Fyrtel Wilda

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDUDA DEVELOPMENT

Ceny od: 12 000 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Fyrtel Wilda dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
0/H/01
289,42 m²
Parter
3 468 000 zł12 000 zł/m²
0/H/02
116,02 m²
Parter
1 392 240 zł12 000 zł/m²
0/H/03
103,02 m²
Parter
1 236 720 zł12 000 zł/m²
0/H/04
84,23 m²
Parter
1 010 760 zł12 000 zł/m²
0/H/05
115,14 m²
Parter
1 381 680 zł12 000 zł/m²

Opis Inwestycji

W samym sercu poznańskiej dzielnicy Wilda powstanie nowoczesny 7 kondygnacyjny obiekt mieszkaniowy. W Fyrtlu Wilda znajdować się będzie 66 wygodnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 29 do 104 m2, idealnych dla młodych osób, które szukają komfortu, ale nie chcą rezygnować z udogodnień i możliwości, jakie daje bliskość centrum miasta. Na parterze Fyrtla Wilda przewidziano miejsce na 5 obszernych lokali handlowo-usługowych.Budynek będzie posiadał 6 pięter naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne będące halą garażową. Znaczną część dachów Fyrtla Wilda stanowić będą tak zwane zielone dachy – pokrycia, na których dozwolone jest sadzenie roślin. Dziedziniec budynku także zostanie obsadzony roślinami. Bryła Fyrtla Wilda zaprojektowana została przez pracownię architektoniczną CDF Architekci prowadzoną przez Karola Fiedora, laureata licznych krajowych i międzynarodowych nagród branżowych.

Inwestycja Fyrtel Wilda znajduje się na Wildzie, ul. Sikorskiego (1.6 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera DUDA DEVELOPMENT.

Inwestycja Fyrtel Wilda jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Fyrtel Wilda pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 84 do 289 metrów kwadratowych w cenie od 12 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper DUDA DEVELOPMENT przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 84 do 289 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 1 010 760 do 3 468 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 12 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Fyrtel Wilda

Lokalizacja kamienicy jest wprost idealna dla osób i firm, które pragną być w centrum: miasta i wydarzeń. Zakup mieszkania czy lokalu w Fyrtlu Wilda z pewnością okaże się znakomitą inwestycją. Wilda jest jedną z tych poznańskich dzielnic, które rozwijają się dosłownie z dnia na dzień. Stanowi jeden z ważnych ośrodków poznańskiego życia kulturalnego i towarzyskiego. Ciekawa architektura, rozwinięta sieć gastronomiczna, rozwinięta sieć gastronomiczna, bliskość transportu publicznego i liczne punkty usługowe stanowią o atrakcyjności tego miejsca. W bezpośredniej okolicy budynku znajdują się lokale usługowe, popularne restauracje i kawiarnie, urzędy, przystanki tramwajowe i autobusowe, dworzec PKP i PKS, sklepy, galerie handlowe i wszystkie inne miejsca, których bliskość może okazać się przydatna na co dzień i nie tylko. Niedługi spacer wystarczy też, aby dotrzeć do okolicznego parku, a nawet na plażę miejską na brzegu Warty.

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

W odległości 550 metrów od inwestycji Fyrtel Wilda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pamiątkowa (1:PAMI91).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Fyrtel Wilda znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 103 w odległości 150m, Gimnazjum nr 42 w odległości 200m, Przedszkole im. Aniołów Stróżów w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się POD KORONĄ. APTEKA, w odległości 350 m znajduje się PRZYCHODNIA LEKARSKA SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 350 m znajduje się APTEKA NA ZDROWIE.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Bar Wika, w odległości 100 m znajduje się Bank Zachodni WBK, w odległości 100 m znajduje się Polbank EFG.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Japan Karate Association Polska, w odległości 250 m znajduje się Wielkopolska Liga Piłki Stołowej, w odległości 250 m znajduje się FairPlay 4 Students 2012.

Data publikacji: 11.05.2018

Data aktualizacji: 19.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie