Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 116,0 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez DUDA DEVELOPMENT

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Cena: 1 392 240 zł netto

Zapytaj o rabat

Rata kredytu wynosi 6 251 zł miesięcznie,

 • Powierzchnia

  116,0 m2

 • Piętro

  Parter

 • Termin oddania

  2 kw. 2020

 • Zobacz rzut
Oznaczenie: 0/H/02
Cena (netto): 1 392 240 zł12 000 zł/m²
Zapytaj o rabat
Liczba kondygnacji: 1 poziom
Powierzchnia: 116,02 m2
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Łazienki: 1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń: od 250 do 255 cm wysokości.
Piętro: parter
Miejsca postojowe: dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: informacja u dewelopera.
Inwestycja: lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Fyrtel Wilda, w której dostępne są jeszcze 4 podobne oferty.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 116,0 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Fyrtel Wilda przy ul. Sikorskiego na Wildzie (1,6 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera DUDA DEVELOPMENT.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku, w którym znajduje się łącznie 5 lokali użytkowych, zaś 5 z nich jest obecnie dostępnych na sprzedaż. Obiekt posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Lokal użytkowy o oznaczeniu 0/H/02 znajduje się na parterze budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 250 do 255 cm. Na terenie inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:

 • miejsca postojowe podziemne

Cena ofertowa (netto) lokalu użytkowego wynosi 1 392 240  zł (12 000 zł/m2) .

W samym sercu poznańskiej dzielnicy Wilda powstanie nowoczesny 7 kondygnacyjny obiekt mieszkaniowy. W Fyrtlu Wilda znajdować się będzie 66 wygodnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 29 do 104 m2, idealnych dla młodych osób, które szukają komfortu, ale nie chcą rezygnować z udogodnień i możliwości, jakie daje bliskość centrum miasta. Na parterze Fyrtla Wilda przewidziano miejsce na 5 obszernych lokali handlowo-usługowych.

Budynek będzie posiadał 6 pięter naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne będące halą garażową. Znaczną część dachów Fyrtla Wilda stanowić będą tak zwane zielone dachy – pokrycia, na których dozwolone jest sadzenie roślin. Dziedziniec budynku także zostanie obsadzony roślinami. Bryła Fyrtla Wilda zaprojektowana została przez pracownię architektoniczną CDF Architekci prowadzoną przez Karola Fiedora, laureata licznych krajowych i międzynarodowych nagród branżowych.

Opłaty administracyjne związane z nabyciem oferty

Podatek od czynności cywilnoprawnych

0 zł

Maksymalna taksa notarialna

6 832 zł

Koszty wypisów z aktu notarialnego

200 zł

Założenie księgi wieczystej

60 zł

Wpis własności do księgi wieczystej

200 zł

Wpis hipoteki

200 zł

Lokalizacja inwestycji Fyrtel Wilda

Lokalizacja kamienicy jest wprost idealna dla osób i firm, które pragną być w centrum: miasta i wydarzeń. Zakup mieszkania czy lokalu w Fyrtlu Wilda z pewnością okaże się znakomitą inwestycją. Wilda jest jedną z tych poznańskich dzielnic, które rozwijają się dosłownie z dnia na dzień. Stanowi jeden z ważnych ośrodków poznańskiego życia kulturalnego i towarzyskiego. Ciekawa architektura, rozwinięta sieć gastronomiczna, rozwinięta sieć gastronomiczna, bliskość transportu publicznego i liczne punkty usługowe stanowią o atrakcyjności tego miejsca.

W bezpośredniej okolicy budynku znajdują się lokale usługowe, popularne restauracje i kawiarnie, urzędy, przystanki tramwajowe i autobusowe, dworzec PKP i PKS, sklepy, galerie handlowe i wszystkie inne miejsca, których bliskość może okazać się przydatna na co dzień i nie tylko. Niedługi spacer wystarczy też, aby dotrzeć do okolicznego parku, a nawet na plażę miejską na brzegu Warty.

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne. W odległości 550 metrów od inwestycji Fyrtel Wilda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Pamiątkowa (1:PAMI91).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Fyrtel Wilda znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 103 w odległości 150 m, Gimnazjum nr 42 w odległości 200 m, Przedszkole im. Aniołów Stróżów w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m POD KORONĄ. APTEKA, w odległości 350 m PRZYCHODNIA LEKARSKA SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 350 m APTEKA NA ZDROWIE.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bar Wika w odległości 50 m, Bank Zachodni WBK w odległości 100 m, Polbank EFG w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Japan Karate Association Polska w odległości 150 m, Wielkopolska Liga Piłki Stołowej w odległości 250 m, FairPlay 4 Students 2012 w odległości 250 m.

Data publikacji: 11 maja 2018 11:21

Data aktualizacji: 19 lutego 2019 13:56

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

DUDA DEVELOPMENT

DUDA DEVELOPMENT

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
DUDA DEVELOPMENT
  +48 61 ...
  +48 61 640 61 30

  Umów spotkanie

  Fyrtel Wilda

  adres biura sprzedaży

  ul. Palacza 144 60-278 Poznań

  Wybierz datę

  • środa

   26

   czerwca

  • czwartek

   27

   czerwca

  • piątek

   28

   czerwca

  Zaproponuj inny termin

  Wiadomości powiązane z DUDA DEVELOPMENT

  Aktualności od Duda Development

  Aktualności od Duda Development

  Duda Development buduje na Wildzie

  Duda Development buduje na Wildzie

  Nowe domy w ofercie Duda Development

  Nowe domy w ofercie Duda Development