m, Liceum Ogólnokształcące w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Radnych 9 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: medica-med - rehabilitacja w odległości 410 m, Medica-med rehabilitacja w odległości 420 m, Dom-Med w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Radnych 9 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Sokół, w odległości 220 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 230 m znajduje się Oskroba.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Radnych 9 w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Siłownia pod chmurką, w odległości 420 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie