Fyrtel Wilda

Budowa została zakończona

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDUDA DEVELOPMENT

Ceny od: 8 464 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Fyrtel Wilda dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
2/M9
4
79,85 m²
2
675 876 zł8 464 zł/m²
4/M23
4
79,61 m²
4
707 361 zł8 885 zł/m²

Opis Inwestycji

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z informacją, jakie działania podejmujemy w związku z epidemią: https://dudadevelopment.pl/aktualnosci/722-bezpieczenstwo_na_pierwszym_miejscu_duda_development_podczas_epidemii_koronawirusaBudowa została już zakończona.W samym sercu poznańskiej dzielnicy Wilda powstał nowoczesny 7 kondygnacyjny obiekt mieszkaniowy. W Fyrtlu Wilda znajduje się 66 wygodnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 29 do 103 m2, idealnych dla młodych osób, które szukają komfortu, ale nie chcą rezygnować z udogodnień i możliwości, jakie daje bliskość centrum miasta. Na parterze Fyrtla Wilda przewidziano miejsce na 5 obszernych lokali handlowo-usługowych.Budynek posiada 6 pięter naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne będące halą garażową. Znaczną część dachów Fyrtla Wilda stanowią tak zwane zielone dachy – pokrycia, na których dozwolone jest sadzenie roślin. Dziedziniec budynku także zostanie obsadzony roślinami. Bryła Fyrtla Wilda zaprojektowana została przez pracownię architektoniczną CDF Architekci prowadzoną przez Karola Fiedora, laureata licznych krajowych i międzynarodowych nagród branżowych.

Inwestycja Fyrtel Wilda znajduje się na Wildzie, ul. Sikorskiego (1.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera DUDA DEVELOPMENT.

Inwestycja Fyrtel Wilda została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Fyrtel Wilda pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 80 metrów kwadratowych w cenie od 8 464 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 m2 w cenie od 675 876 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DUDA DEVELOPMENT przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: w hali garażowej.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 80 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 675 876 do 707 361 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 464 do 8 885 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Fyrtel Wilda

Lokalizacja kamienicy jest wprost idealna dla osób i firm, które pragną być w centrum: miasta i wydarzeń. Zakup mieszkania czy lokalu w Fyrtlu Wilda z pewnością okaże się znakomitą inwestycją. Wilda jest jedną z tych poznańskich dzielnic, które rozwijają się dosłownie z dnia na dzień. Stanowi jeden z ważnych ośrodków poznańskiego życia kulturalnego i towarzyskiego. Ciekawa architektura, rozwinięta sieć gastronomiczna, rozwinięta sieć gastronomiczna, bliskość transportu publicznego i liczne punkty usługowe stanowią o atrakcyjności tego miejsca. W bezpośredniej okolicy budynku znajdują się lokale usługowe, popularne restauracje i kawiarnie, urzędy, przystanki tramwajowe i autobusowe, dworzec PKP i PKS, sklepy, galerie handlowe i wszystkie inne miejsca, których bliskość może okazać się przydatna na co dzień i nie tylko. Niedługi spacer wystarczy też, aby dotrzeć do okolicznego parku, a nawet na plażę miejską na brzegu Warty.

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fyrtel Wilda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Fyrtel Wilda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rynek Wildecki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fyrtel Wilda znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Poznaniu Pecsująca Szkoła Marek Kaźmierczak w odległości 80 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny SAPLINGS-Educating for life Marek Grzegorz Kaźmierczak w odległości 80 m, Przedszkole im. Aniołów Stróżów w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Fyrtel Wilda jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fyrtel Wilda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się abc, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 80 m znajduje się Gwoźdź.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fyrtel Wilda w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 11.05.2018

Data aktualizacji: 01.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie